Gallinée skin&microbiome beauty kapsule pre citlivú pokožku

vegan
Značka: Gallinée
€30
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Gallinée Skin & Microbiome Supplement sú beauty kapsule pre zdravie a rovnováhu citlivej pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gallinée uvádza svoj prvý doplnok stravy vo forme kapsúl špeciálne naformulovaných pre potreby citlivej pokožky.

Pýtate sa, ako môže vplývať doplnok stravy na vašu pokožku? Veľmi jednoducho. Stav našej pokožky je do veľkej miery ovplyvnený práve našim tráviacim systémom a stavom v akom je. V angličtine sa používa názov “gut – skin axis”. Doslovne “os črevo – koža”. Pokiaľ je naše trávenie v nerovnováhe, vedie to okrem iného aj k zápalom viditeľným práve na úrovni kože. Probiotiká pôsobia na úrovni črevného mikrobiómu, pričom vysielajú pokožke signály na zredukovanie zápalu a podráždenosti.

 • Ultra koncentrovaný obsah 4 rôznych kmeňov probiotik vďaka ktorému vám jedna kapsula denne počas 30 dní pomôže znížiť zápalové procesy a precitlivelosť vašej pleti.
 • Vystavajte si svoju komplexnú rutinu nie len starostlivosťou o “vonkajšiu” stránku pleti, ale aj o častokrát opomenutý “vnútorný” mikrobióm = trávenie. Vašou odmenou bude upokojená pleť a vybalansovaný črevný mikrobióm.
 • S 25 miliardami pokožku ukľudňujúcimi probiotikami Gallinée Skin & Microbiome Supplement pomáha bojovať proti prejavom a dôvodom vzniku precitlivelosti pokožky a jej zápalom.
 • Pleť zanecháva upokojenú, jemnejšiu a zdravšiu.
 • Kapsule sú naformulované tak, že 25 miliárd CFU (colony – forming unit) garantuje 5 miliárd živých baktérii až po dobu 2 rokov. CFU je označenie používané v mikrobiológii na odhad množstva živých baktérií nachádzajúcich sa v danom množstve v našom prípade výsledného produktu, teda kapsule. Aby sme sa priblížili bežnej ľudskej reči, jedna kapsula obsahuje koncentráciu probiotík zodpovedajúcu 25 jogurtom.
 • Nájdete v nej 4 kmene živých ukľudňujúcich probiotík.
  • Lactobacillus Helveticus, k telu priateľská baktéria známa svojimi schopnosťami znížiť prejavy ekzému.
  • Lactobacillus Casei, dobrá baktéria schopná regulovať zápalové procesy.
  • Lactobacillus Rhamnosus, probiotická baktéria pozitívne pôsobiaca v rámci prevencie vzniku ekzému a atopického ekzému.
  • Lactobacillus Paracasei, dobrá baktéria, ktorá pomáha redukovať precitlivelosť pokožky, zjemňuje ju a zabraňuje stratám vody v nej.
 • Okrem toho v kapsulách nájdete aj pre a postbiotiká. Inulín je najznámejšie prebiotikum, ktoré blahodárne vplýva na črevný mikrobióm.
 • Droždie obohatené o selén, postbiotická ingrediencia chrániaca bunky pred oxidačným stresom, podporujú imunitný systém.
 • Vitamín B2 taktiež prispieva k získaniu a udržaniu si zdravej pokožky.

Použitie: Užite 1 kapsulu denne pred jedlom, kedy je pH vášho tráviaceho systému najoptimálnejšie. Kapsulu zapite pohárom vody. Gallinée odporúča začať s 2 mesačnou kúrou užívania kapsúl.

Doplnok výživy je vhodný pre ľudí nad 14 rokov.

100% rastlinné zloženie

Vyrobené vo Francúzsku

Veľkosť balenia: 30 kapsúl (obsah zodpovedá 1-mesačnej kúre)

Zloženie*: inulín, maltodextrín (získaný z kukurice a repy), kapsula (kapsula samotná je vyrobená z rastlinnej želatíny - celulózy, presnejšie z hydroxypropyl methylcellulose), mrazom sušené baktérie vo forme prášku: lactobacillus rhamnosus R0011, lactobacillus casei R0215, lactobacillus paracasei R0422, lactobacillus helveticus R0052, droždie obohatené o selén, magnesium stearate (lubrikant), kyselina askorbová (vitamín C), vitamín B2 (riboflavín) * zloženie v súlade s medzinárodným názvoslovým INCI je uvedené na obale

INCI: * Inulin, Maltodextrin, Capsule (Hypromellose), Freeze Dried Bacteria Powder (Lactobacillus Rhamnosus R0011, Lactobacillus Casei R0215, Lactobacillus Paracasei R0422 And Lactobacillus Helveticus R0052 – Contain Soy), Selenium Enriched Yeast, Ascorbic Acid (Antioxydant), Vitamin B2.,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: