Jemnô sójová sviečka Šťastie 150 g.

€14,60
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Nová, hravá, veselá a šťastná vôňa. Táto sviečka je veselá, na dobrú náladu, taká, pri ktorej je človek šťastný a veselý. Základnými esenciami je vavrín kubénový a bergamot. Sójová sviečka predstavuje ekologickú a zdravú formu sviečok, ktorá vďaka esenciálnym olejom pôsobí aromaterapeuticky. Obsahuje ekologický a vegánsky sójový vosk bez GMO, bavlnený knôt, zmes esenciálnych olejov pomaranča, grapefruitu, bergamotu, mandarínky a hrejivej vanilky a je vyrábaná ručne na Slovensku. V kolekcii sú použité čisté prírodné silice z byliniek, bavlnený knôt a čistý sójový vosk bez GMO. Ručne odlievaná do skla,  150 g, doba horenia cca 40- 42 hodín

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová, hravá, veselá a šťastná vôňa. Táto sviečka je veselá, na dobrú náladu, taká, pri ktorej je človek šťastný a veselý.

Základnými esenciami je vavrín kubénový a bergamot.

Sójová sviečka predstavuje ekologickú a zdravú formu sviečok, ktorá vďaka esenciálnym olejom pôsobí aromaterapeuticky. Obsahuje ekologický a vegánsky sójový vosk bez GMO, bavlnený knôt, zmes esenciálnych olejov pomaranča, grapefruitu, bergamotu, mandarínky a hrejivej vanilky a je vyrábaná ručne na Slovensku. V kolekcii sú použité čisté prírodné silice z byliniek, bavlnený knôt a čistý sójový vosk bez GMO. Ručne odlievaná do skla,  150 g, doba horenia cca 40- 42 hodín

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. 

Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší. 

Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a Vy sa tak z vône môžete tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke. 

Sójová sviečka Jemnô je odlievaná ručne zo 100% prírodného sójového vosku. Použité sú len kvalitné čisté prírodné silice. 

Šťastie. Pre chvíle radosti a šťastia. Vôňa je citrusová, svieža, povzbudzujúca. Vytvorí dobrú náladu, vonia ako bonpari cukríky. 

 

Bergamot - olej sa získavá z kôry ovocia, vôňa je svieža, jemná a citrusová. Má antidepresívne účinky. Pôsobí proti nervovej úzkosti, depresiám. Pri výkyvoch nálad či starostiach. 

Vavrín kubébový – čistí vzduch, voní sladko citrusovo, napomáha znižovať napätie

 

Krásne a jemne prevonia celú miestnosť. 

Užite si chvíľku pohody a trošku radosti :)

Použitie: Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 - 1 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Sviečka zo sójového vosku horí omnoho dlhšie ako klasická sviečka. Naše sviečky horia cca 40 hodín.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: