Primavera Cold comfort - inhalačná tyčinka 0,8 ml

€7,80
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Inhalačná tyčinka Breathe Well Primavera sa stane úplne nepostrádateľným pomocníkom v období prechladnutia.

Obsahuje účinnú zmes éterických olejov - eukalyptus globulus, smrekové ihličie a mäta pieporná.

Uvoľnenie upchatého nosa. Antibakteriálny účinok. Pľúca. Dýchanie. Imunita.

Inhalačné tyčinka je napustená tými najlepšími éterickými olejmi, ktoré rýchlo a efektívne pôsobia proti upchatému nosu. Vďaka praktickému baleniu ju môžete mať stále pri sebe. Tyčinka uvoľňuje upchatý nos, podporuje dýchanie. Tyčinka je zabalená tak, aby z nej éterické oleje neunikali.

Éterické oleje prehlbujú dýchanie, čo je v chladných mesiacoch, keď dýchame skôr plytko, veľmi dôležité pre našu imunitu. Pri prudkom vdýchnutí éterických olejov sa účinné látky dostanú okamžite do pľúc a do krvného obehu, takže začnú veľmi rýchlo účinkovať

Detailné informácie

Podrobný popis

Inhalačná tyčinka Cold Comfort Primavera sa stane úplne nenahraditeľným pomocníkom v období prechladnutia. Vďaka účinnej zmesi esenciálnych olejov rýchlo uvoľní upchatý nos a zároveň silne pôsobí proti vírusom a baktériám.

Inhalačná tyčinka je napustená tými najlepšími esenciálnymi olejmi, ktoré rýchlo a efektívne pôsobia proti upchatému nosu. Vďaka praktickému baleniu ju môžete mať navyše stále po ruke. Tyčinka uvoľňuje upchatý nos, podporuje dýchanie a navyše pomáha telu bojovať proti vírusom a baktériám. Tyčinka je zabalená tak, aby z nej esenciálne oleje neunikali.

Zmes esenciálnych olejov v inhalačnej tyčinke nielen uvoľnila nos, ale bola špeciálne nakombinovaná tak, aby posilnila pľúca a imunitu. Eukalyptus globulus, smrekové ihličie a mäta pieporná sú pre tento účel ideálne. Prehlbujú dýchanie, čo je v chladných mesiacoch, keď dýchame skôr plytko, veľmi dôležité pre našu imunitu. Pri prudkom vdýchnutí éterických olejov sa účinné látky dostanú okamžite do pľúc a do krvného obehu, takže začnú veľmi rýchlo účinkovať.

Použitie:

Tyčinku priložte k nosovej dierke a natiahnite vzduch. Tyčinku používajte kedykoľvek, kedy je potreba.

Po otvorení sa éterické oleje za 12 týždňov odparia. Tyčinka sa nedá znovu naplniť z hygienických dôvodov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: