Primavera Cold comfort - inhalačná tyčinka 0,8 ml

€7,80
Skladom

Inhalačná tyčinka Breathe Well Primavera sa stane úplne nepostrádateľným pomocníkom v období prechladnutia.

Obsahuje účinnú zmes éterických olejov - eukalyptus globulus, smrekové ihličie a mäta pieporná.

Uvoľnenie upchatého nosa. Antibakteriálny účinok. Pľúca. Dýchanie. Imunita.

Inhalačné tyčinka je napustená tými najlepšími éterickými olejmi, ktoré rýchlo a efektívne pôsobia proti upchatému nosu. Vďaka praktickému baleniu ju môžete mať stále pri sebe. Tyčinka uvoľňuje upchatý nos, podporuje dýchanie. Tyčinka je zabalená tak, aby z nej éterické oleje neunikali.

Éterické oleje prehlbujú dýchanie, čo je v chladných mesiacoch, keď dýchame skôr plytko, veľmi dôležité pre našu imunitu. Pri prudkom vdýchnutí éterických olejov sa účinné látky dostanú okamžite do pľúc a do krvného obehu, takže začnú veľmi rýchlo účinkovať

Detailné informácie

Podrobný popis

Inhalačná tyčinka Cold Comfort Primavera sa stane úplne nenahraditeľným pomocníkom v období prechladnutia. Vďaka účinnej zmesi esenciálnych olejov rýchlo uvoľní upchatý nos a zároveň silne pôsobí proti vírusom a baktériám.

Inhalačná tyčinka je napustená tými najlepšími esenciálnymi olejmi, ktoré rýchlo a efektívne pôsobia proti upchatému nosu. Vďaka praktickému baleniu ju môžete mať navyše stále po ruke. Tyčinka uvoľňuje upchatý nos, podporuje dýchanie a navyše pomáha telu bojovať proti vírusom a baktériám. Tyčinka je zabalená tak, aby z nej esenciálne oleje neunikali.

Zmes esenciálnych olejov v inhalačnej tyčinke nielen uvoľnila nos, ale bola špeciálne nakombinovaná tak, aby posilnila pľúca a imunitu. Eukalyptus globulus, smrekové ihličie a mäta pieporná sú pre tento účel ideálne. Prehlbujú dýchanie, čo je v chladných mesiacoch, keď dýchame skôr plytko, veľmi dôležité pre našu imunitu. Pri prudkom vdýchnutí éterických olejov sa účinné látky dostanú okamžite do pľúc a do krvného obehu, takže začnú veľmi rýchlo účinkovať.

Použitie:

Tyčinku priložte k nosovej dierke a natiahnite vzduch. Tyčinku používajte kedykoľvek, kedy je potreba.

Po otvorení sa éterické oleje za 12 týždňov odparia. Tyčinka sa nedá znovu naplniť z hygienických dôvodov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie