Aimee de Mars Sensuel Rubis, Elixir de Parfum 50 ml

dámsky
ZADARMOZADARMO
aimee de mars sensuel rubis 50ml
€72
Skladom

Okúzľujúci rubín, žiarivá jar, červená zem. Hymna života s očarujúcimi tónmi. Som život. Jedinečná vegan francúzska ručne plnená EDP s drevitou orientálnou vôňou. Parfém je doplnený o rubínový kamienok, ktorý mu dodáva ohromnú energiu. Rubín stimuluje a zvyšuje našu vitálnu energiu. Otvára nás pre lásku a oddanosť. Vôňa je zmesou citrónov, sečuánskeho korenia, zrelých malín. V kombinácii s fialkou, kadidlovníkom a santalovým drevom získava jemný orientálny nádych.Citlivosť tohto parfumu má korene v Oriente – zmes vzácnych drevín a bielych kvetov. Hneď na začiatku si všimnete čerstvé kvetinové tóny gardénie a šťavnatú malinu jemne doplnenú fialkou. Táto kompozície je doplnená drevitými až živočíšnymi tónmi vzácneho agarového dreva a kadidlovníka. Táto harmónia je zatienená iskrivým sečuánskym korením, doplnená zmyselným a hrejivým santalovým drevom a benzoinom. Výsledná vôňa je podporená silou pačuli a jemnou sladkosťou vanilky. Elixir de Parfum  = Eau de Parfum a malý drahokam.  Obsahuje malý rubín. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha.

Jedinečná vegan francúzska ručne plnená EDP s drevitou orientálnou vôňou. Parfém je doplnený o rubínový kamienok, ktorý mu dodáva ohromnú energiu. Rubín stimuluje a zvyšuje našu vitálnu energiu. Otvára nás pre lásku a oddanosť. Vôňa je zmesou citrónov, sečuánskeho korenia, zrelých malín. V kombinácii s fialkou, kadidlovníkom a santalovým drevom získava jemný orientálny nádych.

Citlivosť tohto parfumu má korene v Oriente – zmes vzácnych drevín a bielych kvetov. Hneď na začiatku si všimnete čerstvé kvetinové tóny gardénie a šťavnatú malinu jemne doplnenú fialkou. Táto kompozícia je doplnená drevitými až živočíšnymi tónmi vzácneho agarového dreva a kadidlovníka.

Táto harmónia je zatienená iskrivým sečuánskym korením, doplnená zmyselným a hrejivým santalovým drevom a benzoinom. Výsledná vôňa je podporená silou pačuli a jemnou sladkosťou vanilky. 

Elixir de Parfum  = Eau de Parfum a malý drahokam.  Obsahuje malý rubín. 

Okúzľujúci rubín, žiarivá jar, červená zem. Hymna života s očarujúcimi tónmi. Som život. 

Hlava – ovocno-korenistá: bergamot, sečuánske korenie, maliny

Srdce – kvetinové: gardénia, fialka, kadidlovník, cédrové drevo

Základ – drevito-živočíšny: santalové drevo, pačuli, benzoin, vanilka, koža

 

Parfém obsahuje malý rubín.

Vďaka svojej nádhernej farbe predstavuje rubín silu a odvahu. Používa sa už viac ako 2 500 rokov a dlho bol považovaný za najcennejší kameň. V starej Indii sa rubín nazýval „Ratnajar“ (kráľ šperkov) a predpokladalo sa, že obsahuje vnútorný oheň, ktorý prináša prosperitu a dlhovekosť.

Rubín je drakohamom obrovskej sily.

Je to vynikajúci stimulant a zvyšuje vitalitu a dodáva nám životodárnu energiu. To nás otvára pre lásku a oddanosť

Jeho iskrivá farba je plná túžby a energie. 

Rubín je spojený s koreňovou čakrou. Silná vibračná energia rubínového kameňa odvahy pomáha udržiavať kontakt s realitou.

Rubín môžeme nájsť v odtieňoch v škále od ružovo-červenej až po sýtu hnedo červenú. Najčastejšie ho však vidíme v sýtej krvavo červenej farbe. 

Červená je farbou energie. Aktivuje, zahrieva a prebúdza živly v nás. Pôsobí ako pevná pôda pod nohami a podporuje, aby sme boli schopní zrealizovať nápady a túžby. Podporuje imunitný systém. Ľudia obľubujúci červenú farbu šíria okolo seba srdečnosť, úprimnosť a túžbu po spravodlivosti. Často sa môžu nechať uniesť k tvrdohlavému presadzovaniu svojich názorov. Je to farba slávy a hojnosti

 

Osobnosť

Gurmánska, výbušná, energická, dobrodružná, prekvapujúca

Je to vôňa silnej a vitálnej ženy, ktorá rozvíja svoje duchovné a materiálne bohatstvo

Kým sa to deje, pačuli zahreje srdce a jemné biele kvety zjemnia výbušnosť.

Je to vôňa osudovej ženy. Silnej a výnimočnej. Sebaistej a dobrodružnej. 

Ste silná a sebavedomá osobnosť, ste zdrojom energie a života.

Vo všetkých aspektoch svojej ženskosti poznáte svoje prednosti a viete, ako udrieť na strunu zmyselnosti. Ani nemusíte mihnúť okom  a svojou charizmou očaríte. 

Ste nadšená z nového, ste prototyp rebelského dobrodruha. Nepoznané vás priťahuje ako mačku myš. Neodídete, kým tajomné neobjavíte. 

Sensuel Rubis je silná drevitá vôňa, ktorá často prináša spojenie so zemou a vitalitu. 

realistická - aj keď sa ľahko necháte uniesť svojou energiou a nadšením, svoj život máte pevne vo svojich rukách. Stojíte obidvoma nohami na zemi.

bojovná - so životom sa pasujete so všetkou vervou. Rada súťažíte a dávate si stále nové výzvy. Odhodlane si bránite aj svoje city. Je pocta byť vám oporou. 

oddaná - spravodlivosť a poriadok patrí k vám. Vášnivo bránite svojich blízkych. Vašu lojalitu uznávajú a vysoko cenia ľudia okolo vás. 

 

Parfém obsahuje 96% prírodných zložiek, vyrobené v súlade s princípmi Slow cosmetique, vegan a cruelty free. Jadro parfému je tvorené unikátnou zmesou 21 esenciálnych olejov

 

Maison de Mars vás pozýva objavovať jedinečné  francúzske know-how: L'Aromaparfumerie®. Táto nová a aktívna parfuméria vznikla spojením parfumerie a aromaterapie. Toto unikátne spojenie je doplnené o blahodárne účinky vibrujúcej pramenitej vody sv. Genou.  

 

Zloženie (INCI): Alcohol, aqua, parfum, eugenol, citronellol, geraniol, limonene, linalool, benzyl benzoate, citral, benzyl alcohol, isoeugenol, benzyl salicylate, láska 

* voda zo Saint Genou

 

alcohol - alkohol z organickej pšenice

aqua - pramenitá voda zo Saint Genou

parfum  - naša tajná zmes prírodných ingrediencií

benzyl alcohol - prírodné molekuly z absolue jazmínu

benzyl benzoate - prírodné molekuly zo živice benzoe

benzyl cynnamate - prírodné molekuly z peruánskeho balzamu

benzyl salicylate - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji ylang ylang

cinnamyl alcohol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji ylang ylang

cinnamal - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálom oleji škorica

citral - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji citrón

citronellol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v absolue ruže

coumarin - prírodné molekuly vyskytujúce sa vo fazuliach tonka

eugenol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji klinček

evernia prunastri - prírodné molekuly vyskytujúce sa v absolue z dubového machu

farnesol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji santal

geraniol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v absolue ruže

isoeugenol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji ylang ylang

limonene - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji bergamot

linalool - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji bergamot

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske
Druh: Elixir de Parfum
Objem: 50 ml
Pre koho: dámska
Typ vône: orientálna / drevitá

Aimée de Mars je francúzska značka prírodných vôní pre telo a dušu.

Svoju prvú vôňu uviedla Valerie Demars do sveta v roku 2015. Bola to vôňa inšpirovaná elegantnou a decentnou ružou, ktorú milovala Valériina babička Aimée de Mars. Bola to práve ona, kto Valerie priviedol k láske k prírode a inšpiroval k tomu, aby sa stala parfumérkou.  Valerie Demars, zakladateľka parfumérskeho domu Aimée de Mars vytvorila nový druh parfumérie: AROMAPARFUMERIE ® . Sú to vône s aktívnym jadrom, ktoré sú potešením pre telo a dušu. Sú koncipované na základe princípov olfaktoriky (vedného odboru zaoberajúceho sa rozborom vôní a ich vplyvom na človeka) a aromaterapie. Synergický efekt esenciálnych olejov a ich blahodárne pôsobenie na nás je oporným pilierom pri tvorbe všetkých vôní značky Aimée de Mars. 

#ShowMore#

Každá vôňa obsahuje jadro z aktívnych prírodných esenciálnych olejov. Sú vyberané tak, aby harmonizovali emócie a potešili zmysly. Okrem toho v nich nájdeme aj liečivú vibračnú vodu z keltského prameňa Saint Genou z malebnej dedinky Breuzy. Tá sa stala známym pútnickým miestom práve pre regeneračné a liečivé účinky vody z miestneho prameňa. 

Ponuka produktov značky Aimée de Mars je už dnes široká a nájdeme v nej:

  • jedinečné a výnimočné telové vône, vrátane unikátnych tuhých parfémov
  • nádhernú škálu bytových vôní vo forme sprejov alebo difúzerov
  • prírodné sviečky s rastlinnými voskami a nezameniteľnou vonnou kompozíciou
  • telové a pleťové séra a oleje

Telové vône Valerie vytvorila v 3 ideových líniách:

  • Eau de Parfum Klasik- línia jemných kvetinových a ovocných vôní. Svieže, iskrivé, kvetinové a podmanivé ako príroda. V tejto línii nájdete dámske aj unisex vône. Parfemované vody s aktívnym jadrom 21 esenciálnych olejov, komponované s citom a empatiou. Elegantné, nadčasové a výnimočné. V tejto línii nájdeme unisex, pánsku a dámske vône. 
  • Elixir de Parfum - unikátna a luxusná línia vôní. Delikátne kompozície vôní z 21 botanických esencií sú doplnené o vzácne elementy prírody - polodrahokamy. Ich energia je dnes ešte nedocenená. Už v dávnych dobách však mudrci a vedmy poznali ich silu.  Je to vzácnej spojenie francúzskeho parfumérskeho umenia, aromaterapie a litoterapie. 
  • Eau de Parfum Bohyne-  línia lahodných a pôsobivých vôní pre ženy. Táto línia odhaľuje, čo majú ženy spoločné s prírodou a starobylými bohyňami. Radosť ako Aurora, romantika ako Ophelia, veľkorysosť ako Afrodita. Tieto vône sú pre ženy zdrojom nečakanej pohody a harmónie, vychádzajúcej zo sily organických esenciálnych olejov. 

Produkty sú 100 % prírodné a majú tieto certifikáty: