Pranie a sušenie prádla

45 položiek celkom

Cena

529
1529

Značky

Certifikát

Zobrazených položiek: 45
Baula tablety na pranie
€9,95 / ks

Baula tablety na pranie s aktívnym kyslíkom sú moderné a inovatívne ekologické tablety na pranie, vhodné na všetky druhy odevov.. Sú vhodné na pranie bieleho aj farebného prádla. Ich prírodné zloženie s organickými kyselinami, prírodnými bielidlami, aktívnym kyslíkom a povrchovo aktívnymi látkami zaručuje vysokú praciu schopnosť. Prádlo je čisté, svieže a jemné. U bieleho prádla aktívny kyslík pomáha dlhodobo udržať prádlo žiarivo biele

 

5470
1rok bez vone
Akcia vegan
€43 –32 %
€29 / ks

Pre tých, ktorí skutočne myslia na prírodu a na svoju peňaženku máme pripravený balíček produktov Ecoegg na 1 rok prania. Nájdete v ňom pracie vajíčko na 70 praní a 3xnáhradné náplne na 50 praní. Spolu teda približne na 1 rok prania v bežnej domácnosti. Varianta bez vône je vhodná aj pre mimoriadne citlivú pokožku alebo pre alergikov. 

7190
rok prania british blossom
Akcia vegan
€43 –32 %
€29 / ks

Pre tých, ktorí skutočne myslia na prírodu a na svoju peňaženku máme pripravený balíček produktov Ecoegg na 1 rok prania. Nájdete v ňom pracie vajíčko na 70 praní a 3xnáhradné náplne na 50 praní. Spolu teda približne na 1 rok prania v bežnej domácnosti. A to všetko s vôňou povzbudzujúcich pomarančových kvetov. 

7193
1rok bavlna
Akcia vegan
€43 –32 %
€29 / ks

Pre tých, ktorí skutočne myslia na prírodu a na svoju peňaženku máme pripravený balíček produktov Ecoegg na 1 rok prania. Nájdete v ňom pracie vajíčko na 70 praní a 3xnáhradné náplne na 50 praní. Spolu teda približne na 1 rok prania v bežnej domácnosti. A to všetko s vôňou sviežej bavlny

7194
1rok kvety
Akcia vegan
€43 –32 %
€29 / ks

Pre tých, ktorí skutočne myslia na prírodu a na svoju peňaženku máme pripravený balíček produktov Ecoegg na 1 rok prania. Nájdete v ňom pracie vajíčko na 70 praní a 3xnáhradné náplne na 50 praní. Spolu teda približne na 1 rok prania v bežnej domácnosti. A to všetko s vôňou jarných kvetov

7195
rok prania jazmin
Akcia vegan
€43 –32 %
€29 / ks

Pre tých, ktorí skutočne myslia na prírodu a na svoju peňaženku máme pripravený balíček produktov Ecoegg na 1 rok prania. Nájdete v ňom pracie vajíčko na 70 praní a 3xnáhradné náplne na 50 praní. Spolu teda približne na 1 rok prania v bežnej domácnosti. A to všetko s vôňou exotického jazmínu. 

7196
rok prania pomarancovy kvet
Akcia vegan
€43 –32 %
€29 / ks

Pre tých, ktorí skutočne myslia na prírodu a na svoju peňaženku máme pripravený balíček produktov Ecoegg na 1 rok prania. Nájdete v ňom pracie vajíčko na 70 praní a 3xnáhradné náplne na 50 praní. Spolu teda približne na 1 rok prania v bežnej domácnosti. A to všetko s vôňou povzbudzujúcich pomarančových kvetov. 

7197
rok prania tropicky vanok
Akcia vegan
€43 –32 %
€29 / ks

Pre tých, ktorí skutočne myslia na prírodu a na svoju peňaženku máme pripravený balíček produktov Ecoegg na 1 rok prania. Nájdete v ňom pracie vajíčko na 70 praní a 3xnáhradné náplne na 50 praní. Spolu teda približne na 1 rok prania v bežnej domácnosti. A to všetko s vôňou sviežeho tropického vánku 

7198
ecoegg balik bez vone
Akcia vegan
€32 –28 %
€23 / ks

Ak máte doma aj sušičku prádla, toto je výhodný balík práve pre vás. Nájdete v ňom Ecoegg vajíčko na pranie a Ecoegg vajíčko do šušičky. Obidva produkty vo verzii bez pridanej vône. Varianta bez vône vhodná aj pre extrémne citlivú pokožku a alergikov, prekvapivé výsledky pri praní a úspora času pri sušení prádla. 

7199
ecoegg balik bavlna
Akcia vegan
€37 –27 %
€27 / ks

Ak máte doma aj sušičku prádla, toto je výhodný balík práve pre vás. Nájdete v ňom Ecoegg vajíčko na pranie a Ecoegg vajíčko do šušičky. Obidva produkty s vôňou sviežej bavlny. Univerzálna jemná a nevtieravá vôňa, prekvapivé výsledky pri praní a úspora času pri sušení prádla. 

7200
ecoegg balik kvety
Akcia vegan
€37 –27 %
€27 / ks

Ak máte doma aj sušičku prádla, toto je výhodný balík práve pre vás. Nájdete v ňom Ecoegg vajíčko na pranie a Ecoegg vajíčko do šušičky. Obidva produkty s vôňou jarných kvetov. Jemná kvetinová vôňa, prekvapivé výsledky pri praní a úspora času pri sušení prádla. 

7201
ecoegg detox
vegan
€6,50 / ks

Vyčistite si celú pračku • Odstráni špinu zo starého pracieho prášku• Odstráni nežiadúce pachy Pračka tiež potrebuje pravidelné „generálne“ vyčistenie, aby bola v dobrom stave.Tablety Ecoegg Detox kvalitne vyčistia Vašu práčku aj v miestach, ktoré pri osobnom čistení nevidíte. Odstránite nimi zhluky pracieho prášku prípadne iné nečistoty. Ak sa pozrieme do srdca problému Detox Tablety vyčistia zostatkové špiny v práčke a nežiadúce pachy. Zanechajú práčku čistejšiu, lesklejšiu a šťastnejšiu.

4721
Egg stand holder with laundry egg1
vegan
€5,80 / ks

Je poholné mať Vaše pracie vajíčko ECOEGG pekne na svojom mieste. 

Držiak na pracie vajíčko je určený pre   jeho odkladanie a vysušenie, keď s ním práve neperiete. Môžete  ho pripevniť na vrch pračky alebo na iné obľúbené miesto. Dôležité je umiestniť ho tak aby okolo neho bola vzduchová medzera, ktorá umožní, aby vajíčko uschlo.

Praktický doplnok pre všetkých, ktorí chcú mať vajíčko vždy poruke. 

 

4811
ecoegg refil pracie vajicko britisch blossom
vegan
€9 / ks

Nevyhadzujte vaše pracie vajíčko Ecoegg.  Pracie pelety v ňom môžete jednoducho doplniť. S intenzívnou kvetinovou vôňou. 

4724
ecoegg LaundryEgg Refills Box&Pellets SpringBlossom Resize
vegan
€9 / ks

Nezahadzujte Vaše pracie vajíčko ECOEGG. Praciu náplň môžete jednoducho doplniť. Očarujúca a omamná vôňa jarných kvetov.

4727
ecoegg Laundry EggRefillsBox FreshLinenSide Resize
vegan
€9 / ks

Nezahadzujte Vaše pracie vajíčko ECOEGG. Praciu náplň môžete jednoducho doplniť. Vôňa bavlny - čerstvá a jemná

4733
ecoegg refil pracie vajicko jasmin
vegan
€9 / ks

Nevyhadzujte vaše pracie vajíčko Ecoegg.  Pracie pelety v ňom môžete jednoducho doplniť. Jemná exotická vôňa jazmínu.

7441
ecoegg refil pracie vajicko orange blossom
vegan
€9 / ks

Nevyhadzujte vaše pracie vajíčko Ecoegg.  Pracie pelety v ňom môžete jednoducho doplniť. Jemná svieža s povzbudzujúca vôňa pomarančových kvetov. 

7442
Hore
Ďalšie produkty