Farby na vlasy

20 položiek celkom

Cena

924
1924

Značky

Zobrazených položiek: 20
amla krabicka 992x1133
vegan
€12 / ks

Máte pocit, že sú vaše vlasy akoby bez života, že strácajú objem a lesk? Jedným z čisto prírodných produktov, ktorý vám ku krásnej hrive môže dopomôcť je VOONO Amla – prírodná maska a kondicionér na vlasy alebo ako ztmavovač vášho odtieňa. Napríklad zmiešajte odtieň Copper s lyžicou amly a vznikne vám tmavo ohnivý odtieň s odleskami do červena. Alebo ak ju pridáte do hnedého odtieňa, farba stmavne o 1 odtieň.

3996
neutral 992x992
vegan
€9 / ks

Neutrálnu hennu (potrebu pre výrobu kozmetiky) môžete použiť na regeneráciu vlasov alebo na riedenie vášho odtieňa. Vhodná kombinácia napr. pre jahodovú blond je 90 gramov cassie a 10 gramov Copper. 

Aj pri ostatných farbách viete pridaním Cassie zjemniť výsledný odtieň.

Casiu zalejte teplou vodou s teplotu 90 oC. Neutrálnu hennu môžete aplikovať hneď po vychladnutí alebo ju nechať odstáť cez noc. 

Cassia obovata je vhodná aj ako maska na regeneráciu vlasov a pokožky. 

 

 
2713
VOONO farba na vlasy Henna COPPER, 100 g.
vegan
€10 / ks

Henna hrdzavá. Odtieň COPPER dodá vaším vlasom nádherný odtieň do hrdzava s teplým nádychom. Je vhodná pre svetlé typy pleti. Táto farba sa používa aj na predfarbenie šedín, prípadne na prekytie odrastov šedivých korienkov vlasov pred samotným farbením vlasov.

VOO01
VOONO farba na vlasy Henna COPPER, 500 g.
vegan
€24 / ks

Henna hrdzavá. Odtieň COPPER dodá vaším vlasom nádherný odtieň do hrdzava s teplým nádychom. Je vhodná pre svetlé typy pleti. Táto farba sa používa aj na predfarbenie šedín, prípadne na prekytie odrastov šedivých korienkov vlasov pred samotným farbením vlasov. Ekonomické balenie 500 g. 

2710
voono ash blonde 1
vegan
€10 / ks

Fantastická prírodná bylinná farba, ktorá poteší hlavne blondínky a svetlovlásky. Odtieň Dark Ash Blonde vytvorí na tvojich vlasoch krásny popolavý odtieň so studeným odleskom a to bez peroxidu a iných chemických látok. 

5683
henna dark brown new 992x992
vegan
€10 / ks

Odtieň Dark brown dodá vaším vlasom nádherný tmavo hnedý odtieň. Výsledná farba je vždy závislá na prirodzenej farbe vašich vlasov a na dobe pôsobenia farby. Jemnejšie farby sa zafarbia intenzívnejšie, než vlasy pevné a hrubé. Farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy.

VOO02
henna dark brown new 992x992
vegan
€24 / ks

Odtieň Dark brown dodá vaším vlasom nádherný tmavo hnedý odtieň. Studený odtieň DARK BROWN má farebne blízko ku káve, určite ho ale ocenia aj tie z vás, ktoré sa kofeínu vyhýbajú. Henna chytá skutočne tmavo hnedo, nie čierno.Výsledná farba je vždy závislá na prirodzenej farbe vašich vlasov a na dobe pôsobenia farby. Jemnejšie farby sa zafarbia intenzívnejšie, než vlasy pevné a hrubé. Farby sú inšpirované tisíce rokov preverenými postupmi v oblasti starostlivosti o vlasy. Konečne veľké balenie, ktoré sa oplatí!

VOO11
VOono Fire red odstin 992x992 1
vegan
€10 / ks

Fantastická prírodná bylinná farba, ktorá na vlasoch vykúzli sýto červený odtieň. 

 

7436
voono henna chesnut
vegan
€10 / ks

Fantastická prírodná bylinná farba, v svetlom orieškovo-gaštanovom studenom odtieni bez červených alebo medených odleskov.  

7435
VO Light Ash Brown odstin 1
vegan
€10 / ks

Fantastická prírodná bylinná farba, ktorá poteší hlavne ženy, ktoré sa chcú vyhnúť ryšavým odleskom. Odtieň Light Ash Brown  vytvorí na tvojich vlasoch príjemný  studený, popolavo svetlo hnedý odtieň  a to bez peroxidu a iných chemických látok.  Brunetkám dodá vysoký lesk a zladí tón farby.

 

2773
VOONO farba na vlasy Henna LIGHT BROWN, 100 g.
vegan
€10 / ks

Henna LIGHT BROWN farbí vlasy do svetlo hneda s teplým nádychom. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou 50 °C. Odtieň LIGHT BROWN neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre svetlejšie typy vlasov.

VOO04
VOONO farba na vlasy Henna MEDIUM BROWN, 100 g.
vegan
€10 / ks

Henna MEDIUM BROWN farbí vlasy do krásnej stredne hnedej farby s teplým nádychom. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou 50 °C. Odtieň MEDIUM BROWN neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre svetlejšie typy vlasov.

VOO05
VOONO farba na vlasy Henna ORANGE, 100 g.
vegan
€10 / ks

Henna ORANGE farbí vlasy do krásnej sýto hrdzavej farby s teplým nádychom a je vhodná pre svetlejšie typy pokožky. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou 90 °C. Odtieň ORANGE neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre svetlejšie typy vlasov.

VOO06
VOONO farba na vlasy Henna ROSE BROWN 100 g.
vegan
€10 / ks

Henna ROSE BROWN farbí vlasy do jedinečnej stredne hnedej farby s jemnými odleskmi ružovej až vínovej farby. Skrátka keď chcete, aby vaša hnedá bola trochu iná. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou 60 °C. Odtieň ROSE BROWN neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre svetlejšie typy vlasov.

VOO07
VOONO farba na vlasy Henna SOFT BLACK 100 g.
vegan
€10 / ks

Henna SOFT BLACK farbí vlasy na čierno s prirodzene krásnym tmavým odtieňom. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou 50 °C. Odtieň SOFT BLACK neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre tmavé typy vlasov.

VOO08
VO Strawberry Blonde odstin
vegan
€10 / ks

Fantastická prírodná bylinná farba, určená hlavne pre blondínky. Oproti Copper a Orange ide o výrazne svetlejší odtieň. Farba je vhodná pre blondínky, ktoré túžia po jahodovej blond. A to bez peroxidu a iných chemických látok. 

 

3918
VOONO farba na vlasy Henna WINE RED 100 g.
vegan
€10 / ks

Henna WINE RED farbí vlasy na sýtu a intenzívnu vínovo červenú farbu. Bylinný prášok vyžaduje zaliatie vodou s teplotou 70 °C. Odtieň WINE RED neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Jemná a prirodzená farba pre stredne tmavé typy vlasov.

VOO09
VOONO predpigmentacna farba
vegan
€10 / ks

Trápia ťa šediny a odrasty, musíš farbiť dvojfázovo a odtieň Copper je na teba veľmi výrazný alebo ho farba neprekryje? Novinka v podobe predpigmentačnej farby je to pravé pre teba.

4577
Hore
Ďalšie produkty