Zuby

37 položiek celkom

Cena

233
1233

Značky

Certifikát

Zobrazených položiek: 37
apeiron ustna voda koncentrat bylinna
€11,30 / ks
6696
apeiron ustna voda bylinna citlive zuby 6698
apeiron zubna pasta homeopaticka bez maty 75g
vegan
€5,35 / ks

Bylinná zubná pasta Auromère® - bez mäty, mentolu a eukalyptu vhodná aj pri homeopatikách. Kvalitná prírodná starostlivosť o zuby s 24 ajurvédskymi rastlinnými extraktmi. 

5785
apeiron bylinna zubna pasta
vegan
€5,35 / ks

Bylinná zubná pasta Auromère® - bez mäty, mentolu a eukalyptu vhodná aj pri homeopatikách. Kvalitná prírodná starostlivosť o zuby s 24 ajurvédskymi rastlinnými extraktmi. 

5786
apeiron profylakticky zubny gel
€8,90 / ks
6705
apeiron ustna voda koncentrat bez mentolu
€11,30 / ks
6697
apeiron ustny sprej bez mentolu
€8,30 / ks

Prírodný sprej na osvieženie dychu bez mentolu. Je vhodný aj pre homeopatikov. Zabezpečí príjemný a svieži dych. 

6691
apeiron ustny sprej bylinny
€8,30 / ks

Prírodný sprej s bylinkami osvieži váš dych kedykoľvek počas dňa. 

6690
apeiron zubny olej
€17,50 / ks

Je to olej určený na špeciálnu starostlivosť o ústnu dutinu. Jedná sa o tzv. oil pulling. Je to ajurvédska metóda detoxikácie organizmu pomocou vyplachovania si úst olejom, ktorá ozdravuje nielen ústnu dutinu, ale aj celé telo. Táto terapia je založená na schopnosti oleja viazať na seba toxíny a ničiť niektoré druhy baktérií, a tak zbavuje tvoje ústa, zuby a hrdlo škodlivých baktérií.

5791
c&c manuka bieliaca zubna pasta
€9,90 / ks

Svieža prírodná bieliaca zubná pasta   s aktívnym manuka medom, propolisom, manukovým olejom, tea tree, bielacimi zložkami  a sviežimi bylinkovými extraktmi.  Bez fluóru, SLS, umelých farbív, príchutí a sladidiel. 

 

 

7499
c&c manuka zubna pasta citlive dasna
€9,90 / ks

Svieža prírodná zubná pasta na citlivé ďasná a zuby s aktívnym manuka medom, propolisom, manukovým olejom a sviežimi bylinkovými extraktmi.  Bez fluóru, SLS, umelých farbív, príchutí a sladidiel. 

 

 

7497
c&c manuka zubna pasta proti plaku
€9,90 / ks

Svieža prírodná zubná pasta určená na ochranu zubov pre zubným plakom  s aktívnym manuka medom, propolisom, manukovým olejom, morskou soľou a sviežimi bylinkovými extraktmi.  Bez fluóru, SLS, umelých farbív, príchutí a sladidiel. 

 

 

7498
brosse a dents ecologique pour enfants a tete interchangeable
vegan
€3,80 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka pre deti vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Soft. Nádherná svieža modrá farba , ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5751
brosse a dents ecologique pour enfants caliquo
vegan
€3,80 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka pre deti vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Soft. Nádherná živá žltá farba , ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5750
caliquo zubna kefka dub
€27,50 / ks

Aj umývať zuby si môžete štýlovo! Táto elegantná a jedinečná zubná kefka z dubového dreva určite skvele doplní vašu kúpeľňu. Vymeniteľná hlavica v prevedení Medium. Ručne vyrobená majstrami vo Francúzsku. 

5544
brosse a dent rechargeable en chene caliquo
€33 / ks

Aj umývať zuby si môžete štýlovo! Táto elegantná a jedinečná zubná kefka z dubového dreva určite skvele doplní vašu kúpeľňu. Vymeniteľná hlavica v prevedení Medium. Ručne vyrobená majstrami vo Francúzsku. Súčasťou setu je aj elegantný drevený stojan v rovnakej farbe dreva. 

6296
caliquo zubna kefka dub ruky
€27,50 / ks

Aj umývať zuby si môžete štýlovo! Táto elegantná a jedinečná zubná kefka z dubového dreva určite skvele doplní vašu kúpeľňu. Vymeniteľná hlavica v prevedení Soft. Ručne vyrobená majstrami vo Francúzsku. 

5542
caliquo zubna kefka orech
€27,50 / ks

Aj umývať zuby si môžete štýlovo! Táto elegantná a jedinečná zubná kefka z orechového dreva určite skvele doplní vašu kúpeľňu. Vymeniteľná hlavica v prevedení Medium. Ručne vyrobená majstrami vo Francúzsku. 

5543
Hore
Ďalšie produkty