Umývanie riadu a kuchyňa

7 položiek celkom

Cena

319
1319

Značky

Zobrazených položiek: 7
Baula odmastovac tablety na upratovanie
Novinka
€3,95 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok. Baula Kuchyňa je čistiaci prostriedok určený na odstránenie tukov a mastnoty v kuchyni. Obsahuje vyváženú zmes povrchovo aktívnych látok a zásaditých zložiek, ktoré uľahčujú odstraňovanie mastnoty zo všetkých povrchov. Je určený na čistenie a umývanie riadu, kuchynských spotrebičov, dlaždíc, pracovných dosiek, ventilátorov, rúry, digestorov a mriežok. 

5339
baula odmastovac starter kit flasa tableta
€5,95 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok. Baula Kuchyňa je čistiaci prostriedok určený na odstránenie tukov a mastnoty v kuchyni. Obsahuje vyváženú zmes povrchovo aktívnych látok a zásaditých zložiek, ktoré uľahčujú odstraňovanie mastnoty zo všetkých povrchov. Je určený na čistenie a umývanie riadu, kuchynských spotrebičov, dlaždíc, pracovných dosiek, ventilátorov, rúry, digestorov a mriežok. Štartovacia sada obsahuje recyklovateľnú plastovú fľašu vyrobenú z recyklovaných plastov, ktorá je určená na opakované použitie a 1 Baula tabletu Kuchyňa. 

5466
ekologické tablety do umývačky riadu s enzýmami Eezym
€14,90 / ks

Skutočne účinné ekologické tablety do umývačky riadu s prírodnými enzýmami. 40 ks v balení s jemnou vôňou mäty.

7434
cistic kuchyna eezym
€6,50 / ks

Ekologický sprej na čistenie kuchyne so silným odmasťujúcim účinkom. Hravo si poradí aj so silnou mastnotou a má príjemnú vôňu sladkého pomaranča. 

7571
cistic na flase a termosky eezym
€18,90 / ks

Ekologický čistič na fľaše a termosky. Vďaka enzýmom ich účinne zbavuje nánosov od čaju, kávy a usadenín vody. Balenie vydrží až na 80 použití. 

7577
na cistenie umvyvacky riadu eezym
€7 / ks

Čistí a chráni umývačku riadu vďaka sile prírodných enzýmov. Odstraňuje zápach a riad budete mať znovu čistý a lesklý. 

7580
sprej na riad s prírodnými enzýmami eezym
€5 / ks

Objavte nový spôsob ekologického umývania riadu s čistiacim prostriedkom Eezym so sprejovým rozprašovačom. Účinne čistí vďaka enzýmom a sprej umožňuje jednoduché dávkovanie, čím znižuje spotrebu saponátu. 

7559