Čistiace prostriedky do domácnosti

13 položiek celkom

Cena

316
1316

Značky

Certifikát

Zobrazených položiek: 13
Baula kupelna tableta na upratovanie
Novinka
€3,95 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok. Baula Kúpeľňa je čistiaci prostriedok  na efektívne čistenie všetkých povrchov v kúpeľni. Eliminuje a s ľahkosťou odstraňuje vápenaté usadeniny na kachličkách, sprchových kútoch a zástenách, na sanite a vodovodných batériách. Čistí, odvápňuje, ošetruje a dezinfikuje. Na rozdiel od bežných čistiacich prostriedkov do kúpeľne nevytvára žiadne škodlivé výpary. 

5293
Baula dezinfekcia tableta na upratovanie
Novinka
€3,95 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok.  Baula Dezinfekcia je čistiaci prostriedok vytvorený na báze aktívneho kyslíka.  Hĺbkovo čistí a odstraňuje zápachy. Povrchy dezinfikuje a zbavuje škodlivých baktérií. Je bezpečný na používanie, k ošetrovaným povrchom nie je agresívny.

5341
Baula podlahy tableta na upratovanie
Novinka
€3,95 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok. Baula Podlahy je čistiaci prostriedok určený na čistenie všetkých druhov podláh, vrátane mramoru, parkiet a drevených podláh. Rýchlo a účinne odstraňuje nečistoty, nezanecháva na podlahe zvyšky čistiaceho prostriedku, rýchlo schne, jemne leští a krásne vonia.

5340
Baula multipack tablety na upratovanie
Akcia
€19,75 –18 %
€16 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli eko drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode. V tomto mega balíku nájdete všetky dostupné Baula tablety na ekologické upratovanie - Kúpeľňa, Podlaha, Odmasťovač, Univerzal + sklo a Dezinfekcia. Ideálne pre tých, ktorí chcú kompletne vymeniť svoju bežnú drogériu za tieto skvelé ekologické a udržateľné čistiace prostriedky. Samozrejme za výhodnú cenu. 

5469
Baula kupelna starter kit flasa tableta
€5,95 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok. Baula Kúpeľňa je čistiaci prostriedok  na efektívne čistenie všetkých povrchov v kúpeľni. Eliminuje a s ľahkosťou odstraňuje vápenaté usadeniny na kachličkách, sprchových kútoch a zástenách, na sanite a vodovodných batériách. Čistí, odvápňuje, ošetruje a dezinfikuje. Na rozdiel od bežných čistiacich prostriedkov do kúpeľne nevytvára žiadne škodlivé výpary. Štartovacia sada obsahuje recyklovateľnú plastovú fľašu vyrobenú z recyklovaných plastov, ktorá je určená na opakované použitie a 1 Baula tabletu Kúpeľňa. 

5465
baula dezinfekcia starter kit flasa tableta
€5,95 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok.  Baula Dezinfekcia je čistiaci prostriedok vytvorený na báze aktívneho kyslíka.  Hĺbkovo čistí a odstraňuje zápachy. Povrchy dezinfikuje a zbavuje škodlivých baktérií. Je bezpečný na používanie, k ošetrovaným povrchom nie je agresívny. Štartovacia sada obsahuje recyklovateľnú plastovú fľašu vyrobenú z recyklovaných plastov, ktorá je určená na opakované použitie a 1 Baula tabletu Dezinfekcia.

5464
baula podlahy starter kit flasa tableta
€5,95 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok. Baula Podlahy je čistiaci prostriedok určený na čistenie všetkých druhov podláh, vrátane mramoru, parkiet a drevených podláh. Rýchlo a účinne odstraňuje nečistoty, nezanecháva na podlahe zvyšky čistiaceho prostriedku, rýchlo schne, jemne leští a krásne vonia. Štartovacia sada obsahuje recyklovateľnú plastovú fľašu vyrobenú z recyklovaných plastov, ktorá je určená na opakované použitie a 1 Baula tabletu Podlahy. 

5467
baula univerzal starter kit flasa tableta
€5,95 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok.  Baula Univerzal je viacúčelový čistiaci prostriedok, ktorý rýchlo a efektívne rozpúšťa špinu. Je vhodný na všetky povrchy v domácnosti, vrátane skla, zrkadiel, nehrdzavejúcej ocele a smaltových povrchov. Má neutrálne pH, je šetrný k povrchom, rýchlo schne a jemne leští. Štartovacia sada obsahuje recyklovateľnú plastovú fľašu vyrobenú z recyklovaných plastov, ktorá je určená na opakované použitie a 1 Baula tabletu Univerzal. 

5468
Baula univerzal tableta na upratovanie
Novinka
€3,95 / ks

Baula prináša prevratnú novinku na poli ekologickej drogérie - koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode a získate tak účinný čistiaci prostriedok.  Baula Univerzal je viacúčelový čistiaci prostriedok, ktorý rýchlo a efektívne rozpúšťa špinu. Je vhodný na všetky povrchy v domácnosti, vrátane skla, zrkadiel, nehrdzavejúcej ocele a smaltových povrchov. Má neutrálne pH, je šetrný k povrchom, rýchlo schne a jemne leští.

5342
čistič do kúpeľne Eezym
€6,20 / ks

Ekologický prostriedok na čistenie kúpeľne. Je mimoriadne účinný na odstránenie vodného kameňa zo všetkých povrchov za krátky čas a bez zbytočného drhnutia. 

7565
cistic podlahy biele kvety eezym
€9,80 / ks

Nepenivý ekologický prostriedok na podlahy plný prírodných enzýmov. Vyčistí všetky druhy podláh aj v ťažko dostupných miestach. 

7562/SLA
cistic wc eezym
€8 / ks

Ekologický gel na čistenie WC s príjemnou sviežou vôňou mäty. Funguje rýchlo a efektívne aj bez enzýmov.

7568
univerzalny cistic biele kvety eezym
od €6,60 / ks

Multifunkčný ekologický prostriedok na rôzne povrchy so silou enzýmov. Koncentrát alebo sprej s príjemnou bylinnou vôňou alebo vôňou bielych kvetov. 

7574/SPR