Sviečky a aromavosky

9 položiek celkom

Cena

639
1639

Značky

Certifikát

Zobrazených položiek: 9
aimee de mars sviecka invocation
€39 / ks

Viac ako len krásna voňavá sviečka. Sviečka, ktorá vám pomôže napojiť sa na svojho anjela. Privolajte svojho anjela strážneho a ponúknite mu kyticu nádherných bielych frézií. Nádherná sladkastá vonná kompozícia vás hlboko vnútorne upokojí, dodá vám pocit istoty a bezpečia. 

6526
aimee de mars sviecka sadhana
€39 / ks

Je to viac ako len sviečka. Je sprievodcom pri meditácii, jóge a spoločníkom pre krásne voňavé chvíle. Nech plameň tejto sviečky tancuje v jednote s vaším srdcom a privedie vás k vyjadreniu vašej jedinečnosti, slobody a nezávislosti.

6523
medovka
€13,90 / ks

Úžasná kolekcia sójových sviečok s názvom Bylinková záhrada vás prenesie medzi voňavé bylinky. 

Vôňa je zaujímavá, nie je prvoplánová.Bylinková záhrada - medovka - vôňa je sladko citrusová typická pre medovku :) 

Sviečky sú odliate do tmavého skla, každý pohárik má aj svoj vrchnáčik. 

V kolekcii sú použité čisté prírodné silice z byliniek, bavlnený knôt a čistý sójový vosk bez GMO. 

 Ručne odlievaná do skla,  90 g (čistá váha vosku), doba horenia cca 25 hodín.

3204
levandula materina duska salvia
vegan
€13,90 / ks

Úžasná kolekcia sójových sviečok s názvom Bylinková záhrada vás prenesie medzi voňavé bylinky. 

Vôňa je zaujímavá, nie je prvoplánová. Je tam cítiť ostrosť šalvie a trošku materinej dúšky a tieto dve vône sú zjemnené levanduľou. Táto sviečka nebude pre každého, no ak ľúbite čisté bylinkové vône, určite si ju zamilujete. Je skrátka iná. Ale krásna a hlavne zdravá :) 

Sviečky sú odliate do tmavého skla, každý pohárik má aj svoj vrchnáčik. 

V kolekcii sú použité čisté prírodné silice z byliniek, bavlnený knôt a čistý sójový vosk bez GMO. 

 Ručne odlievaná do skla,  90 g (čistá váha vosku), doba horenia cca 25 hodín.

3201
Jemnô sójová sviečka Cesta orientom, 150 g.
€14,60 / ks

Sójová sviečka so zamatovou vôňou Cesta Orientom. Vôňa je zmyselná aj nežná zároveň. Jemne prevonia miestnosť a nastolí harmóniu. Sójová sviečka s prírodnými silicami. Zdravá alternatíva k bežným sviečkam. Ručne odlievaná do skla, 150 g, doba horenia cca 40 hodín, bavlnený knôt.

JE001
vosk106 2 laska 1
€6,60 / ks

Sójový vosk do aromalampy s prírodnými silicami. Zdravá alternatíva k bežným vonným voskom. Vôňa  je jemná kvetinová a romantická, vhodná pre tých, ktorí si chcú pripomenúť vôňu nežnej lásky. Zmes esenciálnych olejov navodzuje romantickú atmosféru, uvoľňuje napätie, má pozitívny vplyv na emócie, obnovuje sebadôveru a pôsobí afrodiziakálne. Balenie 30 g. obsahuje 5 ks krásnych ručne vyrobených voskových srdiečok.

3646
vosk103 3 pokoj v dusi
€6,60 / ks

Sójový vosk do aromalampy s prírodnými silicami. Zdravá alternatíva k bežným vonným voskom. Pokoj v duši v sebe ukrýva tóny čistej levanduľovej vône. Pre navodenie skutočne príjemnej a upokojujúcej nálady Balenie 30 g. obsahuje 5 ks krásnych ručne vyrobených voskových srdiečok.

3647
vosk 94 3 v lese
€6,60 / ks

Sójový vosk do aromalampy s prírodnými silicami. Zdravá alternatíva k bežným vonným voskom. Sójový vosk s vôňou V lese v sebe spája delikátnu vôňu, ktorá navodí pocit pobytu v prírode. Lesná vôňa mokrého lístia, zemitá vôňa machu s čerstvou vôňou ihličia.  Jemne prevonia miestnosť a pomôže vyčistiť vzduch Balenie 30 g. obsahuje 5 ks krásnych ručne vyrobených voskových srdiečok.

3649
vosk165 4 vanok
€6,60 / ks

Sójový vosk do aromalampy s prírodnými silicami. Zdravá alternatíva k bežným vonným voskom. Vánok je vôňa plná kontrastov, no zároveň sa dokonale dopĺňa. Sójová sviečka s prírodnými silicami.  Zdravá, ekologická, ručne a s láskou na Slovensku odlievaná sviečka zo sójového vosku. Obsahuje prírodné silice mäta kučeravá, ruža. Romantická a zároveň osviežujúca, chladivá vôňa. Netradičné spojenie zamatovej vône ruže a osviežujúcej mäty. Vôňa plná kontrastov, ktorá však vytvára jedinečný zážitok.  Balenie 30 g. obsahuje 5 ks krásnych ručne vyrobených voskových srdiečok.

3650