Nude Experience

Cena

910
1910
23 položiek celkom
nude experience calcium protect
€9,90 / ks

Doprajte výživu aj svojim nechtom. Tento prípravok  posilní a ošetrí poškodené a rozštiepené nechty. Poskytuje prirodzený ochranný film nechtu, vyživuje a chráni ho. Je obohatený o vápnik. 

6307
be holo2
€9,90 / ks

Be Holo – vrchný lak s holografickým efektom. Pokryte svoju manikúru krásnou vrstvou perál týmto krycím lakom s holografickým efektom. Vaše nechty sú pokryté filmom, ktorý premieňa všetky odtiene na žiarivú, iskrivú manikúru. Môže sa nanášať na všetky odtiene. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5857
nude experience lak na nechty encanto
€9,90 / ks

Encanto - jedinečná žltá so šafranovými tónmi! Ideálne na to, aby ste si na deň dopriali trochu slnka. Obohatené o prírodné extrakty z kvetov mimózy. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5862
hawah2
€9,90 / ks

Hawa – jasná výrazná ružová s červeným rubínovým podtónom. Veľmi intenzívna a divoká farba. Ideálna pre odvážne outfity alebo k letnej opálenej pokožke. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5858
nude experience lak na nechty hygge
€9,90 / ks

Hygge - perfektná perleťová morská zeleň pre letný look. Odvážna a energická modrozelená perleťová farba pre krásne ruky a nohy. Obohatené o olivový olej. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5861
my fair2
€9,90 / ks

May Fair - veľmi krásny a elegantný krémovo ružovkastý pastelový lak, veľmi krycí, v britskom štýle. Ladný a jemný. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5856
nude experience lak na nechty badaro
€9,90 / ks

Badaro – krásny tlmený oranžovo-mandarinkový odtieň so štipkou pikantnej tekvice.  Ideálny pre letné a jesenné obdobie. Manikúra, ktorá poskytuje efekt zdravých žiarivých nechtov je zaručená. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5852
nude experience cape vidal
€9,90 / ks

Cape Vidal - krásna sýta ružová s jemným neónovým podtónom. Jej názov je inšpirovaný divokým pobrežím Južnej Afriky. Obohatený o prírodný extrakt z pivonky. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5847
nude experience lak na nechty copenhague
€9,90 / ks

Copenhague – nádherná jemná pastelová svetlozelená farba. Farbu by sme mohli nazvať aj mandľovo zelená s jedinečným sivo-mliečnym podtónom. Ideálna pre jemnú pastelovú manikúru. Môžete ju skombinovať aj s inými pastelovými odtieňmi a vytvoriť si tak veselé farebné nechty.  Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5844
nude experience lak na nechty due torri
€9,90 / ks

Due Tori - kardinálny červený lak. Krásny, ušľachtilý, bohatý a silný odtieň. Jeho názov je inšpirovaný slávnymi stredovekými vežami v talianskej Bologni. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5855
nude experience lak na nechty hera1
€9,90 / ks

Héra - nádherné ružovo-zlaté trblietky dodajú vašim nechtom slávnostný úžasný lesk. Inšpirovaný gréckou bohyňou žien a manželstva. Si Héra! Lak je s peel-off formulou. Nemusíte ho z nechtov odstraňovať odlakovačom. Jemne ho naštrbíte na okraji nechta a jednoducho ho z nechta zlúpnete, ako etiketu. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5845
nude experience lak na nechty jaipur
€9,90 / ks

Jaipur – ružový korálový lak s neónovým efektom,  ultra trendy hlavne na leto. Farba inšpirovaná indickým mestom sa tiež nazýva „ružové mesto“. Obohatený o prírodné výťažky z pivonky. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5851
moon1
€9,90 / ks

Moon - nádherná perleťová hnedo-sivá farba, ktorá bude šik za každých okolností. Elegantná a diskrétna zároveň pre každodennú aj spoločenskú manikúru. Obohatené o extrakty z hnedých rias. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5859
nude experience lak na nechty oceta
€9,90 / ks

Oceta – delikátny mokka béžový odtieň s veľmi diskrétnou perleťou, ktorá dodáva odtieňu jemný lesk a veľmi elegantný šik vzhľad. Jeho názov je inšpirovaný spoločnosťou Paramo so sídlom v Kolumbii. Je obohatený o orechový olej. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5850
nude experience lak na nechty pampelonne
€9,90 / ks

Pampelonne – žiarivá a honosná ružová s neónovým efektom. Názov je inšpirovaný slávnou plážou Saint-Tropez. Obohatený o prírodné výťažky z pivonky. Hviezda zrodená na všedný deň aj luxusnú párty. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5843
nude experience lak na nechty pharaon
€9,90 / ks

Pharaon - nádherná oranžovo-červená farba, ideálna na letnú sezónu. Obohatené o prírodný extrakt z maku. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5860
nude experience lak na nechty retba
€9,90 / ks

Retba - krásny ružovkastý, prírodný pastelový odtieň. Jeho názov je inšpirovaný slaným jazerom s ružovými odleskami, ktoré sa nachádza v Senegale. Obohatený o prírodné výťažky zo šípky. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5854
nude experience lak na nechty scala
€9,90 / ks

Scala - luxusná červeno-čierna farba s perleťovými podtónmi pre elegantnú a osobitú manikúru, ktorej meno je inšpirované slávnou milánskou operou. Prečo by ste si mali vybrať medzi krásnou farbou laku na nechtoch alebo produktom na ošetrenie nechtov, keď môžete mať oboje v jednom laku od Nude Experience.

5853
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položiek celkom