Zuby, Strana 2

37 položiek celkom

Cena

233
1233

Značky

Certifikát

Zobrazených položiek: 37
caliquo zubna kefka orech
€27,50 / ks

Aj umývať zuby si môžete štýlovo! Táto elegantná a jedinečná zubná kefka z orechového dreva určite skvele doplní vašu kúpeľňu. Vymeniteľná hlavica v prevedení Soft. Ručne vyrobená majstrami vo Francúzsku. 

5545
caliquo stojan na drevenu zubnu kefku svetly
€7,50 / ks

Elegantný a štýlový držiak na vašu Caliquo drevenú zubnú kefku. Vyrobený  z pravého dubového dreva, ošetrený lakom proti vlhkosti. Má otvor špeciálne vyfrézovaný tak, aby tam zubná kefka presne sadla.  Ideálny dizajnový doplnok do vašej kúpeľne. 

5554
caliquo stojan na drevenu zubnu kefku tmavy
€7,50 / ks

Elegantný a štýlový držiak na vašu Caliquo drevenú zubnú kefku. Vyrobený  z pravého orechového dreva, ošetrený lakom proti vlhkosti. Má otvor špeciálne vyfrézovaný tak, aby tam zubná kefka presne sadla.  Ideálny dizajnový doplnok do vašej kúpeľne. 

5555
caliquo obal na zubnu kefku
€9,90 / ks

100% bavlnený obal na zubnú kefku s voskovou úpravou odolnou voči vlhkosti. Ručne vyrobené, krásny farebný dizajn, vhodné na všetky výlety - do mesta, do prírody aj do divočiny. 

5779
caliquo detska kefka refil
vegan
€3,40 / ks

Náhradné hlavice k ekologickej detskej zubnej kefke Caliquo soft.  Balenie obsahuje 2 náhradné hlavice. 

5752
caliquo vymenitelne hlavice na zubnu kefku medium
vegan
€2,50 / ks

Náhradné hlavice k ekologickej zubnej kefke Caliquo medium. Vhodné pre všetky zubné kefky Caliquo - plastové aj drevené.  Balenie obsahuje 2 náhradné hlavice. 

5515
caliquo vymenitelne hlavice na zubnu kefku soft
vegan
€2,50 / ks

Náhradné hlavice k ekologickej zubnej kefke Caliquo soft. Vhodné pre všetky zubné kefky Caliquo - plastové aj drevené.  Balenie obsahuje 2 náhradné hlavice. 

5516
caliquo zubna kefka biela
vegan
€3 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Medium. Biela nadčasová farba, ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5510
caliquo zubna kefka biela
vegan
€3 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Soft. Biela nadčasová farba, ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5509
caliquo zubna kefka cerveno hneda soft krabicka
€7,50 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Soft. Rúčka má voskovú potlač v nádhernej červeno-hnedej farbe, ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5748
caliquo zubna kefka cerveno modra soft
€7,50 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Soft. Rúčka má voskovú potlač v nádhernej modro-červenej farbe, ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5747
caliquo zubna kefka tmavo modra
vegan
€3 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Medium. Štýlová námornícka modrá farba, ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5513
caliquo zubna kefka tmavo modra
vegan
€3 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Soft. Štýlová námornícka modrá farba, , ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5514
caliquo zubna kefka tyrkysova
vegan
€3 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Medium. Veselá a optimistická tyrkysová farba ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5512
caliquo zubna kefka tyrkysova
vegan
€3 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Soft. Veselá a optimistická tyrkysová farba, ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5511
caliquo zubna kefka wax zelena soft
vegan
€7,50 / ks

Elegantná a ekologická zubná kefka vyrobená z bioplastu s vymeniteľnou hlavicou zo syntetických štetín Soft. Rúčka má voskovú potlač v nádhernej zelenej farbe, ergonomický dizajn, plne recyklovateľná a udržateľná. Ručne vyrobená vo Francúzsku.

5749
NFCO zubne kefky set mata seda 2ks
vegan
€8,99 / ks

Biologicky rozložiteľná zubná kefka vyrobená zo 100% NON-GMO kukuričného škrobu. Zaoblená hlavička s jemnými nylonovými štetinami výborne vyčistí i ťažko prístupné zadné miesta.  Obal vyrobený z recyklovaného papiera a okienko z kukuričného škrobu, samozrejme bez BPA.

4356
NFCO zubna kefka stojancek mata
vegan
€7,99 / ks

Biologicky rozložiteľná zubná kefka vyrobená zo 100% NON-GMO kukuričného škrobu. Zaoblená hlavička s jemnými nylonovými štetinami výborne vyčistí i ťažko prístupné zadné miesta. 

Praktické balenie so stojanečkom vyrobeným zo živice. 

Obal vyrobený z recyklovaného papiera a okienko z kukuričného škrobu, samozrejme bez BPA.

4365