Voono Ibištek 100 g.

vegan
Značka: VOONO
€12
Skladom

Túžiš po výraznejšom červenom odtieni? Práve pre teba je tu ibištekový prášok, ktorý dodá tvojej farbe žiarivejší a intenzívnejší odtieň. Vhodný doplnok k Voono farbám v odtieni Copper, Orange alebo Wine red.

Detailné informácie

Podrobný popis

Túžiš po výraznejšom červenom odtieni? Práve pre teba je tu ibištekový prášok, ktorý dodá tvojej farbe žiarivejší odtieň.

Ibištek patrí do červených odtieňov ako napríklad Orange, Copper alebo Wine Red. Pridaj 3 lyžice prášku z vysoko kvalitného ibiškového prášku do červených odtieňov a zalej horúcou vodou o 60-90 stupňami Celzia.

Tento jemný ružovkastý prášok sa získava z lupienkov ibišteka. V Indii je ibištek považovaný za rastlinu s takmer zázračnými účinkami – bojuje proti starnutiu, šediveniu a vypadávaniu vlasov.

Ibištek stimuluje cirkuláciu krvi a pomáha dodávať živiny do vlasových folikulov, čím napomáha rastu nových vlasov, navracia im lesk a zdravie.

Prečo vyskúšať Ibištek

 - Účinne vyživuje vlasové korienky

 - Bojuje proti vypadávaniu vlasov

 - Spomaľuje šedivenie vlasov

 - Po aplikácii s hennou dodáva Vašim vlasom sýtejšiu medenú farbu s jemnými vínovými tónmi

Prášok na vlasy VOONO Ibištek je vhodný na všetky typy vlasov s červenými a oranžovými odleskami.

Použitie: Ibištek patrí do červených odtieňov Orange, Copper alebo Wine Red. Pridaj 3 lyžice prášku z vysoko kvalitného ibiškového prášku do červených odtieňov a zalej horúcou vodou o 60-90 stupňami Celzia.

Zloženie: 100g Ibiškový prášok