Aimee de Mars telový olej Desirable 50 ml

€32
Skladom

Vášnivý a strhujúci olej s vôňou cédra, santalového dreva zázvoru a pačuli. Obohatený o protizápalové CBD, funguje na princípoch aromaterapie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre tvár, telo a myseľ pôsobí hodvábny olej Désirable na ukotvenie.

Obohatený o CBD a formulovaný s 3 suchými a organickými rastlinnými olejmi, súčasne regeneruje, uvoľňuje a vyživuje.

Esencie zázvoru, cédra a pačuli podporia zakorenenie.

Čo sa týka ambrového akordu tohto oleja s vanilkou a ružou, nenechá ľahostajného človeka, ktorý masíruje...

To z neho robí veľmi senzorický olej vhodný aj pre potešenie a masáž libida. 

Hodvábny olej je tiež zložený zo suchého jojobového a slnečnicového oleja a je obohatený o relaxačné a protizápalové CBD.

Tento olej pôsobí na kotvu a druhú čakru, túžbu.

- Céder je symbolom ukotvenia a dlhovekosti, dĺžka života cédra môže dosiahnuť až 2000 rokov. Aktívny na koreňovú čakru, je spojený so silami prírody a prináša upokojenie.

- Suchý perilový olej, regeneračný a antioxidačný, je silným prostriedkom proti starnutiu. Jeho bohatstvo na kyselinu alfa-linolénovú (60%), omega 3, nevyhnutné pre pokožku, ktorá si ju nevie vyrobiť, nemá v rastlinnej ríši konkurenciu.

- Pačuli je zmyselný a mystický materiál s drevitými a orientálnymi tónmi. Sušené listy sa kedysi používali na parfumovanie cestovných šálov a ich ochranu pred moľami. V spojení s prvou čakrou podporuje ukotvenie.

Odporúčaný rituál:

Tento olej aplikujte krúživými masážami na chrbát, konkrétne na kríže, následne na podbruško.
Zhlboka sa nadýchnite a potom sa úplne nadýchnite do stredu vašej 1. čakry alebo koreňovej čakry, ktorá sa nachádza na úrovni perinea – blízko kostrče, pričom si predstavte, že vaše korene klesajú do stredu zeme, ako aj červenú farbu.
Základ života, našich základov, táto čakra nám umožňuje uvoľniť našu kundalini, to znamená našu plnú silu a potenciál.

Pre zosilnenie účinku tohto zmyselného oleja: naneste ho na chodidlá, oblasť obzvlášť vnímavá pre šírenie účinkov v tele.

Zloženie (INCI):  Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprilate/Caprate, Perilla Ocymoides Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Parfum, Farnesol, Limonene, Linalool,  Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Citral, Coumarin, Isoeugenol, Evernia Prunastri, Cannabidiol, Tocopherol, Et Une Généreuse Dose De Tendresse.

*Ingrédients issus de l’agriculture biologique.

- Céder je symbolom ukotvenia a dlhovekosti, dĺžka života cédra môže dosiahnuť až 2000 rokov. Aktívny na koreňovú čakru, je spojený so silami prírody a prináša upokojenie.

- Suchý perilový olej, regeneračný a antioxidačný, je silným prostriedkom proti starnutiu. Jeho bohatstvo na kyselinu alfa-linolénovú (60%), omega 3, nevyhnutné pre pokožku, ktorá si ju nevie vyrobiť, nemá v rastlinnej ríši konkurenciu.

Hodvábny olej je tiež zložený zo suchého jojobového a slnečnicového oleja a je obohatený o relaxačné a protizápalové CBD.

Dodatočné parametre

Kategória: Telové a masážne oleje
Certifikát: Vegan society, Slow cosmetique, Cosmos Natural

Aimée de Mars je francúzska značka prírodných vôní pre telo a dušu.

Svoju prvú vôňu uviedla Valerie Demars do sveta v roku 2015. Bola to vôňa inšpirovaná elegantnou a decentnou ružou, ktorú milovala Valériina babička Aimée de Mars. Bola to práve ona, kto Valerie priviedol k láske k prírode a inšpiroval k tomu, aby sa stala parfumérkou.  Valerie Demars, zakladateľka parfumérskeho domu Aimée de Mars vytvorila nový druh parfumérie: AROMAPARFUMERIE ® . Sú to vône s aktívnym jadrom, ktoré sú potešením pre telo a dušu. Sú koncipované na základe princípov olfaktoriky (vedného odboru zaoberajúceho sa rozborom vôní a ich vplyvom na človeka) a aromaterapie. Synergický efekt esenciálnych olejov a ich blahodárne pôsobenie na nás je oporným pilierom pri tvorbe všetkých vôní značky Aimée de Mars. 

#ShowMore#

Každá vôňa obsahuje jadro z aktívnych prírodných esenciálnych olejov. Sú vyberané tak, aby harmonizovali emócie a potešili zmysly. Okrem toho v nich nájdeme aj liečivú vibračnú vodu z keltského prameňa Saint Genou z malebnej dedinky Breuzy. Tá sa stala známym pútnickým miestom práve pre regeneračné a liečivé účinky vody z miestneho prameňa. 

Ponuka produktov značky Aimée de Mars je už dnes široká a nájdeme v nej:

  • jedinečné a výnimočné telové vône, vrátane unikátnych tuhých parfémov
  • nádhernú škálu bytových vôní vo forme sprejov alebo difúzerov
  • prírodné sviečky s rastlinnými voskami a nezameniteľnou vonnou kompozíciou
  • telové a pleťové séra a oleje

Telové vône Valerie vytvorila v 3 ideových líniách:

  • Eau de Parfum Klasik- línia jemných kvetinových a ovocných vôní. Svieže, iskrivé, kvetinové a podmanivé ako príroda. V tejto línii nájdete dámske aj unisex vône. Parfemované vody s aktívnym jadrom 21 esenciálnych olejov, komponované s citom a empatiou. Elegantné, nadčasové a výnimočné. V tejto línii nájdeme unisex, pánsku a dámske vône. 
  • Elixir de Parfum - unikátna a luxusná línia vôní. Delikátne kompozície vôní z 21 botanických esencií sú doplnené o vzácne elementy prírody - polodrahokamy. Ich energia je dnes ešte nedocenená. Už v dávnych dobách však mudrci a vedmy poznali ich silu.  Je to vzácnej spojenie francúzskeho parfumérskeho umenia, aromaterapie a litoterapie. 
  • Eau de Parfum Bohyne-  línia lahodných a pôsobivých vôní pre ženy. Táto línia odhaľuje, čo majú ženy spoločné s prírodou a starobylými bohyňami. Radosť ako Aurora, romantika ako Ophelia, veľkorysosť ako Afrodita. Tieto vône sú pre ženy zdrojom nečakanej pohody a harmónie, vychádzajúcej zo sily organických esenciálnych olejov. 

Produkty sú 100 % prírodné a majú tieto certifikáty: