Andaluz Skincare Calendula oil revitalizačný nechtíkový olej 100 ml

ZADARMOZADARMO
andaluz skincare calendula oil nechtikovy olej 100ml
€68
Skladom

Na prvý pohľad jednoduchý, avšak mimoriadne luxusný a jedinečný olej. Vytvorený z čistých organických surovín. Prenesie vás do nádhernej  slnečnej Andalúzie. Nájdete v ňom silu divokých rastlín, ktoré čerpali silu z horúceho slnka a rástli v čistej neporušenej prírode. Na svoje si prídu aj vaše zmysly. Obal je nádherným dizajnerskym unikátom. Všetky obaly sú inšpirované dlaždicami Nasrid z paláca Alhambra v Granade. Ak hľadáte nejaký mimoriadny a inšpiratívny darček, tak toto bude určite trefa do čierneho. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Na prvý pohľad jednoduchý, avšak mimoriadne luxusný a jedinečný olej.

 • Vytvorený z čistých organických surovín.
 • Prenesie vás do nádhernej  slnečnej Andalúzie. Táto stredomorská perla bola vždy zdrojom inšpirácie a vitality.
 • Produkty značky Andaluz Skincare nám aj dnes ukazujú, že je možné koexistovať s prírodou a vytvoriť nádherné, kvalitné, čisté a ojedinelé produkty.
 • Všetky suroviny sú získavané z lokálnych zdrojov. Rastliny sú starostlivo kultivované a ručne zbierané. Mnohé rastú divoko na slnečných Andalúzskych pláňach.
 • Priam v nich cítite horúce španielske slnko, ktoré im dodáva unikátnu silu.
 • Z rastlín sa derie neskutočná energia a vitalita. Divokosť, unikátnosť a dravosť. 
 • Na svoje si prídu aj vaše zmysly. Obal je nádherným dizajnerskym unikátom.
 • Všetky obaly sú inšpirované dlaždicami Nasrid z paláca Alhambra v Granade. Tieto dlaždice boli vytvorené v 13. storočí. Ich osobitý architektonický štýl je prispôsobený slnečnému a temperamentnému regiónu. Inšpiráciu čerpali z prírody, uprednostňovali miestne materiály a remeselné umenie granadských remeselníkov. A práve táto symbióza tradície a regionálnej unikátnosti je inšpiráciou nádherných papierových tubusov, do ktorých sú balené všetky produkty Andaluz Skincare. 
 • Ak hľadáte nejaký mimoriadny a inšpiratívny darček, tak toto bude určite trefa do čierneho. 
 • Olej je balený do nádherných modrých sklenených fliaš. Modré fľaše - aby bola chránená sila a vitalita oleja. Modré - aby pripomenula farby a temperament slnečnej stredomorskej Andalúzie. 
 • Sklené fľaše môžete samozrejme opakovane použiť. Sú plne recyklovateľné, rovnako ako papierové tubusy. Kto by však takú krásu niekam zahadzoval, keď môže zdobiť vašu kúpeľňu. 

Základom tohto oleja je organický olivový olej ocenený mnohými oceneniami. Je za studena infuzovaný kvetmi nechtíka. Takto sa získava unikátny produkt, ktorý má rozjasňujúce, vitalizačné a liečivé účinky. 

 • Je skvelý hlavne na suchú a citlivú pleť.
 • Výborne poslúži na nočnú starostlivosť o zrelú pleť.
 • Jeho liečivé účinky oceníte pri rôznych drobných jazvách, bude nápomocný pri hojivom procese pokožky kdekoľvek na tele. 
 • Nesmieme zabudnúť na schopnosť nechtíka regenerovať a obnovovať pokožku
 • Tento všestranný olej môžete použiť aj na hydratáciu celého tela, vrátane rúk, nechtov, nôh a vlasov, alebo ako olej na holenie. Skrátka fantázii sa medze nekladú. 

Všetky oleje Andaluzia Skincare sú vyrobené zo 100% organického za studena lisovaného olivového oleja Hojiblanca malej lokálnej firmy Molino Hortelano na andalúzskom vidieku. Ich olivový olej získal v Európe niekoľko zlatých medailí za svoju vynikajúcu kvalitu. Tento rodinný mlyn praktizuje udržateľné poľnohospodárstvo bez chemikálií a ručne zbiera všetky plodiny. Do niekoľkých hodín po zbere sa olivy lisujú v ekologickom mlyne s certifikáciou Hortelano. Olivy sú lisované za studena, aby si zachovali svoje prirodzené vlastnosti, a vytvorili tak luxusný olej bohatý na antioxidanty, živiny a vitálne látky.

Potom sa v tomto luxusnom a vitálnom olivovom oleji za studena infuzujú kvety nechtíka lekárskeho. Na každý liter olivového oleja pripadá 100 kvetov nechtíka z farmy Conscious Earth Farm v Andalúzii. Je to pomalý proces a trvá niekoľko týždňov, kým olej plne absorbuje vitálnu silu nechtíkových kvetín. Sú výnimočné, lebo na tejto farme nechtík pestujú, ručne zbierajú a sušia  iba pomocou udržateľných permakultúrnych postupov bez chemikálií.

Výsledkom je vynikajúci ručne vyrobený organický nechtíkový olej vyrobený z najlepších surovín v Andalúzii.

Čo v ňom nájdete?

 • olivový olej - hydratácia, anti-aging účinky
 • kvety nechtíka lekárskeho -  podpora tvorby kolagénu, regenerácia a obnovenie pokožky
 • vitamín E - silný antioxidant, hydratácia, upokojenie pokožky

Ako ho používať?

Olej nanášajte na vyčistenú vlhkú pokožku. Stačí pár kvapiek, ktoré nanesiete na pleť a necháte vstrebať.  Predtým ho môžete zahriať v dlani a načerpať energiu horúceho španielskeho slnka. Používajte ráno a večer podľa stavu a potrieb vašej pleti. Je to všestranný olej, ktorý môžete použiť aj na hojenie a liečenie drobných jaziev a poranení kdekoľvek na tele. Jeho blahodárne a regeneračné účinky ocenia aj ruky, nechty, nohy. Vlasom dodá lesk a vitalitu a môžete ho použiť rovnako na výživu vlasovej pokožky ako aj na finálnu úpravu účesu. Je skvelý aj ako olej na holenie. Pokožku okamžite upokojí, vyživí a hydratuje. 

Zloženie (INCI): Olive oil, marigold flowers and Vitamin E

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Telové a masážne oleje
Typ pleti: suchá, citlivá, zrelá