Axiology Lip to Lid Balmie Fire and Spice set 3*3,4 g multilíčidlá na ústa, oči a tvár

€36
Skladom

Videli ste už niečo podarenejšie, ako Axiology balmies, ktoré hydratujú ako balzamy, môžete si ich naniesť podľa ľubovôle a navyše sú priateľské k našej planéte? Plné výživných olejov, jemných masiel a antioxidantov z čiernej bazy, konopného a slivkového oleja pre hydratáciu, výživu a zdravie vašej pokožky. Sú 100% zero waste, keďže sú zabalené len v papieri a krabičke, ktoré sú recyklovateľné. Už žiadne plastové tuby, na aké ste zvyknuté. Zimná edícia týchto obľúbených pasteliek je v odtieňoch jahoda, gaštan a karamel. Sú s príjemným metalickým podtónom. Budú ideálnym pomocníkom na rozžiarenie sychravých zimných dní. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

3-in-1 krémové balzamy na pery, líčka a viečka v nádherných farbách s úžasnými  odleskami.

Videli ste už niečo podarenejšie, ako Axiology balmies, ktoré hydratujú ako balzamy, môžete si ich naniesť podľa ľubovôle a navyše sú priateľské k našej planéte? 

Plné výživných olejov, jemných masiel a antioxidantov z čiernej bazy, konopného a slivkového oleja pre hydratáciu, výživu a zdravie vašej pokožky.

100% zero waste, keďže sú zabalené len v papieri a krabičke, ktoré sú recyklovateľné. Už žiadne plastové tuby, na aké ste zvyknuté.

Zimná edícia týchto obľúbených pasteliek je v odtieňoch jahoda, gaštan a karamel. Sú s príjemným metalickým podtónom. Budú ideálnym pomocníkom na rozžiarenie sychravých zimných dní. 

Balmie v odtieni Caramel má farbu zlatistého západu slnka s medenými podtónmi.

Balmie v odtieni Chestnut má presne tú žiarivú bronzovú farbu so žiarivými medenými odleskami.

Balmie v odtieni Strawberry je nádherne sýto červený s výraznými medenými tónmi. Skutočne jedinečný a nádherný.

Môžete ich  používať na pery, líčka, či očné viečka. Pre najlepší efekt ich nanášajte prstami, keďže vďaka ich teplu balzam zmäkne a priľne na pokožku.

Dôležitá poznámka, nie, nie sú príliš malé. Balmie len vyzerajú tak drobne. Keď si odmyslíte bežnú tubu aj s uzáverom, v ktorých sú rúže a balzamy balené, tak dostanete presne také isté množstvo samotného produktu. Balmie sú štandardnej veľkosti rúžov, teda 3,4g.

Po rozbalení odtrhnite želané množstvo ochranného papiera, v ktorom je balzam zabalený. Balzam samotný uchovávajte v červenej krabičke, ktorá ho chráni pri prenášaní. Krabička je vyrobená z recyklovaného papierového odpadu ženskými komunitami na Bali. Je plne recyklovateľná.

Balmie neobsahuje syntetickú vôňu, alkohol, lepok, sóju, palmový olej. Sú vegan a cruelty-free.

Balmies majú PETA certifikát.

Zloženie (INCI): Organic Castor Oil, Kokum Butter, Organic Sunflower Oil, Sunflower Seed Wax, Hemp Seed Oil, Plum Seed Oil, Vitamin E Oil, Elderberry Extract, Neem Seed Oil. Může obsahovat stopy: Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Tin Oxide (CI 77861), Iron Oxide (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Manganese Violet (CI 77742), Synthetic Fluorphlogopite, Silica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: