Axiology Lip to Lid Balmie Fire and Spice set 3*3,4 g multilíčidlá na ústa, oči a tvár

Značka: Axiology
€36
Skladom

Videli ste už niečo podarenejšie, ako Axiology balmies, ktoré hydratujú ako balzamy, môžete si ich naniesť podľa ľubovôle a navyše sú priateľské k našej planéte? Plné výživných olejov, jemných masiel a antioxidantov z čiernej bazy, konopného a slivkového oleja pre hydratáciu, výživu a zdravie vašej pokožky. Sú 100% zero waste, keďže sú zabalené len v papieri a krabičke, ktoré sú recyklovateľné. Už žiadne plastové tuby, na aké ste zvyknuté. Zimná edícia týchto obľúbených pasteliek je v odtieňoch jahoda, gaštan a karamel. Sú s príjemným metalickým podtónom. Budú ideálnym pomocníkom na rozžiarenie sychravých zimných dní. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

3-in-1 krémové balzamy na pery, líčka a viečka v nádherných farbách s úžasnými  odleskami.

Videli ste už niečo podarenejšie, ako Axiology balmies, ktoré hydratujú ako balzamy, môžete si ich naniesť podľa ľubovôle a navyše sú priateľské k našej planéte? 

Plné výživných olejov, jemných masiel a antioxidantov z čiernej bazy, konopného a slivkového oleja pre hydratáciu, výživu a zdravie vašej pokožky.

100% zero waste, keďže sú zabalené len v papieri a krabičke, ktoré sú recyklovateľné. Už žiadne plastové tuby, na aké ste zvyknuté.

Zimná edícia týchto obľúbených pasteliek je v odtieňoch jahoda, gaštan a karamel. Sú s príjemným metalickým podtónom. Budú ideálnym pomocníkom na rozžiarenie sychravých zimných dní. 

Balmie v odtieni Caramel má farbu zlatistého západu slnka s medenými podtónmi.

Balmie v odtieni Chestnut má presne tú žiarivú bronzovú farbu so žiarivými medenými odleskami.

Balmie v odtieni Strawberry je nádherne sýto červený s výraznými medenými tónmi. Skutočne jedinečný a nádherný.

Môžete ich  používať na pery, líčka, či očné viečka. Pre najlepší efekt ich nanášajte prstami, keďže vďaka ich teplu balzam zmäkne a priľne na pokožku.

Dôležitá poznámka, nie, nie sú príliš malé. Balmie len vyzerajú tak drobne. Keď si odmyslíte bežnú tubu aj s uzáverom, v ktorých sú rúže a balzamy balené, tak dostanete presne také isté množstvo samotného produktu. Balmie sú štandardnej veľkosti rúžov, teda 3,4g.

Po rozbalení odtrhnite želané množstvo ochranného papiera, v ktorom je balzam zabalený. Balzam samotný uchovávajte v červenej krabičke, ktorá ho chráni pri prenášaní. Krabička je vyrobená z recyklovaného papierového odpadu ženskými komunitami na Bali. Je plne recyklovateľná.

Balmie neobsahuje syntetickú vôňu, alkohol, lepok, sóju, palmový olej. Sú vegan a cruelty-free.

Balmies majú PETA certifikát.

Zloženie (INCI): Organic Castor Oil, Kokum Butter, Organic Sunflower Oil, Sunflower Seed Wax, Hemp Seed Oil, Plum Seed Oil, Vitamin E Oil, Elderberry Extract, Neem Seed Oil. Může obsahovat stopy: Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Tin Oxide (CI 77861), Iron Oxide (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Manganese Violet (CI 77742), Synthetic Fluorphlogopite, Silica