Eau de Mars Petillante Aurore dámska parfumovaná voda 30 ml

dámsky
€52
Skladom

Petillante Aurore. Výbuch radosti. Je to svieži a šťavnatý parfém. Milovníci citrusových vôní z neho budú nadšení. Jeho vrchné tóny sú citrusové - tvorené bergamotom, citrónom a sladkastým pomarančovým kvetom. Táto kombinácia mu dodáva slnečnosť a hravosť. Sviežosť vôni dodáva aj ostrá a iskrivá mäta, doplnená očarujúcim  jazmínom a decentnou ružou. Pri hlbšom nádychu pocítite majestátnosť a silu cédru a mäkkosť a teplo klinčeka. Táto vôňa je veselá, hravá, plná energie a svetla. Jasná a žiarivá, presne ako slnko. Je vôňou šťastnej, optimistickej a hravej ženy. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Petillante Aurore. Výbuch radosti. Je to svieži a šťavnatý parfém. Milovníci citrusových vôní z neho budú nadšení. Jeho vrchné tóny sú citrusové - tvorené bergamotom, citrónom a sladkastým pomarančovým kvetom. Táto kombinácia mu dodáva slnečnosť a hravosť. Sviežosť vôni dodáva aj ostrá a iskrivá mäta, doplnená očarujúcim  jazmínom a decentnou ružou. Pri hlbšom nádychu pocítite majestátnosť a silu cédru a mäkkosť a teplo klinčeka. Táto vôňa je veselá, hravá, plná energie a svetla. Jasná a žiarivá, presne ako slnko. Je vôňou šťastnej, optimistickej a hravej ženy. 

 

 

aurore

Hlava - citrón, bergamot, pomarančové kvety

Srdce - mäta, jazmín, ruža, galbanum

Základ - vetiver, céder, klinček

 

Aurora predstavuje radosť, prináša slnko do srdca a života.

Bohyňa svetla Aurora šíri svetlo na zemi tak ako aj v nebi.

Je sestrou boha slnka Helia a bohyne Mesiaca Selene. Spolu symbolizujú cyklus ročných období. Vládnu cez deň aj v noci a šíria na zemi svetlo týchto dvoch hviezd. 

S pokorou prijíma kliatbu Afrodity, aby sa zamilovala iba do smrteľníkov. S vyrovnanosťou a pokorou prijíma svoj osud. Je to pozitívna bohyňa. Vie, ako nájsť radosť a krásu aj v ťažkých situáciách. 

Každé ráno otvorí dvere a vyrazí do sveta na voze zapriahnutom okrídlenými koňmi aby rozsvietila svet.

Táto starorímska bohyňa sa označuje aj ako bohyňa ranného zore a úsvitu

Tajomná a citlivá. Koketuje s vetrom, zohreje, pohladí a rozžiari celý svet.  

Oblečená do dlhého bledožltého rúcha sprevádza slnko na svojej púti celý deň. Nalieva rosu svojich sĺz do kvetín a prebúdza ich k životu.

Je symbolom šťastia. Žiari deň čo deň a šíri okolo seba dobrú náladu

Rovnako ako Aurora viete oslniť a získať si ľahko priateľov. Ste optimistická a vitálna.

Svoje srdce otvárate s nežnosťou a pokorou, vďačne v ňom privítate priateľov a známych. 

Parfém Petillante Aurore je spájaný s čakrou solar plexus. Prináša do života radosť a hojnosť. Obnovuje zvedavosť, prebúdza zmysly a umožňuje nám opätovné spojenie s vnútorným slnkom. 

Ste otvorená a úprimná. Vyhýbate sa mylným úsudkom. Beriete ľudí takých, akí sú. Ich odlišnosti prijímate samozrejme a nečakáte, že sa budú meniť. 

Máte veľké srdce. Chceli by ste pomôcť všetkým ľuďom na Zemi a niekedy zabudnete na seba. Premýšľajte aj o svojom blahu a načerpajte energiu slnečných lúčov. Tiež ste súčasťou zeme. 

Iskrivá, ako slnečné lúče. Aj vy ste rovnako radostná, hojná a ušľachtilá. Ste natešená a svojou hrejivou energiou nakazíte veľa ľudí. 

 

 

aurore-profil
 

 

Citrín - jeho oranžovožltá farba pripomína svetlo Aurory. Je zdrojom pozitívnej energie a podporuje úspech.

Bergamot je zdrojom šťastia a vyvoláva veselosť. Povzbudzuje a radostným spôsobom dopĺňa naše energetické zdroje. Je prežiarený energiou slnka a posúva ju ďalej. 

Kôň je majestátne a silné zviera. Je symbolom vytrvalosti. Rovnako ako Aurora je naplnený optimizmom a napriek ťažkostiam v živote sa vždy usmieva. 

Parfém obsahuje 98% prírodných zložiek, vyrobené v súlade s princípmi Slow cosmetique, vegan a cruelty free. Jadro parfému je tvorené unikátnou zmesou 7 organických esenciálnych olejov

   

Maison de Mars vás pozýva objavovať jedinečné  francúzske know-how: L'Aromaparfumerie®. Táto nová a aktívna parfuméria vznikla spojením parfumerie a aromaterapie. Toto unikátne spojenie je doplnené o blahodárne účinky vibrujúcej pramenitej vody sv. Genou.  

 

Zloženie (INCI): Alcohol, aqua, parfum, eugenol, citronellol, geraniol, limonene, linalool, benzyl benzoate, citral, coumarin, benzyl alcohol,  láska

* voda zo Saint Genou

 

alcohol - alkohol z organickej pšenice

aqua - pramenitá voda zo Saint Genou

parfum  - naša tajná zmes prírodných ingrediencií

benzyl alcohol - prírodné molekuly z absolue jazmínu

benzyl benzoate - prírodné molekuly zo živice benzoe

benzyl cynnamate - prírodné molekuly z peruánskeho balzamu

benzyl salicylate - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji ylang ylang

cinnamyl alcohol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji ylang ylang

cinnamal - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálom oleji škorica

citral - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji citrón

citronellol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v absolue ruže

coumarin - prírodné molekuly vyskytujúce sa vo fazuliach tonka

eugenol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji klinček

evernia prunastri - prírodné molekuly vyskytujúce sa v absolue z dubového machu

farnesol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji santal

geraniol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v absolue ruže

isoeugenol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji ylang ylang

limonene - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji bergamot

linalool - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji bergamot

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske
Druh: EDP (parfémovaná voda)
Objem: 30 ml
Pre koho: dámska
Typ vône: citrusovo-kvetinovo-ovocná

Aimée de Mars je francúzska značka prírodných vôní pre telo a dušu.

Svoju prvú vôňu uviedla Valerie Demars do sveta v roku 2015. Bola to vôňa inšpirovaná elegantnou a decentnou ružou, ktorú milovala Valériina babička Aimée de Mars. Bola to práve ona, kto Valerie priviedol k láske k prírode a inšpiroval k tomu, aby sa stala parfumérkou.  Valerie Demars, zakladateľka parfumérskeho domu Aimée de Mars vytvorila nový druh parfumérie: AROMAPARFUMERIE ® . Sú to vône s aktívnym jadrom, ktoré sú potešením pre telo a dušu. Sú koncipované na základe princípov olfaktoriky (vedného odboru zaoberajúceho sa rozborom vôní a ich vplyvom na človeka) a aromaterapie. Synergický efekt esenciálnych olejov a ich blahodárne pôsobenie na nás je oporným pilierom pri tvorbe všetkých vôní značky Aimée de Mars. 

#ShowMore#

Každá vôňa obsahuje jadro z aktívnych prírodných esenciálnych olejov. Sú vyberané tak, aby harmonizovali emócie a potešili zmysly. Okrem toho v nich nájdeme aj liečivú vibračnú vodu z keltského prameňa Saint Genou z malebnej dedinky Breuzy. Tá sa stala známym pútnickým miestom práve pre regeneračné a liečivé účinky vody z miestneho prameňa. 

Ponuka produktov značky Aimée de Mars je už dnes široká a nájdeme v nej:

  • jedinečné a výnimočné telové vône, vrátane unikátnych tuhých parfémov
  • nádhernú škálu bytových vôní vo forme sprejov alebo difúzerov
  • prírodné sviečky s rastlinnými voskami a nezameniteľnou vonnou kompozíciou
  • telové a pleťové séra a oleje

Telové vône Valerie vytvorila v 3 ideových líniách:

  • Eau de Parfum Klasik- línia jemných kvetinových a ovocných vôní. Svieže, iskrivé, kvetinové a podmanivé ako príroda. V tejto línii nájdete dámske aj unisex vône. Parfemované vody s aktívnym jadrom 21 esenciálnych olejov, komponované s citom a empatiou. Elegantné, nadčasové a výnimočné. V tejto línii nájdeme unisex, pánsku a dámske vône. 
  • Elixir de Parfum - unikátna a luxusná línia vôní. Delikátne kompozície vôní z 21 botanických esencií sú doplnené o vzácne elementy prírody - polodrahokamy. Ich energia je dnes ešte nedocenená. Už v dávnych dobách však mudrci a vedmy poznali ich silu.  Je to vzácnej spojenie francúzskeho parfumérskeho umenia, aromaterapie a litoterapie. 
  • Eau de Parfum Bohyne-  línia lahodných a pôsobivých vôní pre ženy. Táto línia odhaľuje, čo majú ženy spoločné s prírodou a starobylými bohyňami. Radosť ako Aurora, romantika ako Ophelia, veľkorysosť ako Afrodita. Tieto vône sú pre ženy zdrojom nečakanej pohody a harmónie, vychádzajúcej zo sily organických esenciálnych olejov. 

Produkty sú 100 % prírodné a majú tieto certifikáty: