Eau de Mars Sensuelle Sulis dámska parfumovaná voda 30 ml

dámsky
€52
Skladom

Sensuelle Sulis. Zdroj túžby. Je to orientálna a hrejivá vôňa. Vnímate ju ako balzam, teplé a vrúcne pohladkanie. Jej jemne citrónové vrchné tóny zahreje pačuli a vanilka. Citrónová kôra je okorenená muškátovým orieškom a vyvážená iskrivou ambrou. Sulis je zmyselný parfém, vyvoláva túžbu a prebúdza zmysly. 

Táto vôňa je symbolom prosperity a zmyselnosti. Rovnako ako Sulis, ste múdra, ste záštitou ľuďom okolo. Viete ako si zachovať šarm, ľahkosť a eleganciu za každých okolností. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sensuelle Sulis. Zdroj túžby. Je to orientálna a hrejivá vôňa. Vnímate ju ako balzam, teplé a vrúcne pohladkanie. Jej jemne citrónové vrchné tóny zahreje pačuli a vanilka. Citrónová kôra je okorenená muškátovým orieškom a vyvážená iskrivou ambrou. Sulis je zmyselný parfém, vyvoláva túžbu a prebúdza zmysly. 

Táto vôňa je symbolom prosperity a zmyselnosti. Rovnako ako Sulis, ste múdra, ste záštitou ľuďom okolo. Viete ako si zachovať šarm, ľahkosť a eleganciu za každých okolností. 

sulis

Hlava - citrónová kôra, heliotrop, muškátový oriešok

Srdce -  pačuli, vanilka, santalové drevo

Základ - amber, benzoin

Sulis je zmyselná a očarujúca keltská slnečná bohyňa.

Je veľkou strážkyňou horúcich prameňov v Bath a je bohyňou uzdravenia a spravodlivosti.

Sulis znamená "oko" a "videnie". Je preto logické, že pomáha s psychickým a fyzickým videním.

Má veľmi silný vzťah k horúcim prameňom a slnku. Má na starosti všetky pramene a vodné plochy spájané s liečbou, hlavne horúce a gejzírové vody. Voda z týchto prameňov je bohatá na síru a hovorí sa, že omladzuje. Sulis takto prináša prosperitu a vitalitu do života. 

Sulis je spájaná s rímskou bohyňou Minervou, dcérou Zeusa.

Uctievali ju aj ako bohyňu múdrosti a stratégie.

Sulis má povinnosť chrániť svojich ľudí pred zločincami. Obyvatelia kúpeľov ju uctievali a žiadali ju o ochranu a pomoc pred drancovaním.

Sulis je známa jej mimoriadne silnou liečivou silou.

Parfém Sensuelle Sulis sa spája so sakrálnou čakrou. Prináša nám do života zmyselnosť a sebavedomie a otvára nás ostatným. 

Ste láskyplná bytosť. Ste obklopená ľuďmi a stále máte vo svojom srdci priestor na všetky formy lásky, ktorú prijímate a dávate ďalej.

Aj keď zbožňujete dobrodružstvo, ste prezieravá. Rada si veci naplánujete, aby ste mali istotu, že vás nestretne nič nepredvídané. 

Šarm a ženskosť sú vám vlastné. Nymfa vo vás sa rada zapojí do príjemnej hry zvádzania. Vždy s takto a eleganciou, nonšalantne a graciózne. 

 Ste pozorná a vnímavá, rada slúžite svojim priateľom.

Máte rada nové výzvy, veríte vo svoje schopnosti a s nadšením sa púšťate do nových projektov. 


sulis-profil

 Karneol je kameňom energie a motivácie. Rovnako ako Sulis obnovuje sebavedomie a prináša odvahu. 

Pačuli je vzácna liečivá rastlina. Má regeneračné a tonizujúce schopnosti, upokojuje a harmonizuje telo a myseľ. 

Labuť je vodný a elegantný vták. Je verná v láske, je symbolom grácie a ušľachtilosti. Svoju rodinu bráni aj počas mrazivých dní. Mláďatá ukryje pod svoje ochranné krídla a vytvorí im bezpečný prístav. 

Parfém obsahuje 98% prírodných zložiek, vyrobené v súlade s princípmi Slow cosmetique, vegan a cruelty free. Jadro parfému je tvorené unikátnou zmesou 7 organických esenciálnych olejov  

Maison de Mars vás pozýva objavovať jedinečné  francúzske know-how: L'Aromaparfumerie®. Táto nová a aktívna parfuméria vznikla spojením parfumerie a aromaterapie. Toto unikátne spojenie je doplnené o blahodárne účinky vibrujúcej pramenitej vody sv. Genou.   

Zloženie (INCI): Alcohol, aqua, parfum, eugenol, farnesol, citronellol, geraniol, limonene, linalool, cinnamal, benzyl benzoate, benzyl cinnamate, citral, coumarin, benzyl alcohol, isoeugeneol, láska

* voda zo Saint Genou

 

alcohol - alkohol z organickej pšenice

aqua - pramenitá voda zo Saint Genou

parfum  - naša tajná zmes prírodných ingrediencií

benzyl alcohol - prírodné molekuly z absolue jazmínu

benzyl benzoate - prírodné molekuly zo živice benzoe

benzyl cynnamate - prírodné molekuly z peruánskeho balzamu

benzyl salicylate - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji ylang ylang

cinnamyl alcohol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji ylang ylang

cinnamal - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálom oleji škorica

citral - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji citrón

citronellol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v absolue ruže

coumarin - prírodné molekuly vyskytujúce sa vo fazuliach tonka

eugenol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji klinček

evernia prunastri - prírodné molekuly vyskytujúce sa v absolue z dubového machu

farnesol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji santal

geraniol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v absolue ruže

isoeugenol - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji ylang ylang

limonene - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji bergamot

linalool - prírodné molekuly vyskytujúce sa v esenciálnom oleji bergamot

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske
Druh: EDP (parfémovaná voda)
Objem: 30 ml
Pre koho: dámska
Typ vône: orientálna / sladká

Aimée de Mars je francúzska značka prírodných vôní pre telo a dušu.

Svoju prvú vôňu uviedla Valerie Demars do sveta v roku 2015. Bola to vôňa inšpirovaná elegantnou a decentnou ružou, ktorú milovala Valériina babička Aimée de Mars. Bola to práve ona, kto Valerie priviedol k láske k prírode a inšpiroval k tomu, aby sa stala parfumérkou.  Valerie Demars, zakladateľka parfumérskeho domu Aimée de Mars vytvorila nový druh parfumérie: AROMAPARFUMERIE ® . Sú to vône s aktívnym jadrom, ktoré sú potešením pre telo a dušu. Sú koncipované na základe princípov olfaktoriky (vedného odboru zaoberajúceho sa rozborom vôní a ich vplyvom na človeka) a aromaterapie. Synergický efekt esenciálnych olejov a ich blahodárne pôsobenie na nás je oporným pilierom pri tvorbe všetkých vôní značky Aimée de Mars. 

#ShowMore#

Každá vôňa obsahuje jadro z aktívnych prírodných esenciálnych olejov. Sú vyberané tak, aby harmonizovali emócie a potešili zmysly. Okrem toho v nich nájdeme aj liečivú vibračnú vodu z keltského prameňa Saint Genou z malebnej dedinky Breuzy. Tá sa stala známym pútnickým miestom práve pre regeneračné a liečivé účinky vody z miestneho prameňa. 

Ponuka produktov značky Aimée de Mars je už dnes široká a nájdeme v nej:

  • jedinečné a výnimočné telové vône, vrátane unikátnych tuhých parfémov
  • nádhernú škálu bytových vôní vo forme sprejov alebo difúzerov
  • prírodné sviečky s rastlinnými voskami a nezameniteľnou vonnou kompozíciou
  • telové a pleťové séra a oleje

Telové vône Valerie vytvorila v 3 ideových líniách:

  • Eau de Parfum Klasik- línia jemných kvetinových a ovocných vôní. Svieže, iskrivé, kvetinové a podmanivé ako príroda. V tejto línii nájdete dámske aj unisex vône. Parfemované vody s aktívnym jadrom 21 esenciálnych olejov, komponované s citom a empatiou. Elegantné, nadčasové a výnimočné. V tejto línii nájdeme unisex, pánsku a dámske vône. 
  • Elixir de Parfum - unikátna a luxusná línia vôní. Delikátne kompozície vôní z 21 botanických esencií sú doplnené o vzácne elementy prírody - polodrahokamy. Ich energia je dnes ešte nedocenená. Už v dávnych dobách však mudrci a vedmy poznali ich silu.  Je to vzácnej spojenie francúzskeho parfumérskeho umenia, aromaterapie a litoterapie. 
  • Eau de Parfum Bohyne-  línia lahodných a pôsobivých vôní pre ženy. Táto línia odhaľuje, čo majú ženy spoločné s prírodou a starobylými bohyňami. Radosť ako Aurora, romantika ako Ophelia, veľkorysosť ako Afrodita. Tieto vône sú pre ženy zdrojom nečakanej pohody a harmónie, vychádzajúcej zo sily organických esenciálnych olejov. 

Produkty sú 100 % prírodné a majú tieto certifikáty: