Marlay emulzia na expres manikúru, 125 ml

€19,90
Skladom

Agresívne roztoky, zatláčacie drievka a nožničky už navždy odložte. Všetko čo potrebujete pre dokonalú, rýchlu, šetrnú a efektívnu manikúru je táto emulzia. A to všetko hlavne blahodárnym účinkom Lastovičníka veľkého.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Agresívne roztoky, zatláčacie drievka a nožničky už navždy odložte. Všetko čo potrebujete pre dokonalú, rýchlu, šetrnú a efektívnu manikúru je táto emulzia. A to všetko hlavne blahodárnym účinkom Lastovičníka veľkého.

Emulzia na expres manikúru od Marlay Cosmetics je revolučnou novinkou v starostlivosti o pokožku rúk a je dokonalým pomocníkom pri starostlivosti o zdravé a krásne nechty.

  • Vhodná na šetrnú a efektívnu manikúru
  • Je ideálna na odstránenie kožtičky v nechtovom lôžku bez agresívnych chemických látok, drievok alebo nožničiek
  • keratolytický účinok (šetrne ale účinne odstraňuje zrohovatenú a odumretú kožu)
  • Pri jej aplikácii nemusíte ostatnú pokožku chrániť pred jej pôsobením okolitú pokožku (ako je tomu pri chemických emulziach).
  • Pri používaní emulzie Marlay Cosmetics neexistuje žiadne riziko popálenín, infekcií a odlupovania okolitej pokožky.
  • Bio a organic, plná efektívnych a šetrných bylinných zložiek
  • Nechtom dodáva množstvo výživných a blahodárnych látok
  • Nechty môžu lepšie rásť, sú zdravé a krásne
  • Máte istotu, že odstránite len prebytočnú kožtičku z nechtového lôžka
  • Profesionálne ošetrenie nechtov  v pohodlí domova.

Ako na to?

Emulziu je možné aplikovať dvoma spôsobmi. Prvým spôsobom je vytvoriť si z emulzie vodný roztok, v ktorom si namáčate ruky. Druhým spôsobom aplikácie je emulziou navlhčiť pás buničitej vaty a nechať ju pôsobiť priamo na  ošetrované miesto. Nechajte pôsobiť cca 5 minút. Potom prebytočnú kožtičku z nechtového lôžka jednoducho ostránite hrotom pilníka. Opláchnete čistou vodou  a máte hotovo. Môžete ošetriť podľa potreby - výživným krémom, olejom, alebo si urobiť manikúru. 

 

Zloženie: AQUA, MENTHA PIPERITA FLOWER/LEAF/STEM WATER*, SALVIA OFFICINALIS LEAF WATER*, POTASSIUM HYDROXIDE, DECYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, GLYCERIN, DEHYDROACETIC ACID, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL*, ROSMARINUS OFFICINALIS FLOWER OIL*, CHELIDONIUM MAJUS EXTRACT*, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.

 

Marlay Cosmetics je rodinná francúzska značka, ktorá prináša jedinečné produkty starostlivosti o ruky a nohy v bio kvalite.

Produkty Marlay Cosmetic sú držiteľmi certifkátu Cosmos Organic, Cruelty free and Vegan a sú súčasťou iniciatívy Slow Cosmétique. Produkty neobsahujú žiadne dráždivé a agresívne látky. Práve naopak. Poskytnú vašim rukám a nohám dokonalú starostlivosť vďaka sile bylín a esenciálnych olejov. Výnimočnou rastlinou je Lastovičník veľký, ktorý skvele funguje a nedráždi okolitú pokožku.

#ShowMore#

V ponuke Marlay Cosmetics nájdete napríklad:

- takmer zázračnú emulziu na expres manikúru s prevratným prírodným zložením

- unikátnu obnovujúcu a regeneračnú emulziu na pedikúru

- výživný, ošetrujúci, reparačný krém na ruky a nohy

Obnovujúca a regeneračná emulzia Marlay Cosmetic vyhrala v roku 1990 cenu na Concours Lépine as obnoveným bio a vegan certifikovaným zložením získala v roku 2017 cenu Trophy Cosmébio.