Marlay emulzia na ruky a nohy, 120 ml

€19,90
Skladom

Emulzia na ošetrenie rúk a nôh od Marlay Cosmetics je revolučnou novinkou v starostlivosti o zrohovatenú pokožku nôh a je neodmysliteľným pomocníkom pri manikúre a pedikúre aj na domáce použitie. Celá línia proudktov je v bio a vegan kvalite, s certifikátom Cosmos organic. S touto organickou emulziou budú vaše nohy a ruky jemné ako pokožka bábätka a to hlavne vďaka blahodárnym vlastnostiam Lastovičníka veľkého. Jeho šetrné a jemné ale účinné zloženie pomáha odstraňovať zrohovatelú kožu na nohách, pomáha pri liečbe kožných výrastkov, je vhodnou pomôckou na pomalé a šetrné ostránenie kurích ôk a otlakov. Rovnako je skvelé na ošetrenie kožtičky v nechtovom lôžku rúk a nôh a napomáha celkovej regenerácii nôh a rúk. Na rozdiel od bežne využívaných postupov, ktoré spočívajú v agresívnom odstraňovaní (brúsením, vyškrabovaním, strihaní, rezaním alebo chemickou úpravou), emulzia od Marlay Cosmetic pôsobí prirodzene, jemne, šetrne, ale efektívne a trvalo. Emulzia má keratolytický účinok (šetrne ale účinne odstraňuje zrohovatenú a odumretú kožu) a pri jej aplikácii nemusíte ostatnú pokožku chrániť pred jej pôsobením okolitú pokožku (ako je tomu pri chemických emulziach). Pri používaní emulzie Marlay Cosmetics neexistuje žiadne riziko popálenín, infekcií a odlupovania okolitej pokožky. Skrátka už vždy môžete mať krásne upravené ruky a nohy. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Emulzia na ošetrenie rúk a nôh od Marlay Cosmetics je revolučnou novinkou v starostlivosti o zrohovatenú pokožku nôh a je neodmysliteľným pomocníkom pri manikúre a pedikúre aj na domáce použitie. Celá línia proudktov je v bio a vegan kvalite, s certifikátom Cosmos organic.

S touto organickou emulziou budú vaše nohy a ruky jemné ako pokožka bábätka a to hlavne vďaka blahodárnym vlastnostiam Lastovičníka veľkého. Jeho šetrné a jemné ale účinné zloženie pomáha odstraňovať zrohovatelú kožu na nohách, pomáha pri liečbe kožných výrastkov, je vhodnou pomôckou na pomalé a šetrné ostránenie kurích ôk a otlakov.

Rovnako je skvelé na ošetrenie kožtičky v nechtovom lôžku rúk a nôh a napomáha celkovej regenerácii nôh a rúk. Na rozdiel od bežne využívaných postupov, ktoré spočívajú v agresívnom odstraňovaní (brúsením, vyškrabovaním, strihaní, rezaním alebo chemickou úpravou), emulzia od Marlay Cosmetic pôsobí prirodzene, jemne, šetrne, ale efektívne a trvalo.

Emulzia má keratolytický účinok (šetrne ale účinne odstraňuje zrohovatenú a odumretú kožu) a pri jej aplikácii nemusíte ostatnú pokožku chrániť pred jej pôsobením okolitú pokožku (ako je tomu pri chemických emulziach). Pri používaní emulzie Marlay Cosmetics neexistuje žiadne riziko popálenín, infekcií a odlupovania okolitej pokožky. Skrátka už vždy môžete mať krásne upravené ruky a nohy. 

Používanie:

Emulziu je možné aplikovať dvoma spôsobmi. Ako vodný roztok, v ktorom si namáčate ruky alebo nohy. Druhým spôsobom aplikácie je emulziou navlhčiť pás buničitej vaty a nechať ju pôsobiť priamo na postihnuté alebo ošetrované miesto. Pri urgentných stavoch sa emulzia doporučuje používať priamou aplikáciou na buničitej vate, pri pravidelnej starostlivosti o ruky a nohy môžete potom použiť vodný kúpeľ.

Ako na to?

Na buničitú vatu aplikujte emulziu Marlay Cosmetics a nechajte pôsobiť 5-6 minút na kožtičku okolo nechtov rúk, alebo 15-20 minút na postihnuté miesta na nohách (zhrubnutá koža, kurie oká, kožné výrastky, otlaky). Potom odumretú časť kože šetrne odstráňte hrotom kovového pilníka na mainkúru. Nie je nutné používať žiadne ostré nástroje, škrabky alebo brúsky. Následne opláchnite čistou vodou a pre dosiahnutie vyššieho účinku natrite ošetrujúcim krémom Marlay Cosmetics. V prípade, že to stav vašej kože na nohách vyžaduje, aplikuje postupne a opakovane viackrát. Doporučené je používať emulziu uvedeným spôsobom pri urgentných prípadoch každé 2 týždne. 

Pri pravidelnej starostlivosti o ruky a nohy je možné použiť emulziu Marlay Cosmetics aj vo vodnom roztoku. Do nádoby nalejte čistú vodu približne telovej teploty. Na ošetrenie nechtov rúk pridajte 1 odmerku (čierny uzáver fľaše) a nechajte vodný roztok pôsobiť 5-6 minút.Na ošetrenie nôh použite nádobu s väčším objemom vody a pridajte 3 odmerky (čierny uzáver fľaše) a nohy v roztoku namáčajte 15-20 minút. Potom odumretú časť kože šetrne odstráňte hrotom kovového pilníka na manikúru. Nie je nutné používať žiadne ostré nástroje, škrabky alebo brúsky. Potom opláchnite čistou vodu. Pre dosiahnutie maximálneho účinku ošetrite ruky a nohy regeneračným krémom Marlay Cosmetic. 

Zloženie: AQUA, MENTHA PIPERITA FLOWER/LEAF/STEM WATER*, SALVIA OFFICINALIS LEAF WATER*, POTASSIUM HYDROXIDE, DECYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL, GLYCERIN, DEHYDROACETIC ACID, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL*, ROSMARINUS OFFICINALIS FLOWER OIL*, CHELIDONIUM MAJUS EXTRACT*, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.

 

Marlay Cosmetics je rodinná francúzska značka, ktorá prináša jedinečné produkty starostlivosti o ruky a nohy v bio kvalite.

Produkty Marlay Cosmetic sú držiteľmi certifkátu Cosmos Organic, Cruelty free and Vegan a sú súčasťou iniciatívy Slow Cosmétique. Produkty neobsahujú žiadne dráždivé a agresívne látky. Práve naopak. Poskytnú vašim rukám a nohám dokonalú starostlivosť vďaka sile bylín a esenciálnych olejov. Výnimočnou rastlinou je Lastovičník veľký, ktorý skvele funguje a nedráždi okolitú pokožku.

#ShowMore#

V ponuke Marlay Cosmetics nájdete napríklad:

- takmer zázračnú emulziu na expres manikúru s prevratným prírodným zložením

- unikátnu obnovujúcu a regeneračnú emulziu na pedikúru

- výživný, ošetrujúci, reparačný krém na ruky a nohy

Obnovujúca a regeneračná emulzia Marlay Cosmetic vyhrala v roku 1990 cenu na Concours Lépine as obnoveným bio a vegan certifikovaným zložením získala v roku 2017 cenu Trophy Cosmébio.