Pranie a sušenie prádla, Strana 2

44 položiek celkom

Cena

529
1529

Značky

Certifikát

Zobrazených položiek: 44
ecoegg refil pracie vajicko tropical breeze
€9 / ks

Nevyhadzujte vaše pracie vajíčko Ecoegg.  Pracie pelety v ňom môžete jednoducho doplniť. Svieža a iskrivá vôňa tropického vánku. 

7443
ecoegg Dryer Egg Frgrance Stick Refills Spring Blossom copy
vegan
€9,50 / ks

Otvorte Sušiace vajíčko a vymeň hypoallergénu vyvoňanú tyčinku za novú. Následne používaj Sušiace vajíčko do sušičky bežným spôsobom. Zásobník náhradných vložiek obsahuje 4 vložky, ktoré bežne vydržia 40 sušení.Tyčinky sú• láskavé k životnému prostrediu – neobsahujú žiadne škodlivé látky;• láskavé k Vašej peňaženke cenovo nenáročný spôsob ako vy voňať sušené prádlo;• láskavé ku pokožke – žiadne dráždivé látky a alergény;• navoňajte si Vaše oblečenie bez použitia chemického zmäkkčovača prádla.• zaručený účinok voňavých tyčiniek je potvrdený nezávislým laboratóriom SATRA (www.satra.co.uk )Omamná a očarujúca vôňa jarnej záhrady. Prirodzená a neprehliadnuteľná.

4745
ecoegg Dryer Egg Frgrance Sticks Refills Fresh Linen copy
vegan
€9,50 / ks

Otvorte Sušiace vajíčko a vymeň hypoallergénu vyvoňanú tyčinku za novú. Následne používaj Sušiace vajíčko do sušičky bežným spôsobom. Zásobník náhradných vložiek obsahuje 4 vložky, ktoré bežne vydržia 40 sušení.Tyčinky sú• láskavé k životnému prostrediu – neobsahujú žiadne škodlivé látky;• láskavé k Vašej peňaženke cenovo nenáročný spôsob ako vy voňať sušené prádlo;• láskavé ku pokožke – žiadne dráždivé látky a alergény;• navoňajte si Vaše oblečenie bez použitia chemického zmäkkčovača prádla.• zaručený účinok voňavých tyčiniek je potvrdený nezávislým laboratóriom SATRA (www.satra.co.uk )Svieža vôňa balvny - jemná a prirodzená

4748
ecoegg pracie vajicko 50 prani biele pradlo bavlna
vegan
€12 / ks

Pracie vajíčko Ecoegg je  jedinečný a inovatívny systém prania bielizne, ktorý efektívne perie prádlo pomocou dvoch druhov minerálnych peliet zabalených v recyklovateľnom pracom vajíčku. Vystačí na 50 praní (približne 3 mesiace prania). Je špeciálne určené na pranie bieleho prádla. Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, je šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke. Úplne nahradí prací prášok a aviváž. S jemnou vôňou sviežej bavlny. 

7444
ecoegg pracie vajicko biele pradlo 50 prani jarne kvety
vegan
€12 / ks

Pracie vajíčko Ecoegg je  jedinečný a inovatívny systém prania bielizne, ktorý efektívne perie prádlo pomocou dvoch druhov minerálnych peliet zabalených v recyklovateľnom pracom vajíčku. Vystačí na 50 praní (približne 3 mesiace prania). Je špeciálne určené na pranie bieleho prádla. Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, je šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke. Úplne nahradí prací prášok a aviváž. S príjemnou sladkastou vôňou jarných kvetov. 

7445
ecoegg Laundry EggBox FragranceFreeSide Resize
vegan
€16 / ks

Prací prostriedok na  70 praní (približne 4 mesiace prania) bez dodatočnej vône.Pracie vajíčko EcoEgg je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie prádla. Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden dodatočný prací prášok, gél alebo tablety.

Vajíčko je bez dodatočnej vône. Je vhodné aj pre malé deti, alergikov a ekzematikov. 

4796
779 le detox and egg holder photo ff 720 ecoegg
Akcia vegan
€26,90 –40 %
€16 / ks

Výhodný balíček produktov na prvé kroky k ekologickému praniu. Balíček obsahuje pracie vajíčko na 70 praní, 1 detox tabletu na vyčistenie práčky pred praním a praktický držiak na pracie vajíčko. 

Pracie vajíčko Ecoegg - prací prostriedok na 70 praní (približne 4 mesiace prania) bez dodatočnej vône.

4799
ecoegg pracie vajicko kvety 70 prani
vegan
€16 / ks

Prací prostriedok na 70 praní (približne 4 mesiace prania) s vôňou jarných kvetov.Pracie vajíčko EcoEgg je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie prádla. Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je potrebné počas prania pridávať ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentne voňavé a hebké.

4784
779 le detox and egg holder photo sb 720 ecoegg
Akcia vegan
€26,90 –40 %
€16 / ks

Výhodný balíček produktov na prvé kroky k ekologickému praniu. Balíček obsahuje pracie vajíčko na 70 praní, 1 detox tabletu na vyčistenie práčky pred praním a praktický držiak na pracie vajíčko. 

Pracie vajíčko EcoEgg je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie prádla. Prací prostriedok na 70 praní (približne 4 mesiace prania) s vôňou jarných kvetov.Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je potrebné počas prania pridávať ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentne voňavé a hebké.

4787
ecoegg pracie vajicko british blossom
vegan
€16 / ks

Pracie vajíčko Ecoegg je  jedinečný a inovatívny systém prania bielizne, ktorý efektívne perie prádlo pomocou dvoch druhov minerálnych peliet zabalených v recyklovateľnom pracom vajíčku. Vystačí na 70 praní (približne 4 mesiace prania). Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, je šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke. Úplne nahradí prací prášok a aviváž. S intenzívnou kvetinovou vôňou - british blossom. 

7446
balik british blossom
Akcia vegan
€26,90 –40 %
€16 / ks

Výhodný balíček produktov na prvé kroky k ekologickému praniu. Balíček obsahuje pracie vajíčko na 70 praní, 1 detox tabletu na vyčistenie práčky pred praním a praktický držiak na pracie vajíčko.  S intenzívnou kvetinovou vôňou british blossom

 

7450
ecoegg pracie vajicko jasmin
vegan
€16 / ks

Pracie vajíčko Ecoegg je  jedinečný a inovatívny systém prania bielizne, ktorý efektívne perie prádlo pomocou dvoch druhov minerálnych peliet zabalených v recyklovateľnom pracom vajíčku. Vystačí na 70 praní (približne 4 mesiace prania). Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, je šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke. Úplne nahradí prací prášok a aviváž. S jemnou exotickou a opojnou vôňou  jazmínu. 

7447
balik jazmin
Akcia vegan
€26,90 –40 %
€16 / ks

Výhodný balíček produktov na prvé kroky k ekologickému praniu. Balíček obsahuje pracie vajíčko na 70 praní, 1 detox tabletu na vyčistenie práčky pred praním a praktický držiak na pracie vajíčko.  S omamnou exotickou vôňou jazmínu. 

 

7451
ecoegg pracie vajicko orange blossom
vegan
€16 / ks

Pracie vajíčko Ecoegg je  jedinečný a inovatívny systém prania bielizne, ktorý efektívne perie prádlo pomocou dvoch druhov minerálnych peliet zabalených v recyklovateľnom pracom vajíčku. Vystačí na 70 praní (približne 4 mesiace prania). Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, je šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke. Úplne nahradí prací prášok a aviváž. S jemnou sviežou a povzbudzujúcou vôňou pomarančových kvetov.  

7448
balik pomarancovy kvet
Akcia vegan
€26,90 –40 %
€16 / ks

Výhodný balíček produktov na prvé kroky k ekologickému praniu. Balíček obsahuje pracie vajíčko na 70 praní, 1 detox tabletu na vyčistenie práčky pred praním a praktický držiak na pracie vajíčko.  S osviežujúcou a šťavnatou vôňou pomarančových kvetov.

 

7452
balik tropicky vanok
Akcia vegan
€26,90 –40 %
€16 / ks

Výhodný balíček produktov na prvé kroky k ekologickému praniu. Balíček obsahuje pracie vajíčko na 70 praní, 1 detox tabletu na vyčistenie práčky pred praním a praktický držiak na pracie vajíčko.  S iskrivou sviežou vôňou tropického vánku. 

 

7453
ecoegg pracie vajicko tropical breeze
vegan
€16 / ks

Pracie vajíčko Ecoegg je  jedinečný a inovatívny systém prania bielizne, ktorý efektívne perie prádlo pomocou dvoch druhov minerálnych peliet zabalených v recyklovateľnom pracom vajíčku. Vystačí na 70 praní (približne 4 mesiace prania). Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, je šetrný aj k tej najcitlivejšej pokožke. Úplne nahradí prací prášok a aviváž. S jemnou sviežou a iskrivou vôňou tropického vánku.  

7449
ecoegg pracie vajicko bavlna 70 prani
vegan
€16 / ks

Prací prostriedok na 70 praní (približne 4 mesiace prania) s vôňou sviežej bavlny.Pracie vajíčko EcoEgg je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie prádla. Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je potrebné počas prania pridávať ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentne voňavé a hebké.

Vôňa sviežej bavlny je kombináciou oleja z pačuly obyčajnej, je doplnená o olej z kvetov kosatca a uzatvorená éterickým olejom z vanilky a rastlinného pižma. Veľmi obľúbená a jemná vôňa pre vaše prádlo.

4790