Iloveeco bavlnené prateľné odličovacie tampóny 6 ks

Značka: Iloveeco
€9
Skladom

Naše odličovacie tampóny sú perfektným ekologickým, biologicky rozložiteľným produktom a sú pripravené na opakované použitie znova a znova, stovkykrát. GOTS certifikované a vyrobené zo 100% organického materiálu, sú extrémne mäkké a príjemné na dotyk. Sú skutočne veľké na to, aby si poradili s makeupom aj bežnou špinou na pleti a dokonale ju vyčistili. Ich priemer je až 10 cm. Z opačnej strany majú praktické uško, kam si dáte pri odličovaní ruku. Súprava bola špeciálne navrhnutá pre dvojfázové čistenie. 100% bavlnené, trojvrstvové čierne tampóny sú vynikajúce na čistenie náročnejšieho makeupu ako je riasenka, očné tiene, rúž alebo podklad. Biele trojvrstvové  vankúšiky sú vyrobené zo 70% z bambusových vlákien a z 30% z bio-bavlny. Jemne pokožku dočistia, odstraňujú všetky zostávajúce nečistoty a zanechávajú vašu pleť sviežu a žiariacu. Sú mimoriadne jemné a pri čistení šetrné, pokožku nedráždia. Súčasťou je aj praktické vrecko na pranie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše odličovacie tampóny sú perfektným ekologickým, biologicky rozložiteľným produktom a sú pripravené na opakované použitie znova a znova, stovkykrát.

GOTS certifikované a vyrobené zo 100% organického materiálu, sú extrémne mäkké a príjemné na dotyk.

skutočne veľké na to, aby si poradili s makeupom aj bežnou špinou na pleti a dokonale ju vyčistili. Ich priemer je až 10 cm.

Z opačnej strany majú praktické uško, kam si dáte pri odličovaní ruku. 

Súprava bola špeciálne navrhnutá pre dvojfázové čistenie

100% bavlnené, trojvrstvové čierne tampóny sú vynikajúce na čistenie náročnejšieho makeupu ako je riasenka, očné tiene, rúž alebo podklad.

Biele trojvrstvové  vankúšiky sú vyrobené zo 70% z bambusových vlákien a z 30% z bio-bavlny. Jemne pokožku dočistia, odstraňujú všetky zostávajúce nečistoty a zanechávajú vašu pleť sviežu a žiariacu. Sú mimoriadne jemné a pri čistení šetrné, pokožku nedráždia. 

Sú vhodné pre akýkoľvek typ pleti a sú ideálne pre každodenné použitie.

Sú dodávané s vysoko kvalitným, dvojito prešívaným bavlneným vrecúškom na pranie.

Jednoducho ich ručne prepláchnite v čistej alebo mydlovej vode a nechajte uschnúť. Aby ste zabránili šíreniu baktrérií, dôkladne ich vyperte v práčke spolu  s vašou bežnou bielizňou pri teplote 30 - max. 40 ° C. Nepoužívajte aviváž. 

Sada obsahuje:

3 ks čiernych odličovacích tampónov

3 ks bielych odličovacích tampónov

praktické sieťované vrecko