Primavera Sila lesa, sada esenciálnych olejov, 3*5 ml

Značka: Primavera
€17,70
Skladom

Tri z najobľúbenejších éterických olejov v jednej sade: smrek sibírsky, céder bio a švajčiarska borovica bio. Spoločníci pre vytvorenie lesa u vás doma. Ideálny set pre starostlivosť pri liečbe mnohých ochorení, na cestách, alebo ako darček.

Detailné informácie

Podrobný popis

S touto sadou éterických olejov sa telo, myseľ a duša dostanú do vnútornej rovnováhy a sily.  Neustály spoločník pre vaše osobné, lesné, domáce kúpele. Ideálna sada na veľa rôznych chorôb, na cesty i ako darček. Vo voňavom dizajne a za špeciálnu cenu.

Táto sada pozostáva z:

  • smrek sibírsky ihličie: olej vyžaruje drevitú, sladkú a sviežu vôňu, ktorá sa prirodzene uvoľňuje. Obzvlášť vhodné v stresových situáciách. Jeho aróma je lesne sladká, typicky svieža vôňa lesa. Má silný relaxačný účinok a zmierňuje úzkosť. Tento éterický olej je preto ideálny na stres a duševnú nerovnováhu.
  • švajčiarska borovica limbová: svieža, živicová a drevitá vôňa oživuje telo i myseľ. Oslobodzuje a je tiež ideálna na ochranu pred hmyzom. Je vhodná na prechladnutie a svalové ťažkosti. Éterický olej pomáha nadobudnúť stabilitu a relaxáciu a je aj veľmi účinný na zlepšenie kvality ovzdušia v interiéri.
  • organický céder: vôňa presviedča svojou živicovou, sladkou a hrejivou nôtou. Ideálny na problémoch s pokožkou, pri bolestiach svalov a kĺbov ako aj pri dýchacích problémoch. Jeho vôňa podporuje sebavedomie.

Použitie: Používajte do aroma lampy či difuzéra. 3–5 kvapiek nakvapkajte do vody a nechajte odparovať.
Pri aplikácii na pokožku sa vždy riaďte zásadami bezpečného riedenia esenciálnych olejov. Pred použitím je potrebné vykonať test znášanlivosti na pokožke.

Zloženie (INCI):

Smrek sibírsky: Abies Sibirica Oil, Limonene

Cédrové drevo bio: Cedrus Atlantica Bark* Oil

Bio švajčiarska borovica: Pinus Cembra Leaf / Twig Oil*, Limonene

* 100% prírodný éterický olej v bio kvalite

** prirodzená súčasť silice

Obsah: 3 × 5ml

Dodatočné parametre

Kategória: Vonné zmesi esenciálnych olejov
Certifikát: Natrue, Vegan