Aimee de Mars suchý telový olej Aimante 50 ml

€28
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný telový olej s obsahom CBD a esenciálnych olejov. 

  • Láskyplný olej podporujúci sebavyjadrenie, pôsobí upokojujúco
  • Harmónia ruže, myrhy a santalového dreva otvára srdce a uvoľňuje emócie

Tento olej pôsobí na otvorenie srdca a sebavyjadrenie.

Zároveň regeneruje, uvoľňuje a vyživuje vďaka 3 organickým rastlinným olejom (Perilla, Slnečnica a Jojobový).

Akord ruže, myrhy a santalového dreva podporí otvorenie srdca a uvoľnenie emócií. Ako skvelé uvoľnenie pôsobí ako upokojujúci balzam.

Vďaka svojim 3 organickým rastlinným olejom (perilový, slnečnicový a jojobový) pôsobí regeneračne, uvoľňujúco a zároveň vyživujúco.

Kombinácia ruže, myrhy a santalového dreva podporuje otvorenie srdca a uvoľnenie emócií. Funguje to ako skvelé uvoľnenie a upokojujúci balzam.

Spája sa so 4. srdcovou čakrou. Učí nás milovať a prijímať všetkých ľudí bez výhradTúto čakru harmonizuje otvorenie srdca. V otvorenom srdci nie je miesto pre nenávisť. Otvorenie srdca nám otvára aj naša ochota pomáhať iným ľuďom len z čistej lásky.

Suchý olej na telo a tvár, kedy sa starostlivosť stane potešením pre pokožku
Prípravok na krásu predkov, suchý olej na telo a tvár je jedným z najlepších hydratačných produktov. Skutočne opravuje hydrolipidický film pokožky a zároveň udržuje dobrú hydratáciu pokožky. Suchý olej na telo a tvár okamžite prináša pružnosť oslabenej pokožke. Je zdravý a účinný, existuje v rôznych formátoch (tekutý alebo ľahký) a je vhodný pre všetky typy pleti. Ak máte suchú až veľmi suchú pokožku, suchý olej na telo a tvár pleť hydratuje, vyhladzuje a vyživuje intenzívnejšie ako ošetrujúci krém. Preto je suchý olej na telo a tvár ideálny na najsuchšie miesta, ako sú nohy a lakte. Po preniknutí do pokožky sa pokožka stáva žiarivou a jemnou. Suchý olej na telo a tvár, ktorý sa používa ako každodenný kozmetický prípravok, tiež zvyšuje ochrannú funkciu epidermy. Pre najviac poškodenú pokožku bude mať suchý olej na telo a tvár regeneračnú funkciu. Čo sa týka citlivej pokožky, suchý olej na telo a tvár bude mať hydratačnú a ochrannú funkciu. Napokon príjemná textúra suchého oleja z neho robí aj zmyselné ošetrenie. Jeho jemný text skutočne kĺže po pokožke a zanecháva neporovnateľný pocit hydratácie.

Naneste kvapku oleja na úroveň srdca, od hrudníka po hrdlo a solar plexus (centrálna časť pod rebrami), pričom si vizualizujte, ako sa srdce otvára.
Vykonajte harmonické kruhové pohyby, ako blahodarné vlny. Spojte sa so 4. čakrou, čakrou srdca a lásky, ktorá je centrom všetkého. Na rozdiel od orgánu je srdcová čakra umiestnená v strede hrudníka.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Telové a masážne oleje
Certifikát: Vegan society, Slow cosmetique, Cosmos Natural

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: