Delikatesy

9 položiek celkom

Cena

838
1838

Značky

Zobrazených položiek: 9
vinoos darcekovy set
vegan bez lepku bez laktózy
€37,50 / ks

Netradičný a luxusný darčekový set, ktorý urobí radosť každému. 

6892
Vinoos trio drevo
vegan bez lepku bez laktózy
€25 / ks

Elegantné darčekové balenie jedinečných gumových cukríkov s chuťou vína v nádhernom drevenom obale.  Set je zložený z obľúbených cukríkov Vinoos Rosé Wine, Vinoos Merlot a Vinoos Chardonnay. Vegan, bez lepku, bez laktózy, bez alkoholu. Výnimočný a originálny darček pre každého milovníka vína. 

7128
Vinoos chardonnay
vegan bez lepku bez laktózy
€8 / ks

Elegantné svetlé gumové cukríky v nádhernom balení Vinoos s chuťou pripomínajúcou víno Chardonnay. Krémová, exotická a kvetinová chuť sa spája do osviežujúcej delikátnej kompozície.  Vegan, bez lepku, bez laktózy, bez alkoholu. Výnimočný a originálny darček pre každého milovníka vína. 

 

 

 

7127
Vinnos merlot
vegan bez lepku bez laktózy
€8 / ks

Lahodné rubínové gumové cukríky Vinoos s chuťou pripomínajúcou víno Merlot. Ovocná aróma a chuť čiernych a červených bobúľ. Vegan, bez lepku, bez laktózy, bez alkoholu. Výnimočný a originálny darček pre každého milovníka vína. 

7122
Vinoos prosecco
vegan bez lepku bez laktózy
€8 / ks

Lahodné svetlé gumové cukríky Vinoos s chuťou pripomínajúcou šumivé Prosecco. Svieža a iskrivá chuť s bohatým ananásom, sviežimi citrusmi a zeleným jablkom.  Vegan, bez lepku, bez laktózy, bez alkoholu. Výnimočný a originálny darček pre každého milovníka vína. 

 

 

7124
Vinoos rose wine
vegan bez lepku bez laktózy
€8 / ks

Jemne ružové gumové cukríky v šik balení Vinoos s chuťou pripomínajúcou víno ružové víno. Svieža a sladkastá chuť so šťavnatým nádychom na záver. Vegan, bez lepku, bez laktózy, bez alkoholu. Výnimočný a originálny darček pre každého milovníka vína. 

 

 

7125
Vinoos sauvignon
vegan bez lepku bez laktózy
€8 / ks

Lahodné zlatozelené gumové cukríky Vinoos s chuťou pripomínajúcou víno Sauvignon Blanc. Korenistá a pikatná chuť s jemnými tónmi zrelého citrusového ovocia. Vegan, bez lepku, bez laktózy, bez alkoholu. Výnimočný a originálny darček pre každého milovníka vína. 

 

7123
vinoos sparkling shiraz
vegan bez lepku bez laktózy
€8 / ks

Lahodné rubínové gumové cukríky Vinoos s chuťou pripomínajúcou víno Shiraz so šumivým akcentom. Sladkastá a výrazná chuť malín a čerešní. Vegan, bez lepku, bez laktózy, bez alkoholu. Výnimočný a originálny darček pre každého milovníka vína. 

6891
Vinoos sparkling rose
vegan bez lepku bez laktózy
€8 / ks

Sýte ružové gumové cukríky v šik balení Vinoos s chuťou pripomínajúcou šumivé ružové víno. Iskrivá a elegantná ovocná chuť skvelá na každú výnimočnú príležitosť. Vegan, bez lepku, bez laktózy, bez alkoholu. Výnimočný a originálny darček pre každého milovníka vína. 

 

 

 

7126