Deodoranty

13 položiek celkom

Cena

625
1625

Značky

Zobrazených položiek: 13
hands on veggies deodorant pre muzov kel salvia 150ml
pánsky
€13 / ks

Hands on Veggies organický dezodorant pre mužov s vôňou cédru a šalvie bez hliníka a alkoholu. 

5188
Kaerel Start every day darcekovy set
pánsky
€18 / ks

Set Fresh start every day z línie prírodnej značky Kaerel je skvelým darčekom pre každého pána. Nájdete v ňom sprchový gel a šampón 2v1 a praktický roll-on deodorant. Čisté ingrediencie, svieža vôňa a elegantný dizajn. 

5806
kaerel no sweat deodorant 75ml
vegan pánsky
€10 / ks

100% prírodný a vegánsky dezodorant je presne šitý na mieru mužskej pokožke. Poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pred nadmerným potením aj nežiaducim zápachom.

5800
Nuud deodorant 15ml
unisex
€12,95 / ks

Vysoko účinný krémová a 100% prírodný deodorant. Je vhodný pre všetky typy pokožky. Je úplne bez vône. Môžu ho používať muži aj ženy. Nezanecháva škvrny. Je 100% účinný za každých okolností a to aj pri športe. Zabraňuje zápachu neutralizáciou baktérií pomocou mikro častíc striebra. Má nezvyčajne čisté zloženie, dlho vydrží a skutočne funguje. 

 

4841
nuud deodorant black 15ml
unisex
€12,95 / ks

Vysoko účinný krémová a 100% prírodný deodorant. Je vhodný pre všetky typy pokožky. Je úplne bez vône. Môžu ho používať muži aj ženy. Nezanecháva škvrny. Je 100% účinný za každých okolností a to aj pri športe. Zabraňuje zápachu neutralizáciou baktérií pomocou mikro častíc striebra. Má nezvyčajne čisté zloženie, dlho vydrží a skutočne funguje.  Rovnaké zloženie ako klasický nuud, len v čiernej tube.

4842
nuud deodorant smart pack box 2x20ml
unisex
€24,95 / ks

Vysoko účinný krémová a 100% prírodný deodorant. Je vhodný pre všetky typy pokožky. Je úplne bez vône. Môžu ho používať muži aj ženy. Nezanecháva škvrny. Je 100% účinný za každých okolností a to aj pri športe. Zabraňuje zápachu neutralizáciou baktérií pomocou mikro častíc striebra. Má nezvyčajne čisté zloženie, dlho vydrží a skutočne funguje. Praktické multipack balenie, ktoré vydrží až 20 týždňov. Získate až o 25% objemu viac.

4843
xRebel care deodorant zensei power 75ml
pánsky
€8 / ks

Deodorant, v ktorom sa snúbi bylinná sviežosť šalvie so sladkým citrónovým podtónom. Ideálne vás udrží v pohode a vy sa môžete sústrediť na to, čo počas dňa robíte. 

 

480097
xRebel care refill zensei power
pánsky
€6 / ks

Deodorant, v ktorom sa snúbi bylinná sviežosť šalvie so sladkým citrónovým podtónom. Ideálne vás udrží v pohode a vy sa môžete sústrediť na to, čo počas dňa robíte. Náhradná náplň do deodorantu

4003
xRebel care refill party in my pits
pánsky
€6 / ks

Šťavnatý grapefruit, aromatická borievka a korenistý zázvor sa spojili, aby ste sa mohli hýbať, pracovať a stráviť deň bez toho, aby vás bolo cítiť ako by ste celú noc žúrovali. Náhradná náplň do deodorantu

2629
we love the planet deodorant forever fresh
unisex
€9,95 / ks

Prírodný deodorant so sviežou unisex vôňou čerstvého citrusového ovocia a byliniek. Dlhá výdrž, jednoduché a elegantné ekologické balenie, vystačí aj na 2-3 mesiace. 

5597
we love the planet deodorant luscious lime
vegan unisex
€9,95 / ks

Prírodný deodorant s vegánskym zložením a sviežou citrusovou vôňou. Dlhá výdrž, jednoduché a elegantné ekologické balenie, vystačí aj na 2-3 mesiace. 

5594
we love the planet deodorant mighty mint
dámsky
€9,95 / ks

Prírodný deodorant so sviežou bylinkovou vôňou mäty pre ňu aj pre neho. Dlhá výdrž, jednoduché a elegantné ekologické balenie, vystačí aj na 2-3 mesiace. 

5595
we love the planet deodorant so sensitive
unisex
€10,95 / ks

Prírodný deodorant bez sódy bikarbóny bez dodatočnej vône. Dlhá výdrž, jednoduché a elegantné ekologické balenie, vystačí aj na 2-3 mesiace. 

5600