Veľkoobchod

Sme výhradným distribútorom v ČR & SR pre tieto značky:

Baula - prevratná novinka na poli eko drogérie. Koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode. Získate tak plnohodnotný, vysoko efektívny, ekologický čistiaci prostriedok. Vyrobené v Španielsku, s Vegan certifikátom, 100% prírodné zloženie, s certifikátom Ecocert. Bezpečné, šetrné, efektívne a ekologické.

Maison de Mars - jedinečné prírodné francúzske parfémy, ktoré v sebe spájajú  aromaterapiu a klasické francúzske parfumérstvo.  3 unikátne línie - Aimee de Mars klasik (parfémované vody s nezameniteľnou kompozíciou z 21 esenciálnych olejov), Aimee de Mars - Elixir de Parfum (vybrané vône z línie Aimee de Mars klasik infuzované polodrahokamami) a Eau de Mars (línia 7 parfémovaných vôd inšpirovaných mytickými bohyňami)

Marlay Cosmetics - skvelá certifikovaná prírodná kozmetika určená na pedikúru a manikúru. Emulzia odstraňuje mozole, stvrdnuté päty a nechtovú kožtičku. Vyživujúci a regeneračný krém je skvelý na ruky aj na nohy. Vhodné na domáce použitie, ale aj do salónov.

Gallinée - prvá kozmetická značka na svete určená na starostlivosť o mikrobióm vašej pleti. Využívajú silu probiotík, prebiotík a postbiotík. Vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou a so sklonom k alergiám a ekzemom. 

Ecoegg - ekologické vajíčko na pranie a do sušičky prádla. Vyrábané v UK, jedinečný ekologický koncept, ocenený v roku 2016 Cenou Britskej kráľovnej za inováciu.

Perry Cour Farm - 100% ovocné tyčinky a čipsy. Vyrábané v UK na farme, kde sa ovocie pestuje. Vyrábajú sa z čerstvého ovocia, sú mimoriadne chutné a vhodné pre každý maškrtný jazyk. Novinkou je dcérska značka Freddie Farm, ktorá ponúka 100% ovocné figúrky pre deti od 9 mesiacov. 

Ak ste e-shop, kamenná predajňa, salón, alebo vidíte potenciál na spoluprácu, kontaktujte nás na zdenka@bzs.sk . Radi vám poskytneme všetky potrebné informácie. Tešíme sa na spoluprácu. 

Zdenka z BZS