Veľkoobchod

Sme výhradným distribútorom v ČR & SR pre tieto značky:

Cidrani - unikátne fermentované a nepasterizované kombucha mikrodrinky v bio kvalite vyvinuté a vyrábané v Chorvátsku. V Cidrani veríme, že silná imunita, vitalita a skutočná kreativita pochádzajú z brucha. Zdravá mikroflóra v tráviacom trakte výrazne ovplyvňuje naše zdravie, vitalitu ako aj psychickú pohodu. Cidrani posúva toto poznanie na novú úroveň. Produkty Cidrani sú spojením tradičných fermentačných postupov s modernou technológiu. Sú prispôsobené potrebám súčasných moderných a aktívnych ľudí. Navrhujeme moderné a inovatívne, nutrične bohaté fermentované mikrodrinky, ktoré majú synergický efekt na črevný mikrobiómNavrhujeme moderné a inovatívne, nutrične bohaté fermentované mikrodrinky, ktoré majú synergický efekt na črevný mikrobiómCidrani fermentované mikrodrinky sú ideálne na jednoduché každodenné používanie a môžu výrazne zmeniť vaše zdravie a celkovú pohodu.

Celiane Glutenfree - široká ponuka mimoriadne lahodných a chutných bezlepkových produktov od francúzskeho špecialistu na bezlepkové produkty. Tieto produkty sú vyrábané s dôrazom na kvaltu, majú bio certifikát Agriculture Biologique, obsahujú skutočne domáce ingrediencie - ovocné džemy, kúsky ovocia, domácu čokoládu, čokoládové hobliny, veľké kúsky zdravých orechov a semienok. Ich špecifikom je, že majú vyváženú nutričnú hodnotu, nájdete v nich len nevyhnutný počet surovín, čo určite ocenia všetci alergici. Pri výrobe sa kladie veľký dôraz na pôvod surovín, výrobky neobsahujú neobsahujú umelé prísady a príchute a zbytočné konzervanty.

DYP Cosmethic - unikátna francúzska značka dekoratívnej kozmetiky. 100% prírodná, čistá, s konceptom náhradných náplní, vegan, za priaznivé ceny. Široký sortiment produktov pre starostlivosť  o pleť, oči, pery a nechty. Navyše v nádherných recyklovateľných obaloch. Vhodná pre každú ženu, aj pre malé slečny. 

Aimee de Mars - jedinečné prírodné francúzske parfémy, ktoré v sebe spájajú  aromaterapiu a klasické francúzske parfumérstvo.  3 unikátne línie - Aimee de Mars klasik (parfémované vody s nezameniteľnou kompozíciou z 21 esenciálnych olejov), Aimee de Mars - Elixir de Parfum (vybrané vône z línie Aimee de Mars klasik infuzované polodrahokamami) a Eau de Mars (línia 7 parfémovaných vôd inšpirovaných mytickými bohyňami)

Marlay Cosmetics - skvelá certifikovaná prírodná kozmetika určená na pedikúru a manikúru. Emulzia odstraňuje mozole, stvrdnuté päty a nechtovú kožtičku. Vyživujúci a regeneračný krém je skvelý na ruky aj na nohy. Vhodné na domáce použitie, ale aj do salónov.

Ecoegg - ekologické vajíčko na pranie a do sušičky prádla. Vyrábané v UK, jedinečný ekologický koncept, ocenený v roku 2016 Cenou Britskej kráľovnej za inováciu.

Baula - prevratná novinka na poli eko drogérie. Koncentrované tablety, ktoré si doma rozpustíte vo vode. Získate tak plnohodnotný, vysoko efektívny, ekologický čistiaci prostriedok. Vyrobené v Španielsku, s Vegan certifikátom, 100% prírodné zloženie, s certifikátom Ecocert. Bezpečné, šetrné, efektívne a ekologické.

Wave - Inovatívny, ekologický a kompletne biologicky odbúrateľný prací prostriedok v prúžkoch. Šetrí peniaze, miesto v kúpeľni a aj vašu peňaženku. Je účinný na všetky druhy prádla aj pri nízkych teplotách. Praktický na používanie doma aj na cestách. 

Ak ste e-shop, kamenná predajňa, salón,lekáreň alebo vidíte potenciál na spoluprácu, kontaktujte nás na zdenka@bzs.sk . Radi vám poskytneme všetky potrebné informácie. Tešíme sa na spoluprácu. 

Zdenka z BZS