C&C cukríky plnené manuka medom IAA®15+ (MGO 514) 52,8 g.

€14
Skladom

Cukríky s manuka medom, ibištekom a eukalyptom pre zmiernenie bolesti v krku. Krabička so 16 cmúľacími pastilkami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Škatuľka so 16 pastilkami. 

Manuka med, endemický na Novom Zélande, je vzácny produkt s výnimočnými vlastnosťami, ktoré boli vedecky dokázané a merané.

Zažite jedinečnú aktivitu IAA15+ Manuka medu v kombinácii s esenciálnym olejom Eucalyptus globulus a ibištek na upokojenie bolesti v krku.

Tieto pastilky s medovou príchuťou tiež poskytujú osviežujúci nádych s eukalyptovým esenciálnym olejom. Sú ideálne na ľahké prehĺtanie kedykoľvek počas dňa.

Manuka (Leptospermum Scoparium) je ker, bratranec čajovníka, ktorý rastie divoko v odľahlých a nedotknutých krajinách Nového Zélandu. Po stáročia ju používa maorský liečiteľ Tohunga a je jednou z najúčinnejších rastlín v tradičnom liekopise.

Jeho vlastnosti boli vedecky uznané v stovkách štúdií. Manuka med má jedinečnú aktivitu, ktorá ho odlišuje od ostatných medov: neperoxidovú aktivitu meranú IAA® „Indexom aktivity a autentickosti“. Tento index vám zaručuje čistý a aktívny autentický novozélandský med.

Naše pastilky majú chrumkavú škrupinu s manukovým medom IAA15+ a esenciálnym olejom z eukalyptu, ktoré vám poskytnú skutočný chladivý pocit. Vnútri je lahodné srdce manuka medu a marshmallow, ktoré sa rozplýva vo vašich ústach pre skutočnú chuťovú pochúťku.

Bolí vás hrdlo? Prenosný formát znamená, že si svoju dávku IAA® Manuka Honey môžete vziať kdekoľvek.

Už mnoho rokov odoberáme priamo od novozélandských včelárov. To nám umožňuje ponúkať Vám Manuka med trvalo vysokej kvality.

 

Dôležité: určite vyhľadajte radu od zdravotníckeho pracovníka pred konzumáciou tohto produktu. Neodporúča sa pre ľudí s alergiami na včelie produkty, tehotné alebo dojčiace ženy. nie prekročiť odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu malé deti. Používa sa ako súčasť pestrej stravy a vyvážený a zdravý životný štýl. V prípade, že nedôjde k zlepšeniu po 5 dňoch sa poraďte s lekárom.

Comptoirs Compagnies je francúzska firma, ktorá pomáha objavovať a prinášať zákazníkom prírodné produkty s výnimočnými vlastnosťami. 

Hlavnou časťou ponuky firmy sú produkty z unikátneho manuka medu. Jeho unikátne vlastnosti a účinky sú známe už dlhú dobu. 

#ShowMore#

Firma už od roku 2008 spolupracuje s lokálnymi včelármi priamo na Novom Zélande. Ich úrodu kupuje 1 rok vopred a pomáha tak financovať ich existenciu. Vďaka tomu je zaručený originálny pôvod medu v tej najvyššej kvalite, ktorý sa potom spracúva a je súčasťou skvelých prípravkov na podporu zdravia a kozmetických produktov. 

Čo sú hodnoty, ktoré vo firme Comptoirs Compagnies uznávajú?

  • originalita a pravosť pôvodu
  • férová a dlhodobá spolupráca s lokálnymi dodávateľmi surovín
  • unikátne vlastnosti produktov
  • inovatívnosť spracovania a moderné technológie
  • skvelá chuť

Toto neustále hľadanie dokonalosti je vyjadrené prostredníctvom produktov, ktoré ponúkame, ale aj prostredníctvom silných záväzkov, ktoré prijímame.