Caliquo holiaci strojček s drevenou rúčkou a vymeniteľnou hlavicou Dub

Značka: Caliquo
€32,50
Skladom

Tradičný elegantný a nadčasový holiaci strojček s drevenou rúčkou z orechového dreva. Poteší oko každého milovníka minimalizmu a elegancie. Je spojením tradície, ušľachtilého dreva, precízneho dizajnu a remeselného majstrovstva francúzskych stolárov. Výsledkom je bezchybný a jedinečný majstrovský kúsok vyrobené z kvalitných tradičných materiálov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tradičný elegantný a nadčasový holiaci strojček s drevenou rúčkou z dubového dreva. Poteší oko každého milovníka minimalizmu a elegancie. Je spojením tradície, ušľachtilého dreva, precízneho dizajnu a remeselného majstrovstva francúzskych stolárov. Výsledkom je bezchybný a jedinečný majstrovský kúsok vyrobené z kvalitných tradičných materiálov. 

Drevený holiaci strojček s charakterom. Zabudnite na neosobné holiace strojčeky. Doprajte si holiaci strojček Caliquo z ušľachtilého dubového dreva, aby ste opäť získali potešenie z tradičného holenia a premenili tento banálny a opakujúci sa každodenný akt na chvíľu intímneho potešenia.

100% ručná majstrovská práca.  Holiaci strojček Caliquo vyrábajú ručne a s láskou francúzski remeselníci v Normandii. Kompletujú sa ručne v Paríži, kde prebieha aj finálna kontrola a balenie. 

Kompatibilné s vymeniteľnými hlavicami Gillette Mach 3, ktoré sú známe svojou účinnosťou a pohodlím. Holiaci strojček sa dodáva s 3 vymeniteľnými hlavicami. Jednoduchú a pohodlnú výmenu umožňuje štýlová hlavica z nehrdzavejúcej ocele. 

Čistý dizajn. Kvalitné a ušľachtilé drevo je lakované a ošetrené proti vlhkosti, jeho textúru oceníte pri každodennom  používaní. 

Mimoriadna kvalita na celý život. Ak vám tento holiaci strojček padol do oka, môžete sa spoľahnúť, že bude vaším spoločníkom pri každodennom rituáli holenia naozaj veľmi dlho. Vďaka tradičnej ručnej výrobe je naozaj na celý život. 

Ekologický a udržateľný. Len pre porovnanie - bežný jednorázový plastový holiaci strojček váži cca 60 gramov, je vyrobený z nerecyklovateľných plastov a vyhodíte ho po 6-10 použitiach. Tak si spočítajte, koľko je to odpadu za 1 človeka na rok. Caliquo holiaci strojček je udržateľný. Rúčka je z dreva a vydrží naozaj dlho. 

Holiaci strojček môžete doplniť o drevený stojan a dizajnovú štetku na holenie v rovnakej farbe dreva. 

Dĺžka 13,4 cm, hmotnosť 17 g.