Ecoegg pracie vajíčko na 70 praní vôňa bavlny

vegan
Značka: Ecoegg
€14
Skladom

Prací prostriedok na 70 praní (približne 4 mesiace prania) s vôňou sviežej bavlny.Pracie vajíčko EcoEgg je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie prádla. Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je potrebné počas prania pridávať ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentne voňavé a hebké.

Vôňa sviežej bavlny je kombináciou oleja z pačuly obyčajnej, je doplnená o olej z kvetov kosatca a uzatvorená éterickým olejom z vanilky a rastlinného pižma. Veľmi obľúbená a jemná vôňa pre vaše prádlo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prací prostriedok na 70 praní (približne 4 mesiace prania) s vôňou sviežej bavlny.

 

Pracie vajíčko EcoEgg  je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie prádla. Jeho víťazstvo spočíva v  kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden  dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je potrebné počas prania pridávať ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentne voňavé a hebké.

·         Plnohodnotne nahradí váš bežne používaný prací prostriedok

·         Umožňuje dlhodobé používanie

·         Je dermatologicky testovaný

·         Je hypoalergénny, odporúčaný Allergy UK a National Eczema Society

·         Je vhodný aj pre citlivú pleť a pre ľudí s alergiami (napr. aj pre ľudí s atopickým ekzémom)

·         Vhodný aj na pranie detského prádla a plienok

·         Jednoducho sa používa

·         Farby zostanú žiarivé a svieže

·         Vhodný pre biele aj farebné prádlo

·         Biele prádlo zostáva dlhodobo snehobiele

·         Jemná prírodná vôňa vďaka éterickým olejom

·         Silný voči špine, šetrný voči pokožke

·         Šetrí vašu peňaženku

·         Nezostáva po praní na oblečení

·         Šetrný k životnému prostrediu

 

Ako Ecoegg vajíčko na pranie funguje?

 

Dva druhy minerálnych peliet dokážu vytvoriť takú silnú a prírodnú penu na pranie, ktorá jemne, šetrne ale účinne odstráni špinu a nečistoty.

 

Turmalínové keramické pelety uvoľňujú špinu z vlákien v textílií. Biele minerálne pelety ionizujú molekuly kyslíka vo vode a menia tak jej pH. Takto upravené molekuly prenikajú až do hĺbky vlákna textílie a dôkladne odstraňujú bielkoviny a tuky – teda dve hlavné zložky nečistôt. Mechanický pohyb pracieho vajíčka v bubne počas pracieho cyklu napomáha mechanicky uvoľnenú špinu odstrániť bez toho, aby sa prádlo poškodilo.

 

Voda je počas prania vďaka ionizovaným molekulám kyslíka zásaditá a to bez použitia chemických látok. To napomáha prirodzenému zmäkčeniu prádla. Zásaditá voda dokáže aktívne a účinne odstrániť špinu a nečistoty z prádla aj pri nízkych teplotách.

 

Potvrdené výsledky

Nezávislé anglické laboratória potvrdili, že  výsledky prania s Ecoegg sú porovnateľné s výsledkami bežných pracích prostriedkov. Pracie vajíčko je reálnou alternatívou chemických  pracích prostriedkov – poskytuje užívateľovi  vynikajúce výsledky prania na prírodnej báze. Navyše šetrí peniaze, prírodu a je šetrné aj k vašej pokožke.

Určené pre citlivú pokožku

Organizácie  Allergy UK a  National Eczema Society vyjadrili podporu našim pracím produktom.  Pracie vajíčka Ecoegg sú dermatologicky testované  a určené pre citlivú pokožku, rovnako aj pre pranie detskej bielizne  a detských plienok. Sú hypoalergénne a nedráždia ani pokožku s atopickým ekzémom.

Určené na dlhodobé používanie 

Pracie vajíčka Ecoegg sú v ponuke pre 720 praní, 210 praní alebo 70 praní. Je len na vás, ktorú verziu si vyberiete.

70 praní =  cca 4 mesiace prania pre bežnú domácnosť

210 praní = približne 1 rok prania pre bežnú domácnosť

720 praní = približne 3 roky prania pre bežnú domácnosť

Keď spotrebujete všetky pelety, jednoducho si dokúpite ďalšie a vaše vajíčko na pranie Ecoegg môžete používať ďalej.

K dispozícii sú v 3 prevedeniach:

  • Bez vône
  • Vôňa jarných kvetov
  • Vôňa sviežej bavlny

Vône pridávané do pracieho vajíčka Ecoegg sú získavné z éterických olejov.

Vôňa sviežej bavlny je kombináciou oleja z pačuly obyčajnej, je doplnená o olej z kvetov kosatca a uzatvorená éterickým olejom z vanilky a rastlinného pižma. Veľmi obľúbená a jemná vôňa pre vaše prádlo.

Vôňa jarných kvetov je mixom oleja z borievky, ruže, maliny a brusnice. Jemná a nevtieravá vôňa, ktorá vás prenesie na rozkvitnutú jarnú lúku.

Šetrné k prírode a k vašej peňaženke

Pracie vajíčko Ecoegg vďaka svojmu unikátnemu zloženiu odstraňuje bežnú špinu už pri nízkych teplotách. Bežné prádlo tak môžete prať na 30-40 oC. Nie je nutné prať pri teplote 60 oC. Ušetríte tak energiu, čas a peniaze pri každom praní.

Obal pracieho vajíčka nie je vhodný na pranie pri teplote 90 oC.

Prírodná aktívna pena, ktorú vytvoria pelety sa z prádla odstraňuje rýchlo a jednoducho. Nepotrebujete teda dodatočné pláchanie prádla. Ak máte na práčke možnosť nastavenia množstva vody pre pláchanie, na pláchanie potrebujete oveľa menej vody ako pri bežnom praní. Šetríte tak prírodu a aj peniaze.

Dodatočné parametre

Kategória: Pranie a sušenie prádla
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: