Ecoegg vajíčko do sušičky prádla bez vône

vegan
Značka: Ecoegg
€16
Skladom

Úspora času pri sušení prádla v sušičke· Znižuje čas potrebný na vysušenie prádla v sušičke o 28 %· Zabezpečí mäkšie a hebkejšie prádlo· Výrobok je dermatologicky testovaný. Inovácia – vajíčko do sušičky zníži čas potrebný na sušenie prádla . Myslíme si, že ak máte doma sušicku prádla,  mali by ste mať doma aj  vajíčko do sušičky. Prádlo zo sušičky vyberiete mäkké a hebké. Vajíčka sú bez vône - pre tých, ktorí majú citlivú pokožku a aj esenciálne oleje ju môžu podráždiť. Balenie obsahuje 2 vajíčka, bez dodatočnej vône. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Úspora času pri sušení prádla v sušičke

·         Znižuje čas potrebný na vysušenie prádla v sušičke o 28 %

·         Zabezpečí mäkšie a viac voňavé prádlo

·         Výrobok je dermatologicky testovaný

Inovácia – vajíčko do sušičky zníži čas potrebný na sušenie prádla .  Myslíme si, že ak máte doma sušičku prádla,  mali by ste mať doma aj vajíčko do sušičky.

Úspora peňazí

Viete o tom, že vaša elektrická sušička prádla patrí ku najdrahším spotrebičom, ktoré doma používate ? Áno ak nie inak tak spotrebou elektrickej energie. Sušiace vajíčko do sušičky oddeľuje od seba prádlo v procese sušenia. Spôsobuje, že mokré prádlo v sušičke nevytvorí jednu celistvú masu ale táto masa je rozrušená vajíčkom. Potom dobre prevzdušnené prádlo sa vysuší o 28% skôr. Ak ste bežne sušili prádlo v sušičke jednu hodinu pri použití Sušiaceho vajíčka do sušičky budete toto prádlo sušiť len 42 minút. Predstavte si tú úsporu elektriky a následne peňazí.

Mäkšie prádlo

Patentované výrastky na našom Sušiacom vajíčku do sušičky zmäkčujú prádlo jeho  masírovaním bez toho aby znížili hodnotu jeho kvality. Nie sú potrebné žiadne chemikálie na zmäkčenie prádla.

Vajíčka sú bez vône - pre tých, ktorí majú citlivú pokožku a aj esenciálne oleje ju môžu podráždiť. 

Predáva sa aj v prevedení  vôní bavlna a jarný kvet