Ecoegg vajíčko do sušičky prádla jarný kvet

vegan
Značka: Ecoegg
€21
Skladom

Úspora času pri sušení prádla v sušičke· Znižuje čas potrebný na vysušenie prádla v sušičke o 28 %· Zabezpečí mäkšie a viac voňavé prádlo· Výrobok je dermatologicky testovanýInovácia – Sušiace vajíčko do sušičky zníži čas potrebný na sušenie prádla . Myslíme si, že ak máte doma bubnovú sušičku mali by ste mať doma aj sušiace vajíčko do sušičky.Omamná a očarujúca vôňa jarných kvetov. Prirodzená a napriek tomu úžasná.

Detailné informácie

Podrobný popis

Úspora času pri sušení prádla v sušičke

·         Znižuje čas potrebný na vysušenie prádla v sušičke o 28 %

·         Zabezpečí mäkšie a viac voňavé prádlo

·         Výrobok je dermatologicky testovaný

Inovácia – Sušiace vajíčko do sušičky zníži čas potrebný na sušenie prádla .  Myslíme si, že ak máte doma bubnovú sušičku mali by ste mať doma aj sušiace vajíčko do sušičky.

Úspora peňazí

Viete o tom, že vaša elektrická sušička prádla patrí ku najdrahším spotrebičom, ktoré doma používate ? Áno ak nie inak tak spotrebou elektrickej energie. Sušiace vajíčko do sušičky oddeľuje od seba prádlo v procese sušenia. Spôsobuje, že mokré prádlo v sušičke nevytvorí jednu celistvú masu ale táto masa je rozrušená vajíčkom. Potom dobre prevzdušnené prádlo sa vysuší o 28% skôr. Ak ste bežne sušili prádlo v sušičke jednu hodinu pri použití Sušiaceho vajíčka do sušičky budete toto prádlo sušiť len 42 minút. Predstavte si tú úsporu elektriky a následne peňazí.

Mäkšie prádlo

Patentované výrastky na našom Sušiacom vajíčku do sušičky zmäkčujú prádlo jeho  masírovaním bez toho aby znížili hodnotu jeho kvality. Nie sú potrebné žiadne chemikálie na zmäkčenie prádla.

Nádherná prirodzená vôňa

Sušiace vajíčko so sušičky obsahuje  dermatologicky testované hypoalergénne voňavé  tičinky ktoré obsahujú esenciálny olej. Vôňa uvoľnená z oleja, ktorá je príjemná voči pokožke prejde do Vášho prádla. Potom vysušené prádlo  príjemne vonia.

Rýchlejšie sušenie prádla, mäkkosť , krásna vôňa to sú potešenia, ktoré prináša Sušiace vajíčko do sušičky.

Predáva sa v prevedení  vôní bavlna a jarný kvet 

Balenie obsahuje 2 vajíčka a 4 voňavé tyčinky.