Eezym tablety do umývačky riadu 40 ks

€13
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Účinné ekologické tablety do umývačky riadu. 40 ks v balení s jemnou vôňou mäty.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Tablety na prirodzené a dôkladné čistenie vášho riadu.

HĹBKOVÉ ČISTENIE
Táto biotechnológia rozpúšťa tie najodolnejšie nečistoty aj pri 50°C. Výsledok: všetko svieti!

TROJITÝ VÝKON
Jedinečné zloženie na báze enzýmov preniká a rozpúšťa tuk, škrob a bielkoviny.

MicroACTION
Enzýmy pôsobia v tých najmenších zákutiach, aj v tých, ktoré sú ťažko dostupné. Po umytí enzýmy pokračujú vo svojom poslaní vo vašom stroji a eliminujú nahromadené organické usadeniny, aby umožnili hladký tok potrubia.

PRIRODZENÝ
eezym robí vedomý výber prírodných zložiek. BEZ fosfátov, chlóru či iných zbytočných konzervačných látok. Už žiadne nepríjemné pachy pracieho prostriedku pri otváraní dvierok. Film, ktorý obaľuje tablety, je biologicky odbúrateľný a rozpustný vo vode.

DEEP CLEAN Biotechnológia Deze lo Táto biotechnológia rozpúšťa aj tie najodolnejšie nečistoty už pri 50°C. Výsledok: všetko svieti! TRIPLE POWER Jedinečné zloženie na báze enzýmov preniká a rozpúšťa tuk, škrob a bielkoviny. MicroACTION Enzymen funguje v losoch Enzýmy fungujú v tých najmenších zákutiach, dokonca aj v tých, ktoré sú ťažko dostupné. Po umytí enzýmy pokračujú vo svojom poslaní vo vašom stroji a eliminujú nahromadené organické usadeniny, aby umožnili hladký tok potrubia. PREVENT Obsahuje prostriedok na oplachovanie a ochranu skla. NATURAL eezym robí vedomý výber prírodných zložiek. BEZ fosfátov, chlóru či iných zbytočných konzervačných látok. Už žiadne nepríjemné pachy pracieho prostriedku pri otváraní dvierok. Film, ktorý obaľuje tablety, je biologicky odbúrateľný a rozpustný vo vode.

NÁVOD: Umiestnite tabletu bez odstránenia fólie do zásobníka určeného na tento účel. Vyskúšajte čistič umývačky riadu z radu eezym.

 

Zloženie (INCI): Sodium carbonate Sodium citrate Sodium carbonate peroxide Bentonite Tetrasodium iminidisuccinate Sodium sulfate Sodium chloride Amylase Taed Tetrasodium iminodisuccinate Trisodium dicarboxymethyl alaninate Ceteareth-25 Deceth-6 Tetrasodium glutamate diacetate C9-11 pareth-8 Mentha arvensis leaf oil Metasilicate de disodium pentahydrate Sodium polyaspartate Polysiloxane Subtilisin Zinc sulfate Sodium carboxymethyl inulin Talc

Dodatočné parametre

Kategória: Eko domácnosť
Hmotnosť: 1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: