Laponie Calming Treatment upokojujúce hydratačné pleťové sérum 20 ml

€39
Skladom

Upokojujúce a regeneračné ľahké hydratačné gélové sérum. Je skvelé pre pleť s rosaceou, pre pleť náchylnú k podráždeniu a prehnaným reakciám na vonkajšie vplyvy. Nájdeme v ňom obľúbenú Centellu Asiaticu, výťažky z morských rias a ectioin. Sérum je mimoriadne účinné pri zmierňovaní alergických reakcií pokožky. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Upokojujúce a regeneračné ľahké hydratačné gélové sérum.

Je skvelé pre pleť s rosaceou, pre pleť náchylnú k podráždeniu a prehnaným reakciám na vonkajšie vplyvy.

Nájdeme v ňom obľúbenú Centellu Asiaticu, výťažky z morských rias a ectioin.

Sérum je mimoriadne účinné pri zmierňovaní alergických reakcií pokožky. 

Calming Treatment je ľahké a číre gélové sérum, ktoré upokojuje a opravuje citlivú a problematickú pokožku natoľko, že fínsky časopis Trendi ho zvolil za najlepšie prírodné sérum roku 2020.

Obsahuje 1,5% madecassosid z obľúbenej rastliny Centella Asiatica, ramnózovým cukrom získaným z morských rias a naším obľúbeným multitaskingovým ektoínom

Ectoin upokojuje podráždenú pokožku, opravuje kožnú bariéru a omladzuje pokožku. Skvelé na zmiernenie príznakov rosacey a periorálnej dermatitídy (POD) a je jemnou alternatívou na riešenie hormonálnych nerovností.

Určené pre citlivú a problematickú pleť. Bez pridanej vône. Vegan a prírodné ingrediencie. Vyvinuté v našom vlastnom laboratóriu v Helsinkách a vyrobené vo Fínsku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: