Najlepšie strážené tajomstvo starostlivosti o vlasy: Výhody fermentovanej ryžovej vody pre vlasy

Ak by ste sa vydali po rieke Chaliaohe, hore do hôr a do dediny Huang Luo, našli by ste ženy s dlhými čiernymi vlasmi, ktoré majú dlhé až pod kolená. Tajomstvo ich slávne krásnych zámkov? Umývajú si ich v ryžovej vode.

Po celé storočia si ženy z Yao umývali vlasy fermentovanou ryžovou vodou. Zvyšná voda po varení ryže sa zmieša s niekoľkými ďalšími vybranými ingredienciami, nechá sa kysnúť a potom sa prečeše cez vlasy. Áno - tajomstvo jedných z najlepších a najdlhších vlasov na svete je také jednoduché.

Vieme, na čo myslíte - stará ryžová voda, naozaj? Voda z fermentovanej ryže je plná vitamínov a minerálov, ktoré majú veľké výhody pre vaše vlasy. Chcete vedieť prečo?

Aby vám vlasy dorástli, potrebujete keratín - vláknitý proteín. Keratín potrebuje na to, aby sa mu v tele darilo, zmes aminokyselín - presnejšie osemnásť kyselín. Ryžová voda obsahuje pôsobivých osem z týchto kyselín, ktoré vlasom dodávajú výživu potrebnú pre ich rast. Tieto aminokyseliny sú stavebnými kameňmi keratínu. Dokážu preniknúť do hĺbky štruktúry vlasov a pracovať a podporovať rast vlasov zvnútra.

Rovnako ako aminokyseliny obsahuje ryžová voda vysoké hladiny vitamínov E, B a C.

Vitamíny E a B pomáhajú zvyšovať prietok krvi do pokožky hlavy a dodávajú vlasovým folikulom živiny potrebné na rast vlasov.

Vitamín C je silný antioxidant, ktorý pomáha predchádzať oxidačnému stresu spôsobenému voľnými radikálmi. To môže pomôcť vašej pokožke hlavy chrániť sa pred pocitom suchosti a podráždením. Vitamín C je tiež nevyhnutný pre produkciu kolagénu - dôležitej súčasti štruktúry vlasov.

Je úžasné vedieť o neuveriteľných prínosoch, ktoré prináša fermentácia ryžovej vody. Marie so svojím tímom dlho experimentovala s ryžovou vodou a hľadala možnosti, v ktorých produktoch ju čo najlepšie využiť. Je mimoriadne efektívna, účinná a šetrná pri podpore rastu vlasov, nedráždi pokožku a pomáha udržať zdravú pokožku hlavy 

Viete o tom, že Gallinée je zatiaľ jediná značky, ktorá túto vzácnu a drahú surovinu využíva vo vlasovej kozmetike? A nájdete ju kompletne vo všetkých produktoch z vlasovej rady

Celý produktový rad starostlivosti o vlasy Gallinée  obsahuje fermentovanú ryžovú vodu ako kľúčovú zložku, ktorá pomáha udržiavať vlasy zdravé a lesklé. Skutočne veríme, že ide o priekopnícku prísadu, ktorá sa čoskoro bude objavovať ako hlavná zložka v mnohých významných značkách. Neveríte nám? Existuje jediný spôsob, ako to zistiť - vyberte si jeden z našich produktov a objavte zázraky sami! 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie