Montseny aromatické drevené guličky borovica 14 ks

vegan
€12
Skladom
Drevené guličky s vôňou striebornej borovice sú originálna voňavá dekorácia do každej domácnosti. 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Tieto drevené guličky pomáhajú vyčistiť priestory vášho domova. vďaka svojmu dizajnu, je to avantgardný nápad na dekoráciu priestorov alebo originálny darček. Ideálne na umiestnenie v akomkoľvek priestore vo vašej domácnosti, izbách, pokladni, kúpeľni, obývačke alebo knižniciach, aute a kancelárii.

Sú vyrobené z prírodného bukového dreva bez akejkoľvek chemickej alebo syntetickej úpravy. Bukové drevo sa vyznačuje svetlým farebným tónom a dokonalými povrchovými úpravami, ktoré mu umožňujú ladiť v akomkoľvek prostredí. .

Esenciálny olej z divokej borovice označuje svojimi jemnými povzbudzujúcimi vôňami s drevitými tónmi, ktoré zaisťujú, že si prostredníctvom aromaterapie doprajeme energetický šok, ktorý nám zaručí zlepšenie nášho emocionálneho stavu a cítime sa pohodlnejšie a sebavedomejšie.

Ozdobte priestory inovatívnym a minimalistickým spôsobom 


Prevoňajte  miestností vášho domova a poskytnutie rovnováhy prostredníctvom aromaterapeutických a relaxačných a povzbudzujúcich vlastností borovice lesnej
Môže byť použitý ako užitočný nástroj na čistenie prostredia vďaka antiseptickým vlastnostiam oleja z borovice lesnej, dokáže eliminovať baktérie, ktoré sú vo vzduchu.