Oskari sada aromasprejov na vankúš Wolke Sieben var I - 3*20 ml

vegan
Značka: Oskari
€23
Skladom

Nádherná sada 100% prírodných vankúšových aromasprejov pre kvalitný a plnohodnotný spánok. Spreje môžete použiť na vankúš alebo na prevoňanie miestnosti. Obsahuje spreje v obľúbených vôňach Bio Lavedel, Kraft & Stärke a Power Nap. V nádhernom darčekovom balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný spánok je základom toho, aby sme dokázali dobre regenerovať, boli zdraví a vitálni. Ku kvalitnému spánku vám môžu napomôcť aj čisté prírodné aromaspreje. Pomôžu upokojiť myseľ, docieliť hlboký a relaxačný spánok a počas spánku tak doprajú vášmu telu dostatok energie na nasledujúci deň. 

V sade Wolke Sieben Var I nájdete tieto spreje:

  • Bio Levandel (levanduľa) je nefalšovaná, prirodzená a čistá vôňa levandule. Svieža a iskrivá s bylinnými tónmi. Jednoducho nádherne upokojujúc a mimoriadne príjemná. Pomôže vám rýchlejšie zaspať, zvýši kvalitu spánku a nádherne upokojí myseľ
  • Kraft & Stärke (Moc a sila) vonia lesom. Je svieža, ľahká, vyvážená. Nájdete v nej jedľu, borovicu, šalviu, citrónovú trávu a grep. Špeciálna zmes esenciálnych olejov podporuje nervový systém a duševnú silu. Prehlbuje spánok a dodáva vám pokoj a silu. 
  • Power Nap (Zdriemnutie) je  jemná, ovocná a mierne citrusová s rýchlym efektom pre pre osvieženie miestnosti. Nájdete v ňom pomarančový citrónovník, citrónovú trávu a himalajský céder. Pomáha sa upokojiť, pripraví vás na spánok, rýchlejšie zaspíte a tak podporíte svoju výkonnosť. 

 

 

 

Zloženie (INCI): 

Bio Lavendel 
Alcohol*, Lavandula angustifolia*; Linalool**, Limonene**

* suroviny bio pôvodu
** prirodzená súčasť esenciálnych olejov

Kraft & Stärke
Alcohol*, Aqua dest., Abies sibirica, Salvia officinalis*, Picea abies, Cymbopogon winterianus, Citrus paradisii, Linalool**, Citral**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**, Isoeugenol**

* suroviny bio pôvodu
** prirodzená súčasť esenciálnych olejov

Power Nap
Alcohol*, Aqua dest., Citrus sinensis, Cymbopogon flexuosus, Cedrus himalayan, Linalool**, Citral**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**, Isoeugenol**

* suroviny bio pôvodu
** prirodzená súčasť esenciálnych olejov

Použitie: 

Ako sprej na vankúš: 1-3x streknite na vankúš. Odporúčame začať s menším množstvom a potom zvyšovať na požadovanú intenzitu.
Ako izbový sprej: Niekoľkokrát streknite do vzduchu podľa veľkosti miestnosti a požadovanej intenzity vône.

Upozornenie: Ide o vysoko horľavú kvapalinu. Môže vyvolať alergickú reakciu pri styku s pokožkou. Udržujete mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, iskrami, otvoreným ohňom a horúcimi povrchmi. Pri styku s pokožkou alebo vlasmi opláchnite pod prúdom vody.