Oskari sada aromasprejov na vankúš Wolke Sieben var II - 3*20 ml

vegan
Značka: Oskari
€23
Skladom

Nádherná sada 100% prírodných vankúšových aromasprejov pre kvalitný a plnohodnotný spánok. Spreje môžete použiť na vankúš alebo na prevoňanie miestnosti. Obsahuje spreje v obľúbených vôňach Innere Ruhe, Balance a Relax. V nádhernom darčekovom balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný spánok je základom toho, aby sme dokázali dobre regenerovať, boli zdraví a vitálni. Ku kvalitnému spánku vám môžu napomôcť aj čisté prírodné aromaspreje. Pomôžu upokojiť myseľ, docieliť hlboký a relaxačný spánok a počas spánku tak doprajú vášmu telu dostatok energie na nasledujúci deň. 

V sade Wolke Sieben Var II nájdete tieto spreje:

  • Innere Ruhe (Vnútorný pokoj) - je jemná, ľahko kvetinová vôňa. Nájdete v nej čajovník, borovicu, pačuli a kanangu voňavú. Vôňa je veselá, neruší a nie je príliš intenzívna. Podporuje vnútornú rovnováhu, pokoj a bezstarostnosť. Zabudnite na všetky negatívne myšlienky a doprajte si zdravý a kvalitný spánok.
  • Balance (Rovnováha) - je príjemná kvetinová vôňa s ružou, pelargóniou a bergamotom. Je veľmi príjemná, lahodná a upokojujúca. Upokojí vašu myseľ aj po náročnom dni, pomáha prekonať aj ťažké emocionálne zážitky. Stabilizuje, upokojuje, vyrovnáva. Dopraje vám upokojujúci hlboký spánok. 
  • Relax (Upokojenie) - je nádherná svieža a ľahká vôňa s levanduľu a litseou. Nádherne sa rozvinie do iskrivej a nevtieravej vône, ktorá s vami zostáva tak dlho, ako potrebujete. Pomáha uvoľniť stres, obnoviť vnútornú rovnováhu a celkovo upokojiť myseľ. Vďaka tomuto spreju premeníte sovju spálňu na zónu oddychu a vypnete od stresujúceho každodenného života. 

Zloženie (INCI): 

Innere Ruhe
Alcohol*, Melaleuca alternifolia*, Cinnamomum camphora, Cananga odorata, Pinus cembra, Pogostemon cablin*; Limonene**, Farnesol**, Linalool**, Eugenol**, Geraniol**

* suroviny bio pôvodu
** prirodzená súčasť esenciálnych olejov

Balance
Alcohol*, Aqua dest., Pelargonium gravolens, Citrus bergamia, Rosa centifolia, Linalool**, Citral**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**, Isoeugenol**

* suroviny bio pôvodu
** prirodzená súčasť esenciálnych olejov

Relax
Alcohol*, Aqua dest., Lavendula angustifolia*, Litsea cubeba, Linalool**, Citral**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**, Isoeugenol**

* suroviny bio pôvodu
** prirodzená súčasť esenciálnych olejov

Použitie: 

Ako sprej na vankúš: 1-3x streknite na vankúš. Odporúčame začať s menším množstvom a potom zvyšovať na požadovanú intenzitu.
Ako izbový sprej: Niekoľkokrát streknite do vzduchu podľa veľkosti miestnosti a požadovanej intenzity vône.

Upozornenie: Ide o vysoko horľavú kvapalinu. Môže vyvolať alergickú reakciu pri styku s pokožkou. Udržujete mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, iskrami, otvoreným ohňom a horúcimi povrchmi. Pri styku s pokožkou alebo vlasmi opláchnite pod prúdom vody.