Primavera Sleep comfort zmes esenciálnych olejov pre dobrý spánok 5 ml

vegan
Značka: Primavera
€11
Skladom

Zmes esenciálnych olejov Sleep comfort na dobrý spánok obsahuje levanduľu, vanilku a neroli. Vďaka týmto zložkám je zmes ideálna na čas relaxácie po rušnom dni a na podporu zdravého spánku. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Spolu s dýchaním, pitím vody a jedením je spánok jedným z najdôležitejších pilierov nášho zdravia. Dostatočný a predovšetkým pokojný spánok je nevyhnutný pre dlhodobé zdravie tela, mysle a duše. Nielenže si telo počas spánku nájde odpočinok, ale dojmy z dňa sa spracujú aj v podvedomí a to, čo sa naučilo, zakotví. O to dôležitejšie je preto zabezpečiť, aby ste sa dobre vyspali. Nie je neobvyklé, že v ceste stojí neustále sa točiaci kolotoč myšlienok, ktorý zabraňuje dobrému a zdravému spánku.

  • Zloženie vône upokojí víriace myšlienky a pomáha zanechať stres z každodenného života a relaxovať.
  • Obsiahnuté éterické oleje výrazne upokojujú, prinášajú pocit pokoja a pohody, sú teda vhodné pri poruchách spánku, pri nepokoji, či pre večernú relaxáciu.
  • Zmes je možné použiť aj pre prípravu kúpeľovej soli. Príjemne, teplý kúpeľ s vonnou zmesou Dobrý spánok a jej jemne voňavým zložením 100% čistých prírodných éterických olejov pomáha zabudnúť na  stres z každodenného života a relaxovať. Teplo vane vás upokojí a pomôže vám zaspať.

V tejto nádhernej upokojujúcej zmesi Sleep comfort nájdete:

  • Levanduľa - uvoľňuje a podporuje zdravý spánok, zmierňuje napätie
  • Neroli - zmierňuje napätie, má vyrovnávací účinok a poskytuje pocit bezpečia, zlepšuje náladu
  • Vanilka - upokojuje a vyčaruje harmonickú a útulnú atmosféru, umocňuje pocit pohody

Použitie: 3-5 kvapiek do aromalampy či difuzéra. Zmes se dá zmiešať i so soľou do kúpeľa. Stačí rozmiešať 10 kvapiek zmesi s 3 lyžicami morskej či himalájskej soli.  Ideálna teplota vody na kúpanie je 35–38 ° C.

Zloženie (INCI): Fragrance (Parfum), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil* org, Vanilla Planifolia Fruit Extract* org, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**, Farnesol**, Citral**, Benzyl Benzoate**, Benzyl Alcohol**

* Suroviny z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

** prirodzená súčasť silice

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vonné zmesi esenciálnych olejov
Certifikát: Natrue, Vegan