Sandawha hydratačná pleťová hmla s kaméliou, aloe vera, kyselinou hyaulóronovu, sladkým drievkom, sójovými peptidmi, a hijiki 80 ml

Značka: Sandawha
€19
Skladom

Táto jemná a luxusná hmla rozmaznáva a osviežuje vašu tvár. Komplex starostlivosti s extraktom z kamélie, kyseliny hyalurónovej a aloe vera vyživuje a hydratuje pokožku. Zároveň je pokožka chránená pred škodlivými vplyvmi prostredia a predčasným starnutím. Pre šťavnatú a zdravú pleť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ultra jemná pleťová hmla s výťažkom z kamélie je plná antioxidantov, ktoré pomáhajú vašej pokožke bojovať proti voľným radikálom v prostredí.

  • je hlboko hydratačná a regeneračná, pleť upokojuje a chráni proti predčasnému starnutiu
  • upokojuje podráždenie
  • pleť osviežuje a rozjasňuje
  • zanecháva pleť šťavnatú, hebkú a vláčnu
  • chráni pred oxidačným stresom a znečistením pleti z okolia
  • výborne poslúži aj na fixáciu make-upu
  • obsahuje extra dávku antioxidantov na ochranu pleti

Táto tvárová hmla s výťažkom z kamélie (88,73 %) je plná antioxidantov. Ultra jemná hmla, ktorá je hlboko hydratačná a regeneračná a zároveň upokojujúca a proti starnutiu, sa rovnomerne rozprašuje pre dokonalú aplikáciu. Prírodný olej z kamélie v hmle pomáha upokojiť pokožku na pokraji podráždenia, kedykoľvek potrebuje rýchlu vzpruhu.

Dostatočne hydratuje suchú pokožku s extraktom z kamélie a extraktom z listov Aloe Vera
Zlepšuje celkovú jasnosť pleti
Pomáha osviežiť pokožku
Priateľské k cestovaniu, vďaka čomu je dokonalým doplnkom vašej kozmetickej tašky a/alebo kabelky.
100% vegan

Sandawha Camellia Flower Hydrating Mist je tvárová hmla na báze kvetov kamélie, ktorá okamžite hydratuje a upokojuje pokožku a zanecháva vašu pleť zdravý, orosený lesk. Skladá sa hlavne z výťažku z kvetov kamélie, ktorý hydratuje dehydratovanú pokožku, zatiaľ čo iné rastlinné látky bohaté na antioxidanty ju chránia pred časticami znečistenia vo vzduchu. Rovnako ako všetky produkty od Sandawha neobsahuje žiadne škodlivé zložky alebo prísady, ako sú umelé vône alebo farbivá, syntetické konzervačné látky, PEG alebo alkohol, čo znamená, že je 100% vegánsky.

Môžete ho nastriekať pred nanesením make-upu na prípravu pleti alebo po nanesení make-upu, aby ste zvýšili jej výdrž a dodali orosený lesk. Skúste si tiež nastriekať tvár pred nanesením masky alebo na kozmetický mixér. Osviežujúci pocit, ktorý dodá vašej tvári, si zamilujete!

Vlastnosti/Výhody:

Dostatočne hydratuje suchú pokožku s extraktom z kamélie a extraktom z listov Aloe Vera
Zlepšuje celkovú jasnosť pleti
Pomáha osviežiť pokožku
Priateľské k cestovaniu, vďaka čomu je dokonalým doplnkom vašej kozmetickej tašky a/alebo kabelky.

Návod na použitie:
Zatvorte oči a nastriekajte na tvár. Jemne vklepte alebo nechajte zaschnúť. Používajte ako tonikum po očistení alebo počas dňa na osvieženie pleti a make-upu.

Kvetinová voda v spreji poskytuje po vyčistení veľa vlhkosti. Extrakt z kvetov kamélie chráni vašu pokožku mnohými antioxidantmi pred oxidačným stresom a predčasným starnutím pokožky. Extrakt z kamélie, kyselina hyalurónová a aloe vera dodávajú pokožke extra porciu prirodzenej vlhkosti.

obsahuje približne 89% extraktu z kvetov kamélie
poskytuje veľa vlhkosti
má antioxidačný a ochranný účinok na pokožku
Kvety kamélie sú spracované na extrakt s dusíkom metódou patentovanou Sandawhou. V kombinácii s výťažkom z harmančeka a pantenolom dokáže okamžite upokojiť podráždenú pokožku. Kvetinová voda v spreji je vhodná pre všetky typy pleti a bola dermatologicky testovaná.

Aplikácia: Pred použitím dobre pretrepte. Zatvorte oči a nastriekajte si tvár zo vzdialenosti 20-30 cm. Vhodný ako hydratačný krém pod alebo nad make-up. V prípade potreby používajte niekoľkokrát denne.

Kvetinová voda v spreji poskytuje po vyčistení veľa vlhkosti.
Extrakt z kvetov kamélie chráni vašu pokožku mnohými antioxidantmi
proti oxidačnému stresu a predčasnému starnutiu pleti. kamélie
extrakt a Aloe Vera dodávajú pokožke extra porciu prírodného
Vlhkosť.

* Obsahuje približne 89 % extraktu z kvetov kamélie
* poskytuje veľa vlhkosti
* má antioxidačný a ochranný účinok na pokožku

Kvety kamélie sú v Sandawha patentovanom procese s použitím dusíka spracovaného na extrakt bohatý na aktívne zložky. Ten dokáže v kombinácii s výťažkom z harmančeka a pantenolom podráždenú pokožku okamžite upokojiť. Kvetinová voda v spreji je vhodná pre všetky typy pleti a bola dermatologicky testovaná.

Dodatočné parametre

Kategória: Pleťové vody, toniká, hydroláty, hmly
Certifikát: Vegan society, BDIH, Cosmos Organic
Konzistencia: tekutá
Typ pleti: univerzálny, pre každého
Vôňa: jemná kvetinová