Aimee de Mars Invocation anjelská aroma sviečka s fréziou, papyrusom, myrhou, vanilkou a klinčekom 150 g.

€33
Skladom

Viac ako len krásna voňavá sviečka. Sviečka, ktorá vám pomôže napojiť sa na svojho anjela. Privolajte svojho anjela strážneho a ponúknite mu kyticu nádherných bielych frézií. Nádherná sladkastá vonná kompozícia vás hlboko vnútorne upokojí, dodá vám pocit istoty a bezpečia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto aromasviečka ® je výsledkom stretnutia dvoch vzácnych duší. Valerie de Mars ju vytvorila spolu s Catherine Saurat-Pavard, uznávanou francúzskou učiteľkou jógy.

Meditačná anjelská sviečka vás spojí s vašim anjelom strážnym. Vy mu ponúknete kyticu nádherných bielych frézií a on vám na oplátku poskytne svoje ochranné krídla. 

Jej sladkastá vôňa je čistá, upokojujúca, hladivá, dodáva vám pocit bezpečia a istoty. Dovolí vám ponoriť sa hlboko do svojho vnútra, poďakovať za všetko, čo vám deň priniesol a pripraviť sa na nové životné výzvy. 

Jej vonnú kompozíciu tvoria tieto zložky:

  • Frézie: nádherná jemne kvetinová vôňa, ktorá vás naladí na pohodovú vlnu, prinesie dobrú náladu a upokojenie
  • Papyrus: upokojuje nervový systém, čistí myseľ
  • Kadidlo: znižuje stres, podporuje vnútorný pokoj, dodáva pocit tepla, istoty a domova
  • Vanilka: pomáha znižovať stavy úzkosti,nervozity a napätia, harmonizuje nálady a pocity
  • Klinček: mierne stimuluje, povzbudzuje

Je vyrobená zo 100% prírodného vosku (sójový a kokosový) a kombinácie čistých organických esenciálnych olejov: frézia, papyrus, kadidlo, vanilka a klinček. 

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší. Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a vy sa tak z vône môžete tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke. 

Sviečku vytvorila Valerie de Mars, ktorá je skúsená francúzska parfumérka a znalkyňa aromaterapie. Valerie citlivo vníma prostredie okolo seba, silu kameňov, prírody, rastlín, jemných energií, slnka, vody. Toto všetko potom prenáša do svojich výnimočných produktov. Intenzívne spolupracovala s Catherine Saurat-Pavard, ktorá je  uznávanou učiteľkou jógy. 

Používanie: 

Sviečku zapáľte a nechajte chvíľu horieť, až potom zahaste. Zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Do prostredia sa bude postupne uvoľňovať príjemná vonná kompozícia esenciálnych olejov, ktoré majú aromaterapeutický účinok.

Nekonzumovať. Skladujte mimo dosahu detí a zvierat. Neprenášajte horiacu sviečku. Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu. Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm. 

Ak chcete sviečku použiť na meditačný rituál, ktorý odporúča Catherine, postupujte nasledovne:

  • položte sviečku pred seba a pri jej zapálení povedzte meno svojho anjela strážneho (nahlas alebo potichu, záleží na vás)
  • zatvorte oči, trikrát sa zhlboka nadýchnite, aby ste privítali jeho prítomnosť
  • potichu alebo nahlas vyslovte svoju prosbu o ochranu
  • sviečku nechajte v priestore prevoňať po dobu 5-10 minút každý deň. Tento krátky čas vám bude stačiť na navodenie pocitu bezpečia a istoty
  • skôr ako sviečku zhasnite, nezabudnite svojmu anjelovi strážnemu poďakovať, robí pre vás veľa. Anjeli sú pri náš vždy pripravení pomôcť a ochrániť nás, stačí aby sme ich zavolali. 

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sójové sviečky, vosky
Certifikát: Vegan society, Slow cosmetique, Cosmos Organic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: