Aimee de Mars Invocation anjelská aroma sviečka s fréziou, papyrusom, myrhou, vanilkou a klinčekom 150 g.

€39
Skladom

Viac ako len krásna voňavá sviečka. Sviečka, ktorá vám pomôže napojiť sa na svojho anjela. Privolajte svojho anjela strážneho a ponúknite mu kyticu nádherných bielych frézií. Nádherná sladkastá vonná kompozícia vás hlboko vnútorne upokojí, dodá vám pocit istoty a bezpečia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto aromasviečka ® je výsledkom stretnutia dvoch vzácnych duší. Valerie de Mars ju vytvorila spolu s Catherine Saurat-Pavard, uznávanou francúzskou učiteľkou jógy.

Meditačná anjelská sviečka vás spojí s vašim anjelom strážnym. Vy mu ponúknete kyticu nádherných bielych frézií a on vám na oplátku poskytne svoje ochranné krídla. 

Jej sladkastá vôňa je čistá, upokojujúca, hladivá, dodáva vám pocit bezpečia a istoty. Dovolí vám ponoriť sa hlboko do svojho vnútra, poďakovať za všetko, čo vám deň priniesol a pripraviť sa na nové životné výzvy. 

Jej vonnú kompozíciu tvoria tieto zložky:

 • Frézie: nádherná jemne kvetinová vôňa, ktorá vás naladí na pohodovú vlnu, prinesie dobrú náladu a upokojenie
 • Papyrus: upokojuje nervový systém, čistí myseľ
 • Kadidlo: znižuje stres, podporuje vnútorný pokoj, dodáva pocit tepla, istoty a domova
 • Vanilka: pomáha znižovať stavy úzkosti,nervozity a napätia, harmonizuje nálady a pocity
 • Klinček: mierne stimuluje, povzbudzuje

Je vyrobená zo 100% prírodného vosku (sójový a kokosový) a kombinácie čistých organických esenciálnych olejov: frézia, papyrus, kadidlo, vanilka a klinček. 

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší. Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a vy sa tak z vône môžete tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke. 

Sviečku vytvorila Valerie de Mars, ktorá je skúsená francúzska parfumérka a znalkyňa aromaterapie. Valerie citlivo vníma prostredie okolo seba, silu kameňov, prírody, rastlín, jemných energií, slnka, vody. Toto všetko potom prenáša do svojich výnimočných produktov. Intenzívne spolupracovala s Catherine Saurat-Pavard, ktorá je  uznávanou učiteľkou jógy. 

Používanie: 

Sviečku zapáľte a nechajte chvíľu horieť, až potom zahaste. Zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Do prostredia sa bude postupne uvoľňovať príjemná vonná kompozícia esenciálnych olejov, ktoré majú aromaterapeutický účinok.

Nekonzumovať. Skladujte mimo dosahu detí a zvierat. Neprenášajte horiacu sviečku. Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu. Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm. 

Ak chcete sviečku použiť na meditačný rituál, ktorý odporúča Catherine, postupujte nasledovne:

 • položte sviečku pred seba a pri jej zapálení povedzte meno svojho anjela strážneho (nahlas alebo potichu, záleží na vás)
 • zatvorte oči, trikrát sa zhlboka nadýchnite, aby ste privítali jeho prítomnosť
 • potichu alebo nahlas vyslovte svoju prosbu o ochranu
 • sviečku nechajte v priestore prevoňať po dobu 5-10 minút každý deň. Tento krátky čas vám bude stačiť na navodenie pocitu bezpečia a istoty
 • skôr ako sviečku zhasnite, nezabudnite svojmu anjelovi strážnemu poďakovať, robí pre vás veľa. Anjeli sú pri náš vždy pripravení pomôcť a ochrániť nás, stačí aby sme ich zavolali. 

 

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sójové sviečky, vosky
Certifikát: Vegan society, Slow cosmetique, Cosmos Organic

Aimée de Mars je francúzska značka prírodných vôní pre telo a dušu.

Svoju prvú vôňu uviedla Valerie Demars do sveta v roku 2015. Bola to vôňa inšpirovaná elegantnou a decentnou ružou, ktorú milovala Valériina babička Aimée de Mars. Bola to práve ona, kto Valerie priviedol k láske k prírode a inšpiroval k tomu, aby sa stala parfumérkou.  Valerie Demars, zakladateľka parfumérskeho domu Aimée de Mars vytvorila nový druh parfumérie: AROMAPARFUMERIE ® . Sú to vône s aktívnym jadrom, ktoré sú potešením pre telo a dušu. Sú koncipované na základe princípov olfaktoriky (vedného odboru zaoberajúceho sa rozborom vôní a ich vplyvom na človeka) a aromaterapie. Synergický efekt esenciálnych olejov a ich blahodárne pôsobenie na nás je oporným pilierom pri tvorbe všetkých vôní značky Aimée de Mars. 

#ShowMore#

Každá vôňa obsahuje jadro z aktívnych prírodných esenciálnych olejov. Sú vyberané tak, aby harmonizovali emócie a potešili zmysly. Okrem toho v nich nájdeme aj liečivú vibračnú vodu z keltského prameňa Saint Genou z malebnej dedinky Breuzy. Tá sa stala známym pútnickým miestom práve pre regeneračné a liečivé účinky vody z miestneho prameňa. 

Ponuka produktov značky Aimée de Mars je už dnes široká a nájdeme v nej:

 • jedinečné a výnimočné telové vône, vrátane unikátnych tuhých parfémov
 • nádhernú škálu bytových vôní vo forme sprejov alebo difúzerov
 • prírodné sviečky s rastlinnými voskami a nezameniteľnou vonnou kompozíciou
 • telové a pleťové séra a oleje

Telové vône Valerie vytvorila v 3 ideových líniách:

 • Eau de Parfum Klasik- línia jemných kvetinových a ovocných vôní. Svieže, iskrivé, kvetinové a podmanivé ako príroda. V tejto línii nájdete dámske aj unisex vône. Parfemované vody s aktívnym jadrom 21 esenciálnych olejov, komponované s citom a empatiou. Elegantné, nadčasové a výnimočné. V tejto línii nájdeme unisex, pánsku a dámske vône. 
 • Elixir de Parfum - unikátna a luxusná línia vôní. Delikátne kompozície vôní z 21 botanických esencií sú doplnené o vzácne elementy prírody - polodrahokamy. Ich energia je dnes ešte nedocenená. Už v dávnych dobách však mudrci a vedmy poznali ich silu.  Je to vzácnej spojenie francúzskeho parfumérskeho umenia, aromaterapie a litoterapie. 
 • Eau de Parfum Bohyne-  línia lahodných a pôsobivých vôní pre ženy. Táto línia odhaľuje, čo majú ženy spoločné s prírodou a starobylými bohyňami. Radosť ako Aurora, romantika ako Ophelia, veľkorysosť ako Afrodita. Tieto vône sú pre ženy zdrojom nečakanej pohody a harmónie, vychádzajúcej zo sily organických esenciálnych olejov. 

Produkty sú 100 % prírodné a majú tieto certifikáty: