Aimee de Mars Sadhana meditačná aroma sviečka so šalviou, papyrusom, kadidlom a palo santo 150 g.

€33
Skladom

Je to viac ako len sviečka. Je sprievodcom pri meditácii, jóge a spoločníkom pre krásne voňavé chvíle. Nech plameň tejto sviečky tancuje v jednote s vaším srdcom a privedie vás k vyjadreniu vašej jedinečnosti, slobody a nezávislosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto aromasviečka ® je výsledkom stretnutia dvoch vzácnych duší. Valerie de Mars ju vytvorila spolu s Catherine Saurat-Pavard, uznávanou francúzskou učiteľkou jógy.

Je špeciálne navrhnutá tak, aby vás spojila s neviditeľným.

Vôňa je podmanivá, nenapodobiteľná, luxusná a elegantná. Prenikavo drevitá, jemne korenistá ale veľmi lahodná, hladivá a upokojujúca. 

Nech plameň tejto sviečky tancuje v jednote s vaším srdcom a privedie vás k vyjadreniu vašej jedinečnosti, slobody a nezávislosti.

Je vyrobená zo 100% prírodného vosku (sójový a kokosový) a kombinácie čistých organických esenciálnych olejov: šalvia, palo santo, papyrus a kadidlo.

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší. Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a vy sa tak z vône môžete tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke. 

Sviečka vydrží horieť až 50 hodín.

Nechajte sa unášať jej prenikavou a jemnou vôňou.

  • Šalvia: chráni a prečisťuje energiu v miestnosti
  • Palo Santo: odstraňuje negatívnu energiu, buduje sebadôveru, podporuje relaxáciu
  • Papyrus: upokojuje nervový systém, čistí myseľ
  • Kadidlo: znižuje stres, podporuje vnútorný pokoj

Sadhana sviečka je sprievodcom pri meditácii, jóge a spoločníkom pre krásne voňavé chvíle. Povzbudí, upokojí a navodí pocit harmónie a rovnováhy

Sviečku vytvorila Valerie de Mars, ktorá je skúsená francúzska parfumérka a znalkyňa aromaterapie. Valerie citlivo vníma prostredie okolo seba, silu kameňov, prírody, rastlín, jemných energií, slnka, vody. Toto všetko potom prenáša do svojich výnimočných produktov. 

Znalci jógy to vedia, pre ostatných aspoň krátke pripomenutie:

  • Sadhana je jednou zo štrukturovaných techník kundalini jógy. 
  • Sadhana (sanskrit: साधन) je sanskrtský výraz používaný na označenie dennej duchovnej praxe. Sadhana predstavuje disciplinované odovzdanie sa ega, pri ktorom praktizujúci denne používa nástroje ako ásana, pránájáma, meditácia a spievanie. Čokoľvek, čo sa praktizuje s vedomím, disciplínou a zámerom duchovného rastu, možno považovať za sádhanu, ale musí sa to praktizovať samostatne, pravidelne a pre dobro jednotlivca. Ako také nemusí ísť o fyzickú aktivitu; aj každodenné samoštúdium jogínskych alebo duchovných textov, meditácia alebo ďakovací rituál  je formou sádhany.
  • Pojem sadhana pochádza zo sanskrtského koreňa, sadhu, čo znamená „ísť priamo k cieľu“. Rutinné uplatňovanie mysle, tela a ducha pri dosahovaní duchovného cieľa je najprirodzenejším a najúčinnejším spôsobom, ako sa vzdať ega, dosiahnuť vnútorný pokoj a duchovne rásť. 

Používanie: 

Sviečku zapáľte a nechajte horieť maximálne 2 hodiny, až potom zahaste. Zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Do prostredia sa bude postupne uvoľňovať príjemná vonná kompozícia esenciálnych olejov, ktoré majú aromaterapeutický účinok.

Nekonzumovať. Skladujte mimo dosahu detí a zvierat. Neprenášajte horiacu sviečku. Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu. Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm. 

Dodatočné parametre

Kategória: Sójové sviečky, vosky
Certifikát: Vegan society, Slow cosmetique, Cosmos Organic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: