Aimee de Mars Sadhana meditačná aroma sviečka so šalviou, papyrusom, kadidlom a palo santo 150 g.

€39
Skladom

Je to viac ako len sviečka. Je sprievodcom pri meditácii, jóge a spoločníkom pre krásne voňavé chvíle. Nech plameň tejto sviečky tancuje v jednote s vaším srdcom a privedie vás k vyjadreniu vašej jedinečnosti, slobody a nezávislosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto aromasviečka ® je výsledkom stretnutia dvoch vzácnych duší. Valerie de Mars ju vytvorila spolu s Catherine Saurat-Pavard, uznávanou francúzskou učiteľkou jógy.

Je špeciálne navrhnutá tak, aby vás spojila s neviditeľným.

Vôňa je podmanivá, nenapodobiteľná, luxusná a elegantná. Prenikavo drevitá, jemne korenistá ale veľmi lahodná, hladivá a upokojujúca. 

Nech plameň tejto sviečky tancuje v jednote s vaším srdcom a privedie vás k vyjadreniu vašej jedinečnosti, slobody a nezávislosti.

Je vyrobená zo 100% prírodného vosku (sójový a kokosový) a kombinácie čistých organických esenciálnych olejov: šalvia, palo santo, papyrus a kadidlo.

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší. Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a vy sa tak z vône môžete tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke. 

Sviečka vydrží horieť až 50 hodín.

Nechajte sa unášať jej prenikavou a jemnou vôňou.

 • Šalvia: chráni a prečisťuje energiu v miestnosti
 • Palo Santo: odstraňuje negatívnu energiu, buduje sebadôveru, podporuje relaxáciu
 • Papyrus: upokojuje nervový systém, čistí myseľ
 • Kadidlo: znižuje stres, podporuje vnútorný pokoj

Sadhana sviečka je sprievodcom pri meditácii, jóge a spoločníkom pre krásne voňavé chvíle. Povzbudí, upokojí a navodí pocit harmónie a rovnováhy

Sviečku vytvorila Valerie de Mars, ktorá je skúsená francúzska parfumérka a znalkyňa aromaterapie. Valerie citlivo vníma prostredie okolo seba, silu kameňov, prírody, rastlín, jemných energií, slnka, vody. Toto všetko potom prenáša do svojich výnimočných produktov. 

Znalci jógy to vedia, pre ostatných aspoň krátke pripomenutie:

 • Sadhana je jednou zo štrukturovaných techník kundalini jógy. 
 • Sadhana (sanskrit: साधन) je sanskrtský výraz používaný na označenie dennej duchovnej praxe. Sadhana predstavuje disciplinované odovzdanie sa ega, pri ktorom praktizujúci denne používa nástroje ako ásana, pránájáma, meditácia a spievanie. Čokoľvek, čo sa praktizuje s vedomím, disciplínou a zámerom duchovného rastu, možno považovať za sádhanu, ale musí sa to praktizovať samostatne, pravidelne a pre dobro jednotlivca. Ako také nemusí ísť o fyzickú aktivitu; aj každodenné samoštúdium jogínskych alebo duchovných textov, meditácia alebo ďakovací rituál  je formou sádhany.
 • Pojem sadhana pochádza zo sanskrtského koreňa, sadhu, čo znamená „ísť priamo k cieľu“. Rutinné uplatňovanie mysle, tela a ducha pri dosahovaní duchovného cieľa je najprirodzenejším a najúčinnejším spôsobom, ako sa vzdať ega, dosiahnuť vnútorný pokoj a duchovne rásť. 

Používanie: 

Sviečku zapáľte a nechajte horieť maximálne 2 hodiny, až potom zahaste. Zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Do prostredia sa bude postupne uvoľňovať príjemná vonná kompozícia esenciálnych olejov, ktoré majú aromaterapeutický účinok.

Nekonzumovať. Skladujte mimo dosahu detí a zvierat. Neprenášajte horiacu sviečku. Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu. Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm. 

Dodatočné parametre

Kategória: Sójové sviečky, vosky
Certifikát: Vegan society, Slow cosmetique, Cosmos Organic

Aimée de Mars je francúzska značka prírodných vôní pre telo a dušu.

Svoju prvú vôňu uviedla Valerie Demars do sveta v roku 2015. Bola to vôňa inšpirovaná elegantnou a decentnou ružou, ktorú milovala Valériina babička Aimée de Mars. Bola to práve ona, kto Valerie priviedol k láske k prírode a inšpiroval k tomu, aby sa stala parfumérkou.  Valerie Demars, zakladateľka parfumérskeho domu Aimée de Mars vytvorila nový druh parfumérie: AROMAPARFUMERIE ® . Sú to vône s aktívnym jadrom, ktoré sú potešením pre telo a dušu. Sú koncipované na základe princípov olfaktoriky (vedného odboru zaoberajúceho sa rozborom vôní a ich vplyvom na človeka) a aromaterapie. Synergický efekt esenciálnych olejov a ich blahodárne pôsobenie na nás je oporným pilierom pri tvorbe všetkých vôní značky Aimée de Mars. 

#ShowMore#

Každá vôňa obsahuje jadro z aktívnych prírodných esenciálnych olejov. Sú vyberané tak, aby harmonizovali emócie a potešili zmysly. Okrem toho v nich nájdeme aj liečivú vibračnú vodu z keltského prameňa Saint Genou z malebnej dedinky Breuzy. Tá sa stala známym pútnickým miestom práve pre regeneračné a liečivé účinky vody z miestneho prameňa. 

Ponuka produktov značky Aimée de Mars je už dnes široká a nájdeme v nej:

 • jedinečné a výnimočné telové vône, vrátane unikátnych tuhých parfémov
 • nádhernú škálu bytových vôní vo forme sprejov alebo difúzerov
 • prírodné sviečky s rastlinnými voskami a nezameniteľnou vonnou kompozíciou
 • telové a pleťové séra a oleje

Telové vône Valerie vytvorila v 3 ideových líniách:

 • Eau de Parfum Klasik- línia jemných kvetinových a ovocných vôní. Svieže, iskrivé, kvetinové a podmanivé ako príroda. V tejto línii nájdete dámske aj unisex vône. Parfemované vody s aktívnym jadrom 21 esenciálnych olejov, komponované s citom a empatiou. Elegantné, nadčasové a výnimočné. V tejto línii nájdeme unisex, pánsku a dámske vône. 
 • Elixir de Parfum - unikátna a luxusná línia vôní. Delikátne kompozície vôní z 21 botanických esencií sú doplnené o vzácne elementy prírody - polodrahokamy. Ich energia je dnes ešte nedocenená. Už v dávnych dobách však mudrci a vedmy poznali ich silu.  Je to vzácnej spojenie francúzskeho parfumérskeho umenia, aromaterapie a litoterapie. 
 • Eau de Parfum Bohyne-  línia lahodných a pôsobivých vôní pre ženy. Táto línia odhaľuje, čo majú ženy spoločné s prírodou a starobylými bohyňami. Radosť ako Aurora, romantika ako Ophelia, veľkorysosť ako Afrodita. Tieto vône sú pre ženy zdrojom nečakanej pohody a harmónie, vychádzajúcej zo sily organických esenciálnych olejov. 

Produkty sú 100 % prírodné a majú tieto certifikáty: