Aimee de Mars Discovery set florale et orientale - mix kvetinových a orientálnych vôní EDP 7*1,5 ml

dámsky
€25
Skladom

Radi by ste si vybrali novú vôňu, ale neviete sa rozhodnúť? Tak skúste tento discovery set nádherných kvetinových a orientálnych vôní z dielne Aimee de Mars. Obsahuje 7 obľúbených vôní, každá v balení 1,5 ml. Dostatočné množstvo na to, aby ste zistili, či spolu ladíte alebo nie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento nádherný discovery set je ideálnou príležitosťou na prvé stretnutie s jedinenčnými a krásnymi vôňami Aimée de Mars. 

 • obsahuje 7 nádherných obľúbených dámskych vôní, každá v balení 1,5 ml
 • set je poskladaný z kvetinových a orientálnych vôní
 • 1 vôňa na každý deň podľa aktuálnej nálady alebo chuti
 • výborná voľba skôr, ako si vyberiete plné balenie svojho nového parfému

Set obsahuje týchto 7 vôní:

 • Belle Rose – púdrová ružová
  Mythique Iris – mandľovo kvetinová
  Lily Ambre – jantárový a energický
  Sensuel Rubis – gurmánsky orientálny
  Mytique Améthyste – sladkasto orientálny
  Doux Saphir – kvetinový a gurmánsky
  Divine Émeraude – svieži a radostný

100% prírodné, vegan, Slow cosmetique, Cosmos Organic 

Zloženie (INCI): Alcohol, Aqua, Parfum, Eugenol, Farnesol, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Citral, Coumarin, Benzyl Alcohol, Isoeugeneol, Evernia Prunastri

 

Dodatočné parametre

Kategória: Parfémy
Certifikát: Vegan society, Slow cosmetique, Cosmos Organic

Aimée de Mars je francúzska značka prírodných vôní pre telo a dušu.

Svoju prvú vôňu uviedla Valerie Demars do sveta v roku 2015. Bola to vôňa inšpirovaná elegantnou a decentnou ružou, ktorú milovala Valériina babička Aimée de Mars. Bola to práve ona, kto Valerie priviedol k láske k prírode a inšpiroval k tomu, aby sa stala parfumérkou.  Valerie Demars, zakladateľka parfumérskeho domu Aimée de Mars vytvorila nový druh parfumérie: AROMAPARFUMERIE ® . Sú to vône s aktívnym jadrom, ktoré sú potešením pre telo a dušu. Sú koncipované na základe princípov olfaktoriky (vedného odboru zaoberajúceho sa rozborom vôní a ich vplyvom na človeka) a aromaterapie. Synergický efekt esenciálnych olejov a ich blahodárne pôsobenie na nás je oporným pilierom pri tvorbe všetkých vôní značky Aimée de Mars. 

#ShowMore#

Každá vôňa obsahuje jadro z aktívnych prírodných esenciálnych olejov. Sú vyberané tak, aby harmonizovali emócie a potešili zmysly. Okrem toho v nich nájdeme aj liečivú vibračnú vodu z keltského prameňa Saint Genou z malebnej dedinky Breuzy. Tá sa stala známym pútnickým miestom práve pre regeneračné a liečivé účinky vody z miestneho prameňa. 

Ponuka produktov značky Aimée de Mars je už dnes široká a nájdeme v nej:

 • jedinečné a výnimočné telové vône, vrátane unikátnych tuhých parfémov
 • nádhernú škálu bytových vôní vo forme sprejov alebo difúzerov
 • prírodné sviečky s rastlinnými voskami a nezameniteľnou vonnou kompozíciou
 • telové a pleťové séra a oleje

Telové vône Valerie vytvorila v 3 ideových líniách:

 • Eau de Parfum Klasik- línia jemných kvetinových a ovocných vôní. Svieže, iskrivé, kvetinové a podmanivé ako príroda. V tejto línii nájdete dámske aj unisex vône. Parfemované vody s aktívnym jadrom 21 esenciálnych olejov, komponované s citom a empatiou. Elegantné, nadčasové a výnimočné. V tejto línii nájdeme unisex, pánsku a dámske vône. 
 • Elixir de Parfum - unikátna a luxusná línia vôní. Delikátne kompozície vôní z 21 botanických esencií sú doplnené o vzácne elementy prírody - polodrahokamy. Ich energia je dnes ešte nedocenená. Už v dávnych dobách však mudrci a vedmy poznali ich silu.  Je to vzácnej spojenie francúzskeho parfumérskeho umenia, aromaterapie a litoterapie. 
 • Eau de Parfum Bohyne-  línia lahodných a pôsobivých vôní pre ženy. Táto línia odhaľuje, čo majú ženy spoločné s prírodou a starobylými bohyňami. Radosť ako Aurora, romantika ako Ophelia, veľkorysosť ako Afrodita. Tieto vône sú pre ženy zdrojom nečakanej pohody a harmónie, vychádzajúcej zo sily organických esenciálnych olejov. 

Produkty sú 100 % prírodné a majú tieto certifikáty: