Aimee de Mars Lune Pleine meditačná aroma sviečka s levanduľou, šalviou a palo santo 150 g.

vegan
€39
Skladom

Naštartujte sa pre nové zámery a načerpajte energiu vždy, keď to potrebujete. Táto unikátna sviečka vás prenesie na čerstvo pokosenú lúku. Impozantná vôňa pokosenej trávy s jemno citrónovou vôňou litsey je doplnená uzemňujúcim kadidlom a meditačným nardom. Viac ako len obyčajná voňavá sviečka. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto aromasviečka ®

Je to sviečka nových začiatkov, večnej jari, nádeje a úspechu. Plameň a vôňa tejto sviečky vám pomôžu rozpoznať vaše vnútorné pohnútky, vízie, ciele a zámery a nasmerujú vás k ich plneniu. 

Sviečka bola špeciálne vyvinutá na začiatok prvej z ôsmych lunárnych fáz. Sprevádza nás v momente otvorenosti k jemným energiám obnovy. V skutočnosti každý nový začiatok a nový Mesiac nám prináša nové príležitosti na naplnenie našich zámerov a vykročenie k úspechu. 

Vôňa je lahodná, jemná a svieža ako prechádzka po čerstvo pokosenej a orosenej tráve. Kyticu vôní dopĺňa jemne citrusová litsea, doplnená korenistou bylinnou vôňou nardu a uzemnená balzamovými teplými tónmi kadidla. 

Jej vonnú kompozíciu tvoria tieto zložky:

  • Litsea: s jej nádhernými citrusovými podtónmi povzbudí, stimuluje a upokojuje zároveň, zvyšuje schopnosť koncentrácie a 
  • Nard: má typickú korenistú bylinnú vôňu, pomáha pri zmene pozornosti a jej sústredení sa na nové ciele, uľahčuje meditáciu a stimuluje naše podvedomie
  • Kadidlo: znižuje stres, podporuje vnútorný pokoj, dodáva pocit tepla, istoty a domova a čistí priestor okolo nás. Vďaka svojim teplým podtónom zjemňuje celkovú vonnú kompozíciu sviečky

Je vyrobená zo 100% prírodného vosku (sójový a kokosový) a kombinácie čistých organických esenciálnych olejov: kadidlo, nard a litsea. 

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší. Topí sa pomalšie, čiže vosk vydrží dlhšie a vy sa tak z vône môžete tešiť omnoho viac ako pri klasickej  sviečke. Vydrží horieť až 50 hodín

Sviečku vytvorila Valerie de Mars, ktorá je skúsená francúzska parfumérka a znalkyňa aromaterapie. Valerie citlivo vníma prostredie okolo seba, silu kameňov, prírody, rastlín, jemných energií, slnka, vody. Toto všetko potom prenáša do svojich výnimočných produktov. Intenzívne spolupracovala s Catherine Saurat-Pavard, ktorá je  uznávanou učiteľkou jógy. 

Používanie: 

Sviečku zapáľte a nechajte chvíľu horieť, až potom zahaste. Zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Do prostredia sa bude postupne uvoľňovať príjemná vonná kompozícia esenciálnych olejov, ktoré majú aromaterapeutický účinok.

Nekonzumovať. Skladujte mimo dosahu detí a zvierat. Neprenášajte horiacu sviečku. Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu. Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm. 

Ak chcete sviečku použiť na meditačný rituál, ktorý odporúča Catherine, postupujte nasledovne:

 

 

 

Rituál navrhnutý Catherine:

Zapáľte si sviečku zápalkou s vedomím tvorivej energie, ktorú symbolizuje.
V sede, s vystretým chrbtom, so zatvorenými viečkami si predstavte, že Slnko a Mesiac sú dokonale zarovnané nad vašou hlavou. Položte ruky na kolená. Začnite kresliť kruhy pupkom, pričom sa nadýchnite dopredu a s výdychom dozadu. Výdych predĺžte potiahnutím pupka smerom k chrbtici. Vďaka energetickej špirále, ktorú týmto pohybom vytvoríte, dávate priestor obnove.
Pokračujte rozširovaním kruhu a do pohybu zapájajte aj hrudník s každým nádychom dopredu.
Pre 1'30 v jednom smere potom pre 1'30 obrátenie smeru otáčania.
Na záver sa nadýchnite v strede zdvihnutím rúk do 60°, aby ste vytvorili V a nasmerovali energiu do stredu hrudníka. Dýchajte do pózy. Privítajte silu týchto nových energií Slnka a Mesiaca.
Pri výdychu pustite ruky dolu po stranách a dajte ruky späť na stehná dlaňami smerom k oblohe, zostaňte tak dlho, ako si budete priať, počúvajte dych života, ktorý sa prejavuje.
Ak sa vo vašom vedomí objavia zámery, zapíšte si ich do špeciálneho poznámkového bloku. Tie sa môžu objaviť do 24 alebo 48 hodín. Dajte im čas, aby sa ukázali.

Vizualizujte si splnenie svojich zámerov pri svetle sviečok a potom to s vďačnosťou uhaste. Do dvoch dní znova zapáľte sviečku, aby ste potvrdili svoje zámery.

Aimée de Mars je francúzska značka prírodných vôní pre telo a dušu.

Svoju prvú vôňu uviedla Valerie Demars do sveta v roku 2015. Bola to vôňa inšpirovaná elegantnou a decentnou ružou, ktorú milovala Valériina babička Aimée de Mars. Bola to práve ona, kto Valerie priviedol k láske k prírode a inšpiroval k tomu, aby sa stala parfumérkou.  Valerie Demars, zakladateľka parfumérskeho domu Aimée de Mars vytvorila nový druh parfumérie: AROMAPARFUMERIE ® . Sú to vône s aktívnym jadrom, ktoré sú potešením pre telo a dušu. Sú koncipované na základe princípov olfaktoriky (vedného odboru zaoberajúceho sa rozborom vôní a ich vplyvom na človeka) a aromaterapie. Synergický efekt esenciálnych olejov a ich blahodárne pôsobenie na nás je oporným pilierom pri tvorbe všetkých vôní značky Aimée de Mars. 

#ShowMore#

Každá vôňa obsahuje jadro z aktívnych prírodných esenciálnych olejov. Sú vyberané tak, aby harmonizovali emócie a potešili zmysly. Okrem toho v nich nájdeme aj liečivú vibračnú vodu z keltského prameňa Saint Genou z malebnej dedinky Breuzy. Tá sa stala známym pútnickým miestom práve pre regeneračné a liečivé účinky vody z miestneho prameňa. 

Ponuka produktov značky Aimée de Mars je už dnes široká a nájdeme v nej:

  • jedinečné a výnimočné telové vône, vrátane unikátnych tuhých parfémov
  • nádhernú škálu bytových vôní vo forme sprejov alebo difúzerov
  • prírodné sviečky s rastlinnými voskami a nezameniteľnou vonnou kompozíciou
  • telové a pleťové séra a oleje

Telové vône Valerie vytvorila v 3 ideových líniách:

  • Eau de Parfum Klasik- línia jemných kvetinových a ovocných vôní. Svieže, iskrivé, kvetinové a podmanivé ako príroda. V tejto línii nájdete dámske aj unisex vône. Parfemované vody s aktívnym jadrom 21 esenciálnych olejov, komponované s citom a empatiou. Elegantné, nadčasové a výnimočné. V tejto línii nájdeme unisex, pánsku a dámske vône. 
  • Elixir de Parfum - unikátna a luxusná línia vôní. Delikátne kompozície vôní z 21 botanických esencií sú doplnené o vzácne elementy prírody - polodrahokamy. Ich energia je dnes ešte nedocenená. Už v dávnych dobách však mudrci a vedmy poznali ich silu.  Je to vzácnej spojenie francúzskeho parfumérskeho umenia, aromaterapie a litoterapie. 
  • Eau de Parfum Bohyne-  línia lahodných a pôsobivých vôní pre ženy. Táto línia odhaľuje, čo majú ženy spoločné s prírodou a starobylými bohyňami. Radosť ako Aurora, romantika ako Ophelia, veľkorysosť ako Afrodita. Tieto vône sú pre ženy zdrojom nečakanej pohody a harmónie, vychádzajúcej zo sily organických esenciálnych olejov. 

Produkty sú 100 % prírodné a majú tieto certifikáty: