Montseny aromatické drevené guličky levanduľa 14 ks

vegan
€12
Skladom

Máte radi vôňu levandule a chcete originálny dekoračný predmet s touto vôňou? Potom sú tu pre vás tieto nádherné drevené guličky s vôňou čistej pravej levandule. Sú vhodné na prevoňanie akejkoľvek miestnosti, hodia sa aj ako netradičný darček. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Levanduľové aromatické drevené guličky sú ideálne na umiestnenie do akéhokoľvek priestoru vášho domova, spálne, haly, kúpeľne, obývačky alebo knižnice, auta a kancelárie, môžu byť použité ako doplnok k jogovým aktivitám vďaka ich relaxačnému účinku na aromaterapiu.

 

Sú vyrobené z prírodného bukového dreva bez akejkoľvek chemickej alebo syntetickej úpravy. Týmto spôsobom je zaručená kvalita a udržateľnosť produktu. Bukové drevo sa vyznačuje svetlým farebným tónom a dokonalými povrchovými úpravami, ktoré mu umožňujú ladiť v akomkoľvek prostredí. .

Levanduľové esenciálne oleje, ktorými sú aromatické drevené guľôčky impregnované, umožňujú navodiť cestu relaxácie a pohodlia.

Vďaka vlastnostiam levandule pôsobí relaxačným spôsobom na centrálny nervový systém, znižuje stres, úzkosť a nespavosť.

Ozdobte priestory inovatívnym a minimalistickým spôsobom


Prevoňajte priestory vášho domova a dodajte im rovnováhu prostredníctvom svojich aromaterapeutických a relaxačných vlastností.


Hodia sa aj na zvládnutie záchvatov úzkosti