Eco by Sonya pleťový hydratačný krém Super Fruit Hydrator 50 ml

Značka: Eco by Sonya
€38
Skladom

Luxusná starostlivosť o pleť s čistou kyselinou hyaluronovou, kokosovou vodou a divokou odrodou sliviek pomáha znížiť známky starnutia, vyplniť jemné vrásky, vysoko hydratovať a vyživiť pleť. Pleťový krém Eco by Sonya Super Fruit Hydrator neobsahuje oleje. Je nekomedonny a neupcháva póry.

Je to neuveriteľne ľahký krém, ktorý pleť vyživuje a hydratuje na bunkovej úrovni. Zloženie, ktoré spolu dokonale prirodzene spolupracuje. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusná starostlivosť o pleť s čistou kyselinou hyaluronovou, kokosovou vodou a divokou odrodou sliviek pomáha znížiť známky starnutia, vyplniť jemné vrásky, vysoko hydratovať a vyživiť pleť. Pleťový krém Eco by Sonya Super Fruit Hydrator neobsahuje oleje. Je nekomedonny a neupcháva póry.

Je to neuveriteľne ľahký krém, ktorý pleť vyživuje a hydratuje na bunkovej úrovni. Zloženie, ktoré spolu dokonale prirodzene spolupracuje. 

Základom tohto krému je hlboké a dôkladné poznanie každej zložky - čo s ňou spolu dobre funguje a čo nie a ako najlepšie dodať túto cielenú výživu do pokožky.

Prečo je dôležité pleť hydratovať? Úlohou hydratačných krémov je predovšetkým dodať pokožke potrebnú vodu. Ak nie je pleť dostatočne hydratovaná (nemá v sebe naviazaný dostatok vlhkosti), pleť je vysušená a pôsobí unaveno. Dehydratovaná pokožka stráca pružnosť a elasticitu. Na nedostatočne hydratovanej pleti sa zvýrazňujú vrásky a pleť rýchlejšie starne. 

Prečo je tento super ľahký hydratačný krém vhodný pre každú pleť?

  • má silné anti-aging účinky
  • je nekomedonny, neupcháva póry
  • je dokonalou starostlivosťou o pleť a je vhodný ako podklad pod make-up
  • poskytuje pleti hydratáciu a maximálnu ochranu pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi

 Účinné zložky:

Kokosová voda. Túto blahodárnu tekutinu nájdete v našom pleťovom kréme v hojnom zastúpení. Je tam práve pre jej známe bohaté hydratačné a vyživujúce vlastnosti. Je balzamom pre pleťové bunky. Pleť ponechá čistú, hydratovanú a osvieženú. Minerály, vitamíny a elektrolyty sa dokonale kombinujú s aloe vera, ktorá je základom tohto nášho krému. 

Kyselina hyauluronová. Jej najdôležitejšia vlastnosť je schopnosť viazať vodu a to až 1000x viac ako je jej vlastná váha. V tomto sa jej žiadna iná prírodná látka nevyrovná. V pokožke tak vyplní prázdne miesta, naviaže na ne vodu a vyple pleť. V podstate obnoví vlákna, ktoré udržujú pokožku mladú a jej molekuly fungujú ako prírodná huba. 

Divoko rastúce slivky. Obsahujú silné antioxidanty. Sú bohaté na vyžiujúce vitamíny, ktoré chránia, vyživujú, hydratujú a omladzujú pokožku. Vitamín C posilňuje prirodzený jas pleti, stará sa o lepšie prekrvenie a zvýšený prívod živín. Ako antioxidant chráni pred pôsobením voľných kyslíkových radikálov, ktoré pokožku poškodzujú. Týmto mechanizmom pomáha chrániť pred vznikom vrások a udržovať pleť napnutú a elastickú. 

Aplikácia

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite v kombinácii s celou radou Skin Compost (pleťový píling, pleťová maska, ovocný toner)

  • formulácia a synergia týchto produktov sú dokonalým pomocníkom pre vašu pleť
  • nový 3- krokový systém je nabitý ingredienciami tej najvyššej kvality
  • úžasná sila extraktov z bylín, olejov, ovocia a zeleniny pomôže vašu pleť dokonale vyčistiť, zároveň ju chráni, upokojí, vyživí a dodá jej jas

 

 

 

Zloženie (INCI): Organic Aloe Vera Leaf Juice*, Natural Glycerin (Vegetable Derived)**, Natural Coco-caprylate (Plant Derived)**, Natural Isoamyl Laurate (Vegetable Derived)**, Natural Glyceryl Stearate Citrate (Vegetable Derived)**, Natural Polyglyceryl-3 Stearate (Vegetable Derived)**, Natural Dicaprylyl Carbonate (Vegetable Derived)**, Organic Shea Butter*, Water**, Natural Behenyl Alcohol (Rapeseed Ferment)**, Organic Coconut Juice*, Natural Sodium Levulinate (Plant Derived)**, Natural Sodium Anisate (Plant Derived)**, Natural Vegan Hyaluronic Acid**, Natural Lysolecithin (Plant Derived)**, Natural Sclerotium Gum (Plant Derived)**, Natural Xanthan Gum (Sugar Derived)**, Natual Pullulan (Botanical Derived)**, Silica (Natural MIneral)**, Natural Alcohol (Sugar Cane Derived)**, Kakadu Plum**, Illawarra Plum**, Burdekin Plum**, Natural Sodium Phytate (Plant Derived)**, Natural Potassium Sorbate (Berry Fruit Derived)**, Natural Parfum (Fresh Botanical Blend)**
ALL ingredients either *Organic or **Natural