Ecoegg balík na 1 rok prania intenzívna kvetinová vôňa british blossom

Akcia vegan
Značka: Ecoegg
€43 –32 %
rok prania british blossom
€43 –32 % €29
Skladom

Pre tých, ktorí skutočne myslia na prírodu a na svoju peňaženku máme pripravený balíček produktov Ecoegg na 1 rok prania. Nájdete v ňom pracie vajíčko na 70 praní a 3xnáhradné náplne na 50 praní. Spolu teda približne na 1 rok prania v bežnej domácnosti. A to všetko s vôňou povzbudzujúcich pomarančových kvetov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

V tomto cenovo výhodnom balíčku nájdete:

  • 1 x Ecoegg vajíčko na 70 praní s vôňou pomarančové kvety
  • 3 x Ecoegg náhradné náplne na 50 praní s vôňou pomarančové kvety

Ecoegg vajíčko na 70 praní s vôňou pomarančové kvety

Prací prostriedok na 70 praní (približne 4 mesiace prania) s vôňou pomarančové kvety.  Pracie vajíčko EcoEgg je moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie prádla. Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je potrebné počas prania pridávať ani aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentne voňavé a hebké.

Keď sa pracie pelety zmenšia približne o polovicu, vždy len dosypete 1 vrecúško bielych peliet z náhradných balení v tomto balíčku. A môžete prať ďalej celý rok.

Čierne pelety do vajíčka dopĺňate len vtedy, ak si ich náhodou vysypete, alebo ak sa výrazne zhorší účinok prania. Čierne turmalínové pelety sa však opotrebúvajú výrazne pomalšie a takmer vôbec ich nepotrebujete dopĺňať. 

Zloženie: Minerálne pelety - 30% anionové tenzitdy,  15-30% neaniónové tenzidy, vonná zložka z esenciálnych olejov

Dôležité upozornenie!

Môže spôsobiť podráždenie pokožky a očí. Ak sa dostane do očí, vypláchnite opakovane pod tečúcou vodou. Ak je to možné z oči vyberte kontaktné šošovky a znovu umyte pod vodou. Umyte si ruky a pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.