Innobiz difúzer Bo Stone

ZADARMOZADARMO
bo stone ex ona nebulising essential oil diffuser
€79,90
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Difúzer Bo je hviezdou medzi difúzermi. Je kombináciou dokonalej elegancie a efektivty v súvislosti s aromaterapeutickým využitím. Je tieť priateľský k životnému prostrediu, lebo je vyrobený z bambusu a  100% biologicky rozložiteľných zložiek. Jeho čistý a nadčasový dizajn z neho robí skvelý doplnok každej domácnosti. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Difúzer je schopný prevoňať miestnosť až do 100 m² a zároveň si nastavením vrchnej časti môžete zvoliť smer rozptylu esenciálnych olejov tak, ako vám bude vyhovovať. Regulovať si môžete aj jeho výkon a tým aj intenzitu vône. 

Pre skutočené využitie terapeutických účinkov kvalitných esenciálnych olejov je dôležité zvoliť vhodný spôsob difúzie. Všeobecne sa za najefektívnejší a najšetrnejší spôsob považuje difúzia. Vďaka mikrokvapkám, ktoré po použití difúzera zostávajú "zavesené" vo vzduchu, vám toto zariadenia prevonia priestor na celé hodiny a vy sa tak môžete po celú tú dobu nechať bezstarostne unášať na obláčiku svojho obľúbeného esenciálneho oleja. 

Rozprašovanie (inak nebulizácia) je činnosť rozprašovania kvapaliny v mikrokvapkách prostredníctvom rozprašovač bez použitia vody. Čerpadlo posiela vzduch do sklenenej nádoby. Tento vzduch premieta esenciálne oleje proti sklu. Sklenený rozprašovač potom vytvorí oblak mikrokvapiek, ktoré rozptýli do celej miestnosti. Princíp nebulizácie je založený na Venturiho technike: v rozprašovacej komore rozprašuje vysokorýchlostný vzcuh esenicálne oleje uložené v základni sklenenej nádoby v mikrokvapkách. Ľahšie mikrokvapky vychádzajú von do okolitého vzduchu cez sklenenú čiapku, ktorá väčšie kvapky neprepustí. Tie sa vracajú späť a klesajú, aby sa znovu rozstriekali ako mikrokvapky.

Každá sklenená nádoba je ručne fúkaná a preto je každý difúzer považovaný za jedinečný a originálny kus. 

Je nám veľmi sympatické, že difúzer Bo je navrhnutý ekologicky. Je vyrobený z prírodných materiálov ako je bambusové vlákno a dubové drevo a jeho sklenená nádoba je ručne fúkaná. Behom výroby je podrobený viacerým kontrolám, aby sa zaistil ten najlepší rozptyl esenciálnych olejov.  

 

Použitie: Do difúzeru dajte niekoľko kvapiek esenciálneho oleja (15-25 kvapiek) a uveďte ho do chodu na niekoľko minút, aby ste sa vyhli príliš vysokým koncentráciám. Pre prevoňanie miestnosti o veľkosti 20 m2 stačí mať difúzer zapnutý 15-20 minút.  Čerpadlo nevyžaduje žiadnu údržbu. Po každom použití sklenenú banku umyte pod tečúcou vodu. 

 

Dôležité upozornenie: Difúzer nepoužívajte v prítomnosti detí mladších ako 3 roky a tehotných žien. Ak budete chcieť difúzer použiť v detskej izbe, doporučujeme ho použiť bez prítomností detí a ideálne 30 minút pred ich príchodom. 

Obsah balenia: 1 ručne fúkaný sklenený rozprašovač, 1 viečko difúzeru, 1 základňa z dreva a bambusových vláken, kábel. návod na použitie. 

Rozmery: výška 22 cm, priemer 11 cm,

Vhodný pre miestnosti až do 100 m2

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: