Primavera Cold comfort - zmes esenciálnych olejov 5 ml

€11
Skladom

Zmes esenciálnych olejov Cold Comfort uvoľňuje dýchacie cesty, posilňuje imunitu a pomáha čistiť vzduch od vírusov a baktérií. Používanie vonnej zmesi je vhodné pri prechladnutí alebo ako prevencia pri pobyte v priestore s chorými ľuďmi. Zmes esenciálnych olejov bola špeciálne nakombinovaná tak, aby nielen uvoľnila nos, ale posilnila aj pľúca a imunitu. Eukalyptus globulus, borovicové ihličie a rozmarín sú pre tento účel ideálne. Prehlbujú dýchanie, čo je v chladnom období, keď dýchame skôr plytko, veľmi dôležité pre našu imunitu. Zmes olejov je vhodná do difúzeru, aromalampy, na masáž, alebo na obohatenie kúpeľovej soli. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmes esenciálnych olejov Cold Comfort uvoľňuje dýchacie cesty, posilňuje imunitu a pomáha čistiť vzduch od vírusov a baktérií.

Používanie vonnej zmesi je vhodné pri prechladnutí alebo ako prevencia pri pobyte v priestore s chorými ľuďmi. 

Zmes esenciálnych olejov bola špeciálne nakombinovaná tak, aby nielen uvoľnila nos, ale posilnila aj pľúca a imunitu. Eukalyptus globulus, borovicové ihličie a rozmarín sú pre tento účel ideálne. Prehlbujú dýchanie, čo je v chladnom období, keď dýchame skôr plytko, veľmi dôležité pre našu imunitu.

Použitie: Možno použiť aj ako prísadu do kúpeľovej soli. Stačí rozmiešať 10 kvapiek zmesi s 3 lyžicami morskej soli. Dôkladne premiešajte a pridajte do kúpeľa. Pre použitie ako masážny olej pridajte 3-5 kvapiek do 50 ml mandľového alebo jojobového oleja.  Nikdy nepoužívajte na pokožku neriedenú zmes, chráňte oči. Zmes nie je vhodná pre deti do 6 rokov. 

 

 

 

Zloženie (INCI): Fragrance (Parfum), Eucalyptus Globulus Leaf Oil* org, Pinus Sylvestris Leaf Oil* org, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil* org, Linalool**, Citral**, Benzyl Alcohol**, Benzyl Benzoate**.

*Ingrediencie v bio kvalite.

**Prirodzená súčasť esenciálnych olejov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: