Primavera Citrusové šťastie, sada esenciálnych olejov, 3*5 ml

Značka: Primavera
€16,30
Skladom

Primavera zhrnula tri najobľúbenejšie citrusové éterické oleje do jednej sady. Ideálna pre individuálne zmesi na dobrú náladu, motiváciu a sebavedomie. Bio Grapefruit: spevňujúce vlastnosti, energizuje a stimuluje. Bio Pomaranč: na poruchy úzkosti, stresu a spánku. Bio Citrón: podporuje koncentráciu a tvorivosť, čistí a posilňuje imunitný systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Primavera zhrnula tri najobľúbenejšie citrusové éterické oleje do jednej sady. Ideálna pre individuálne zmesi na dobrú náladu, motiváciu a sebavedomie. Tieto esenciálne oleje poskytujú radosť zo života a majú stimulujúci a holistický účinok na telo, myseľ a dušu. Vo voňavom dizajne a za špeciálnu cenu. 

  • Bio Grapefruit: spevňujúce vlastnosti, energizuje a stimuluje, zlepšuje náladu, posilňuje a zvyšuje sebavedomie. Štipľavá, svieža, energizujúca vôňa éterického grapefruitového oleja dodáva motiváciu a sebavedomie, najmä vo fázach emocionálnych otrasov a apatie. Vôňa rýchlo vyčarí úsmev na tvári a pôsobí povzbudzujúco. V starostlivosti o telo sú veľmi dôležité vitalizačné a spevňujúce vlastnosti grapefruitu. Preto sa grapefruit často používa ako prísada do telových olejov.
  • Bio Pomaranč: na poruchy úzkosti, stresu a spánku, stimuluje pocit dobrej nálady a dodáva energiu. Vôňa sladkého pomarančového oleja je plná vyrovnanosti. Väčšina ľudí považuje teplú vôňu pomarančov za veľmi príjemnú, pretože pôsobí upokojujúco, uvoľňujúco a zároveň povznášajúco a vyvážene. Okrem toho dodáva aj pocit ochrany a vnútorného pokoja, a preto je pomarančový olej nápomocný pri úzkostiach, strese alebo poruchách spánku. Navyše, potretie tela olejom môže zmierniť tráviace ťažkosti a nevoľnosti počas tehotenstva.
  • Bio Citrón: podporuje koncentráciu a tvorivosť, čistí a posilňuje imunitný systém. V Stredomorí je citrón obľúbeným povzbudzujúcim prostriedkom pri infekčných ochoreniach, aktivuje zmysly a prináša pocit pohody. Citrónový éterický olej je obzvlášť užitočný pri chrípkových infekciách kvôli svojim očistným a posilňujúcim účinkom na imunitný systém. Jeho kyselkavá vôňa podporuje koncentráciu, kreativitu a pomáha vyčistiť myseľ. Citrónová vôňa dodáva radosť a šťastie ako aj pocit čistoty a sviežosti. Citrónový éterický olej sa vďaka svojim sťahujúcim a čistiacim vlastnostiam osvedčil v starostlivosti o pokožku, mastnej pleti a akné a ako súčasť prírodných deodorantov.

Citrusové vône v nás navodia pohodu a oddych. Prinášajú do našich domovov jas a slnečnú žiaru…

Použitie: Používajte do aroma lampy či difuzéra. 3–5 kvapiek nakvapkajte do vody a nechajte odparovať.
Pri aplikácii na pokožku sa vždy riaďte zásadami bezpečného riedenia esenciálnych olejov. Pred použitím je potrebné vykonať test znášanlivosti na pokožke.

Ingredients INCI:

Citrón: Citrus Limon (Lemon) Peel Oil* Org, Citral, Limonene, Linalool

Pomaranč: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*, Citral, Limonene, Linalool

Grapefruit: Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil*, Citral, Limonene, Linalool

* 100% prírodný éterický olej v bio kvalite

prirodzená súčasť silice

 

Obsah: 3 × 5ml

Dodatočné parametre

Kategória: Vonné zmesi esenciálnych olejov
Certifikát: Natrue, Vegan